Papír Show Ostrava 2013

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 239
Registrován: pát 20.1.2012 22:03
Bydliště: Bystřička

Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od fox »

Již 9. ročník této modelářské akce se uskutečnil 22.-23. března 2013 v Ostravě Porubě na ZŠ Čkalovově. Pořadatelům se podařilo zajistit nejen hladký průběh akce, ale také spoustu doprovodných programů.

V sobotu ráno se před školou objevila technika hasičů a policie, kteří dovezli ukázat svou techniku. Návštěvníci tak mohli obdivovat Tatru 148 CAS 32 dobrovolných hasičů, nový Mercedes - Benz Econic od HZS Moravskoslezského kraje. K vidění byl také vyprošťovací speciál AV 15 na podvozku Tatry 815 8x8 od HZS ČR ZÚ Hlučín. Policie představila WV passat dopravní policie.
Pro zájemce se podařilo opět zajistit exkurzi na stanici profesionálních hasičů v Ostravě. Tentokrát to byla stanice Ostrava- Zábřeh, která patří mezi největší a nejmoderněji vybavené stanice HZS v ČR.

Obrázek




kliknutím na obrázek otevřete galerii
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 3
Registrován: sob 23.3.2013 22:27
Bydliště: Olomouc Radíkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od Ivoš »

Tak i já se z Olomouce zajel podívat..po For Model Olomouc moje druhá akce a moc se mi tam líbilo..
Modely pěkný, hlavně některý ty dakarky a hasičská technika byly super..škoda že tam nebyl prodejce s modelářským vybavením, jinak modelů na výběr nespočetně, pro mě jako nováčka fakt nešlo odolat :lol: Zase jsem posbíral inspiraci a další chuť lepit a lepit ;)
Pár fotek jsem tam udělal, tak se můžete mrknout ;)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
míša kulička
Příspěvky: 268
Registrován: pát 20.1.2012 22:45

Re: Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od míša kulička »

Ano akci hodnotím kladně, ale ten konec kdy se všichni rozutekli a vyklizení tělocvičny zustalo na 3 lidech, tak to je otřes, to jste se předvedli teda. Něco jiného je když někdo jede vlakem, to chapu, další spoj má třeba až za 4 hodiny, ale ti co to měli blíž mohli zůstat a pomoct, pořadatel se ohledně toho i připomněl ( kdyby to neřekl ano - jeho chyba). Pokud se příští rok soutěž nebude konat, tak si poděkujte mezi sebou
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od Tomas »

Pěkné fotky, jinak jsem rád, že jsem se konečně do Ostravy podíval, Martin Svoboda mě vždy v Brně zval a vyšlo mi to až letos. S tím vyklízením je to tak, Martin slušně na konci vyhodnocení požádal o výpomoc a bohužel se asi nikdo nenašel (za sebe se mu omlouvám, letěli jsme právě na ten vlak ihned po vyhodnocení). Doufám že i přes to se akce příští rok opět uskuteční.
vojtas17
Příspěvky: 17
Registrován: pát 20.1.2012 22:58

Re: Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od vojtas17 »

Několik fotek z papírové Ostravy.
Adresa alba:
http://vsm.rajce.net/Papirove_modely_Ostrava_23.3.2013" onclick="window.open(this.href);return false;
romanov
Příspěvky: 2
Registrován: stř 5.12.2012 14:23

Re: Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od romanov »

Několik fotek z papírové Ostravy.
http://www.cardarmy.ru/forum/viewtopic.php?f=6&t=5089" onclick="window.open(this.href);return false;
Martins
Příspěvky: 117
Registrován: úte 14.2.2012 8:23

Re: Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od Martins »

K 9. ročníku Papír show Ostrava 2013:

- modelů v soutěži v ligových i nad rámec ligy asi 350 ! / takže více než jindy /
- počet klubů 15 / taky více než bylo jindy /
- diváků asi kolem 400 cca.
- venkovní expozice 4 vozidla. Auto PČR Passat přijelo bez ohlášení, ale Passata mají moc pěkného!
- počásí nejhorší za posledních 9 let
- model Diváků vyhrál transformers - Optimus od Pavla Šedy
- model klubu YMCA - Lodˇ Bismark od Oldřicha Raaba
- cenu hasičů model hasičský Star - Bonex od Janusze Stoklosy z Polska .

I přes nějaké přetrvávající problémy /hlavně uvnitř organizačního týmu/ akci považuji za úspěšnou. Jsou věci co soutěžící a diváci nevidí a nemusí vidět, i když je problém. Problém byl u vyhlašování, povedla se nám vytisknout výsledkovka s údaji co nesouhlasí, ale to jsou vše malé věci.

K tomu úklidu - to byl fakt mazec, 3 chlapi a 2 holky - zůstalo na nás 60 lavic, z toho většína nosit do patra!
Dane - Míšo Kuličko, díky moc. Škoda, že ostatní, i když si člověk o pomocníky řekne, neodnesou byť jen 1 ks lavice do 2 patra!


Zamyslete se nad sebou kdo nespěchal ...... Za to se můžete fakt stydět !!!

Přístí rok??? Ještě uvidíme možná jinde a jinak ...

Martin šéf akce !!! Není show, jako show. Ostrava má Papír show !!! BO !!!
Naposledy upravil(a) Martins dne úte 26.3.2013 11:27, celkem upraveno 1 x.
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od pahejl69 »

Ahoj všem pořadatelům.
Opravdu pěkná a vydařená akce za mne velká pochvala.
Co se pomoci týče jsem jeden z těch co "utekl" na svou omluvu maje před sebou 400km cesty, ale chápu Martina po poslední akci v domě mládeže jsme stoly stěhovali po akci ve dvou a do kulturáku. Není to tak daleko ale po dvou dnech nespaní to stejně dá zabrat.
Dvakrát se pořádně vyspíš a rozčarování přejde a začneš plánovat další rok a můžem se znovu těšit do Ostravy já tedy ano :)
Kluci v akci
Příspěvky: 60
Registrován: ned 6.1.2013 13:59

Re: Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od Kluci v akci »

I já se musím omluvit. Nejsem sice s těch aktivnějších,ale i tak to patří k dobrým mravům. byl jsem řidičem Pahejlovců, takže jsem byl unesen násilně vtlačen do autíčka(i přes řev a protesty, že ty stoly se samy neuklidí) a donucen to odřídit :) Nicméně i když jsem byl autem, dostal jsem se domů až po 21.hodině. Miluju Ostravu, hlavně kvůli světlu na modely.
Martine, nevzdávej to. Ostrava vždycky stojí za to :) Bo....!
Martins
Příspěvky: 117
Registrován: úte 14.2.2012 8:23

Re: Papír Show Ostrava 2013

Příspěvek od Martins »

Fotky z Papír show Ostrava 2013 od Fandy Sochora :
http://www.firebox.wz.cz/index2.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Čao MartinS
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“