Karosa C954E Záruba M&K / Venca 21 / 1:43 - HOTOVO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Karosa C954E Záruba M&K / Venca 21 / 1:43 - HOTOVO

Příspěvek od Venca 21 »

AmatER: Nevím, nedělal jsem je ani na jiných modelech, ale třeba je někdy časem dodělám na všech, až budu mít "zástěrkový den". :D
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: Karosa C954E Záruba M&K / Venca 21 / 1:43 - HOTOVO

Příspěvek od VašekS »

Moc pěkná práce.
Tyhle busy vídám v podstatě denně.
Moc se mi líbí grafika světel. ;)
vladaZ
Příspěvky: 206
Registrován: stř 11.7.2012 7:18
Bydliště: Žirovnice

Re: Karosa C954E Záruba M&K / Venca 21 / 1:43 - HOTOVO

Příspěvek od vladaZ »

Další pěkný kousek. Rád bych viděl všechny Tvé autobusy pohromadě ;)
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Karosa C954E Záruba M&K / Venca 21 / 1:43 - HOTOVO

Příspěvek od Venca 21 »

VašekS píše: Moc se mi líbí grafika světel. ;)
No vidíš a přitom se s tím moc nepárám. Prostě vyfotím skutečná světla a použiju rastr. Ale zrovna u téhle Karosy se mi přední světla při převodu z Corelu do pdf nějak rozpixelizovaly. Prostě jsou hnusný. Přitom blinkry, mlhovky i zadní světla jsou v pohodě. Zkoušel jsem všechno možné - neúspěšně. Naštěstí je to hodně malinké, že to moc nevadí. Pro porovnání - světla v Corelu a v pdf:

Obrázek

No a zanedlouho po dokončení a uveřejnění fotek modelu jsem zjistil, že jsem zapoměl nalepit přední horní pozičky. Nakreslené a vytištěné jsem je měl, ale zřejmě skončily někde v koši a následně v popelnici, prostě jsem je už nenašel. Dodělám je později, až s tiskem příštího modelu. (Možná to bude ještě letos) :lol:
A aby toho nebylo málo, tak jsem dneska objevil chybějící nádrž na pravém boku. Stejně jako pozičky - vytisknu a doladím později. ;)

Obrázek Obrázek

vladaZ: Chtěl bych je vzít na výstavu do Prahy - Chodova. A třeba časem bude nějaké společné foto. :)
Odpovědět

Zpět na „Autobusy“