Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELKA

Otázka pro otrlé: Čí kovárna se vám zamlouvá více? 8-)

Anketa končí za úte 19.3.2013 20:11

Zdeňka K.
30
42%
Standy F.
42
58%
 
Celkem hlasů: 72

Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Standa F. »

Parádní - naprosto uznávám, že ten Tvůj povrch kolem chalup vypadá setsakra reálněji než ta má jásavá reklama na Milku Šokoláde 8-). Halda detailů navíc - keře, vidle, sekyra na špalku, klády za plotem ... uctivost!

Tak tedy, postavme se k tomu jako MUŽI - opravdu jdeme do toho praštěného nápadu (který vool to vymyslel?) s hlasováním? 8-)
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Sranda musí být... bez ní by to nebylo ono. Aspoň budeme mít pak na co vzpomínat 8-)

:arrow: budeme aspoň první kdo něco takového spáchal.

Jen dodatečně navrhuji - pokud naše hlasování skončí plichtou - čili 5:5 nebo 2:2, složíme se společně a zakoupíme čokoládu pro Akiho 8-)
Tož Aki, zařiď si nějak tu remízu...
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podkrkonošská kovárna / R. Vyškovský, Albatros / 1:100

Příspěvek od Standa F. »

Standa F. píše: :arrow: Po skončení našeho gruppen-matlu sem dáme hlasování a ctěné diváctvo rozhodne, čí pokrótka je lepší, kvalitnější, okay? A včil:

:arrow: Poražený zakoupí vítězi čokoládu v ceně min. 50 Kč a obřadně ji předá vítězi na (letošní) akci Praha-Chodov při závěrečném vyhlašování vítězů s těmito slovy pronesenými zvučným barytonem, před návštěvníky akce:

Ó, PATLALE KOSMICKÝCH ROZMĚRŮ, KAM SE HRABU NA TEBE A TVÉ HERKULEM UMATLANÉ PAZURY - HLUBOCE SE SKLÁNÍM A TŘÍSKÁM HLAVOU O SVOU UBOHOU SMATLANINU A NAPŘÍŠTĚ SE POKUSÍM NAUČIT ASPOŇ DRŽET POŘÁDNĚ NŮŽKY!
(Možno číst z připraveného taháku, pokud je text příliš náročný. Následuje decentní úklona a předání čokolády.)

:arrow: Poražený se nadále zavazuje po dobu 30 dnů od skončení akce mít tady na DF tento podpis, v každém svém novém příspěvku:

Verdikt: Jsem ubohý masťa a šmudlín. Kam se hrabu ... já se jdu zahrabat!
Nutno vypít kalich hořkosti až do dna, když jsem si ho vymyslel ... 8-)

Ctěné koukací patlalstvo, prosíme, obětujte 15 pikosekund svého ustresovaného času a nahoře zahlasujte, čí pokrótka lépe vyhovuje vašim vycizelovaným estetickým nárokům.

:arrow: Hlasování je otevřeno po dobu 14 dnů od této chvíle. Proherce by si měl už nyní začít vyšívat kapesníky na hořký pláč ... 8-)

:arrow: Hlasujte objektivně (čili například NIKOLI podle toho, kdo má hustší a tmavší vlasy) - sic strašná kletba Strong Armova stihne vás a bude pronásledovat až do druhého kolena (do toho levého zvlášť).

Děkujeme. S pozdravem kašpárci SF + ZK
Uživatelský avatar
FrantaP
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 28.2.2013 7:08
Bydliště: Mělník

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od FrantaP »

Hmm Zděnku tak to je fakt paráda .Sakra už mě bolí kolena strašná kletba mě stihla :)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Aki »

hlasování je naprosto zbytečný, jakožto moderátor stanovuju konečnej výsledek soutěže kontumačně 124:124... (mám rád mléčnou Orionku ;)) :D
jináč já se hlasování zdržím, páč mi to přijde fakt naprosto vyrovnaný... oba jste odvedli příkladnou práci, fakt nevím, komu bych měl dát hlas...
chuan
Příspěvky: 395
Registrován: úte 24.1.2012 22:26
Bydliště: Praha

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od chuan »

oba modely jsou krásný, Zdeněk si myslím jen použil né úplně vhodný stromky, ta jablůňka je podle mě realističtější. Jinak smekám před oběma, krásný krajinky.
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Nějaké ovocné stromy mám také doma i s plody v mé zahrádkářské kolonii, ale ty si šetřím k nějakému statku 8-)

Je to vždy jen o vkusu patlala a také co má doma za vhodnou zeleň 8-)
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Standa F. »

Takže, dámy a pánové, matlalové a patlalenky,
poslední výzva! Last call!

Hlasování končí už zítra večer - poslední šance mne uchránit od konzumace velké čokolády a následné návštěvy dentisty, což se může setsakra prodražit! Neváhejte a hlasujte! Vítěz vám možná dá na akci Chodov i kousnout! Možná i větší ždibeček! Možná celý čtvereček!!!
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Ahoj všem hlasujícím,
děkuji za Vaše hlasování, kde jste ohodnotili jako líbivější kovárnu zdejší patlala Standy F.

Mě tedy mezbývá nic jiného než pogratulovat soupeři a přijmout svůj dílčí trest
:arrow: podpis upraven
:arrow: pokud se nestane nic nečekaného, bude odmněna v podobě čokolády předána slavnostně při akci na Chodově 2013

Patlu zdar u další patlaleky 8-)
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Standa F. »

Díky také všem za tuto taškařici,
úplatky dodám dodatečně.

Zdeňo, to není trest, to je ČEST! 8-)

Budu se těšit na Chodově! ... a u dalších patlalelek ... ??? ;)
PavelP
Příspěvky: 46
Registrován: úte 10.4.2012 8:01

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od PavelP »

Uff.. to bylo nesmírně těžké rozhodování. :roll:
Chtěl-li jsem být maximálně objektivní bez ohledu na přátelství (že Stando...) :twisted: ,tak to chtělo docela přemýšlení.
Zdeňkův model se mi zdál o chloupek řemeslněji zpracovaný, s více detaily, více vytuněný a přesto mi na něm něco nesedělo. Něco mně tam rušilo, kdežto u Standova modelu mně nerušilo nic. Seděl jsem u toho snad půl hodiny, prohlížel fotky a dumal. A pak jsem na to přišel. Standa totiž mnohem lépe vystihnul ducha toho modelu. Model je Vyškovánka a ty prostě z nějakého (patrně spirituálního, či jakého důvodu) dost špatně snášejí nějaké upravování. Trochu projasnit barvy, vytáhnout a zostřit nejakou tu kresbu a hranku - zkrátka napravit chybky z tiskárny, uvnitř to v případě potřeby zpevnit a...dost, více netřeba. Na starý vláček od Pika taky nikdo nebude montovat nějakou elektroniku, nebo vyvíječe páry, zvukové moduly a co jávím jaké další vymoženosti moderního vláčkařského modelování.
No takže z důvodů spíše pocitových, spirituálních a veskrze esoterických můj hlas dostal Standa. Kdybyste si chlapi vybrali třeba nějakou novou hejlovánku či něco od dottóreho, pak by to možná dopadlo opačně, kdo ví ?

Ježkovi voči to jsem se zase rozepsal. Ale je to můj osobní názor, který nikomu necpu. Řečeno s klasikem, můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno co s tím naděláte. ;)
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Tak je to vždy jak správně píšeš o tom pocitu, já rád si ke každému modelu něco přidám, něco upravím apod.
Prostě každému se líbí něco jiného a tak by to mělo být nadále 8-)

Snad v budoucnu si stříhnem se Standou další patlalelku, ale už asi bez "soutěže", nyní to bylo poprvé, bylo to pěkné a tím to končí.. Ale jak říkám, snad se časem dočkáme další společné tvorby.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Aki »

tak jsem nakonec taky zahlasoval a PavelP to řek i za mě... dlouho jsem se nemoh rozhodnout, řemeslný zpracování je u obou modelů špičkový. takže nakonec to byla taky pocitovka - ač si Zdeněk pohrál víc s terénem, Standovy jásavější barvičky mi k tomu modelu sedly prostě líp... ale troufám si říct, že tady není poraženej nikdo, páč ve výsledku rozhodoval čistě subjektivní dojem přihlížejících... kvalitou je to nerozhodně, tudíž bych měl čokoládu dostat já :D
Makr
Příspěvky: 309
Registrován: ned 4.3.2012 16:09

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Makr »

A protože já jsem se hlasování zdržel, (důvod je, že sem se nemohl rozhodnout-líbí se mi obě)
tím jsme vlastně Akimu dopomohl ke sladké odměně, doporučuji, aby se Aki se mnou rozdělil napůl.
Nemohu přece dopustit, aby moderátor této sekce trpěl u dentisty sám, zvlášť, když má na některé "věci" stejný názor, jako já :lol: Viz foto v SZ :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Podkrkonošská kovárna / RV, Albatros / 1:100 - PATLALELK

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Ahoj,
ač bohužel nerad musím svou účast na Chodově zrušit a termín vyhodnocení / předání odměny / posunout o akci dál tedy na
10.-11. 5. - Jindřichův Hradec - Papírová liga

Kolega z naší menší pobočky firmy, kde momentálné pracuji bude slavit své 60. narozeniny, vše je již zarezervováno a dnes jsme byli všichni pozváni.
Asi sami kdo již pracujete víte, že kolektiv je třeba udržovat a já dám téhle akci přednost

Takže budu se těšit v květnu

Zdeněk
Odpovědět

Zpět na „Lidové stavby“