Sd.Kfz.166 BRUMMBAR / GPM / 1:25

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

permonick
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 29.11.2012 4:14

Re: Sd.Kfz.166 BRUMMBAR / GPM / 1:25

Příspěvek od permonick »

Ano nabojova komora je trosku nizsie ako kanon, na nete som nasiel len jedinu fotku kanonu, ale na nej to moc poznat neni ci to bolo tak aj v skutocnosti
este som si pozeral navodne kresby, ale aj tam je to posunute, takze to asi necham tak ;)
Inak praca postupuje velmi pomali, pustil som sa do koleciek tak bude chvilu trvat pokial ich dam dohromady...
Obrázek
permonick
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 29.11.2012 4:14

Re: Sd.Kfz.166 BRUMMBAR / GPM / 1:25

Příspěvek od permonick »

Vela casu nebolo alebo sa mi nechcelo ;) ale uz som konecne dokoncil kolecka ktorych je teda na mna az moc...ved maju dohromady asi 700 dielov
Dalej sa budem model snazit uz pomali skompletovat, aby som sa potom mohol smelo vrhnut na pasy :?

ObrázekObrázekObrázek

Pozeram ze sa tu objavilo niekolko pekne rozbehnutych modelov, velmi pekna praca sledujem ;)
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 485
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: Sd.Kfz.166 BRUMMBAR / GPM / 1:25

Příspěvek od Kovář »

Kolečka jsou pěkná, jedno jak druhé. To nejhorší máš za sebou. Jinak pěkná práce. :!:
permonick
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 29.11.2012 4:14

Re: Sd.Kfz.166 BRUMMBAR / GPM / 1:25

Příspěvek od permonick »

Diky som rad ze sa pacia ;)

Pridavam dalsie, konecne uz posledne kolecka a lamem si hlavu nad tym ako budem robit tie pasy dva pokusne clanky som urobil, neni to zle ale predsa len tomu cosi chyba,hlavne sa to trosku natiahne a uz mi to nesedi presne na zuby kolesa, foto zatial nemam
Snazim sa najst na fore postupy ako ich lepia iny tak snad sa to podari... alebo je tu moznost ze by som tie pasy urobil jednochuchsie vcelku ale to by som nerad

Chcem sa vas len opytat, akym papierom myslim hrubkov podlepujete ten hlavny clanok ja som pouzil 0,5mm. Diky

ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Sd.Kfz.166 BRUMMBAR / GPM / 1:25

Příspěvek od Lukáš »

Podle návodu to vypadá, že s podlepením ani nepočítali, což je mi teda nějaké divné. Víc než 0,5 bych teda nedával.
permonick
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 29.11.2012 4:14

Re: Sd.Kfz.166 BRUMMBAR / GPM / 1:25

Příspěvek od permonick »

Ahoj
Po dlhej prestavke doplnam nejake fotky zo stavby modelu, nemal som chut moc lepit ale sem tam sa ktomu dostanem ;) a radsej si pozeram na fore ako sa dari vam ;)
Tak som sa pustil do pasov co nejaku dobu trva...asi polovicku mam uz ale za sebou ....dalej som zistil ze clankov budem mat asi aj malo a par mi ich podla prepoctov bude chybat, no ved uvidime
Hlavne mi drzte palce aby som mal castejsie chut ....a tento model uz coskoro dokoncil :D

Obrázek,Obrázek,Obrázek

Obrázek,Obrázek,Obrázek,Obrázek,Obrázek,Obrázek,
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2395
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Sd.Kfz.166 BRUMMBAR / GPM / 1:25

Příspěvek od Brzdič »

Parádní prácička. :shock:
Uživatelský avatar
BalvieM
Příspěvky: 606
Registrován: úte 24.1.2012 19:47
Bydliště: Svratka

Re: Sd.Kfz.166 BRUMMBAR / GPM / 1:25

Příspěvek od BalvieM »

Fakt jo, palec nahoru...sleduji !
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“