Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od Standa F. »

Zas se blíží ty stresuplné a pro imunitní systém vysoce rizikové svátky vánoční, následované Silvestrem (a v závěsu mimořádně depresivním návratem do práce).

Tož, přeji všem vše dobré, hodně prachů a hned na dalším místě jistěže i to zdraví 8-). K Vánocům a novému roku vás všechny pozdravují též skalní GAPovkáři (vybírám jen některé z narobených fotek, které se trošku zdařily v nasládlém přítmí asijského klubu):

Jako první začal s vánočním strip-teasem Michal "Medium", an dorazivše až z Liberce. Zachytil jsem jen první fázi jeho vánoční erotické produkce. Finále u tyče jsem neviděl, jelikož jsem si přečetl, co to má na tričku za propagandu, a odpotácel jsem se na toaletu ... duch Freddieho Mercuryho jej bude strašit příštích 666 dní bez ustání!

Obrázek

Ondra "swab" si četl v jednom roztomilém čmikacím časopise a přeje všem mnoho takových hezkých vyžužlávanek i v roce 2013 ...

Obrázek

Petr "ipp" přeje všem hojnost a materiální zabezpečení - naprosto souhlasím, papíru se člověk nenaž- totiž nenají ...

Obrázek

Jarda "Zrzek" a Pavel "Skokeš" hýří nakažlivou dobrou náladou, kterou bychom si měli uchovat i v novém roce. Pavel pak předvedl, že si dává novoroční předsevzetí, a sice výměnu předního chrupu, aby se mohl lépe zahryznout do nových modelů. Jarda vedle něj v hrůze z této představy položil ruce dlaněmi na stůl a dotýkaje se konečky prstů jal se spiritisticky vyvolávat nějaké duchy ... zaslechli jsme jenom nezřetlené brblání: "Jbb, jbb, zjev se nám, jbb, slyšíš mne ...?"

Obrázek Obrázek

Pepa "JOK" chtěl na noťasu vygůglit, zda 21.12. skutečně přijde konec světa. Ovšem jediný žijící přímý potomek starých Mayů, kterého znáte pod názvem RoBertino, se mu zjevil za zády z toxických mlh stoupajících z pálivých polívek a z jeho výrazu bylo lze vyčísti jen ty nejčernější perspektivy ...

Obrázek

Mnohé české modelky se honosí rozličnými tituly, ale tento zaručeně nemají: Náš model a metrosexuál (jezdí prý polonahý hlavně Áčkem z Dejvické) Vojta Č. získal titul Model roku! Skvěle, Vojto! Četl jsem, že hodnotící komise ujížděla hlavně na tom Tvém 5-denním strništi, paráda. Vemte si, chlopi a děvuchy, z Vojtíška příklad pro příští rok a zapracujte trochu na sobě! Tomys!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od Venca 21 »

Obrázek
Uživatelský avatar
Checker
Příspěvky: 31
Registrován: úte 9.10.2012 0:12

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od Checker »

Tak přátelé v patlu šťastné a veselé. A pro létavce "Happy landings"

Obrázek
vojta78
Příspěvky: 858
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od vojta78 »

Pánové, dámy a vše přítomné patlalstvo,
i Vám všem přejí šťastné a veselé prožití vánočních svátků. Dále pak spoustu nových, vydaných i slepených modelů té nejlepší kvality, spoustu kaček na nákup potřeb, ale hlavně zdraví aby bylo, to je nejvíce potřeba.
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od bernie »

PF 2013 ~ Podekujte Fajkusovi. Hezky se tu o to stara, tak aby poctive okopaval tyto zahonky se svym tymem i v roce 13
MECH641
Příspěvky: 98
Registrován: sob 21.4.2012 17:58

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od MECH641 »

Také já bych popřál hezké svátky a do nového roku všem hodně těch barevných papírků,kterým se říká peníze,aby mohli nakupovat a patlat a patlat.Zdraví přeje každý,ale z vlastní zkušenosti vím,že nemocný modelář postaví nejvíc modelů.
Uživatelský avatar
hromadko.s
Příspěvky: 496
Registrován: sob 21.1.2012 9:56
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od hromadko.s »

Díky všem lepičům, bez kterých by toto forum bylo zbytečné, a díky všem, kteří toto forum udržují, protože bez nich by všechny ty nádherné modely nemohlo vidět tolik lidí.
Šťastné a veselé :D
Uživatelský avatar
Mikuláš
Příspěvky: 119
Registrován: pát 20.1.2012 22:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od Mikuláš »

Taky se přidám s přáním klidných Vánoc, v novém roce ať vás čekají jen příjemná překvapení (nejen od vydavatelů papírových modelů)
Pavel Pejša
Příspěvky: 602
Registrován: sob 7.1.2012 13:12

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od Pavel Pejša »

I já všem zdejším patlalům a patlalkám přeju krásné Vánoce a úspěšný celý nový rok.
Patlu zdar Pavel
Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od Jenda B. »

Vážené zdejší osazenstvo, já Vám všem také přeji krásné a klidné vánoční svátky. A do nového roku hodně štěstí, zdraví a mnoho radosti a úspěchů nejen v tom našem ulepeném koníčku.
Takže ať Vám to v novém roce stříhá a lepí.
Jenda B.
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 485
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od Kovář »

Také přeju všem patlalům a jejich rodinám hezké svátky, hodně zdraví, a také pohodu a klid nejen na patlání našich modelů.

Luděk - Kovář
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od štefíno »

Taktéž se přidávám s přáním hezkých svátků a šťastného nového roku ;)
Mirek
scad
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22.1.2012 23:46
Bydliště: Klatovy

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od scad »

Prostě a jenoduše - hezké svátky všem ;)
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 725
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od Jirka Z. »

Dámy, pánové, kolegové v patlu.

Také mi dovolte všem Vám popřát příjemné prožití Vánoc a všechno jen to dobré do nového roku 2013.

Jirka Z.

P.S.: a samozřejmě spoustu hezkých modelů. ;)
Uživatelský avatar
Jirka N.
Příspěvky: 206
Registrován: sob 21.1.2012 11:41
Bydliště: Mělník

Re: Šťastné a veselé, P.F. (Patlejte Furt) 2013!

Příspěvek od Jirka N. »

Přeji všem krásné Vánoce a šťastný Nový rok 2013.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“