24hodinovka - 4. ročník

Modely soutěžní kategorie MA a VA

Moderátor: Aki

Odpovědět

Který model chcete lepit na 24hodinovce?

Anketa končí za pát 16.11.2012 20:05

Chrám Setkání Páně se Simeonem - Kožany
3
6%
Kostel sv. Petra a Pavla - Poříčí nad Sázavou
4
9%
Kostel sv. Jana Křtitele - Nudvojovice
4
9%
Kostel Božího Těla - Křečhoř
2
4%
Rotunda sv. Petra a Pavla - Budeč
2
4%
Kostel sv. Ondřeje - Bezděkov
2
4%
Kostel sv. Havla - Skvrňov
2
4%
Kostel Všech Svatých - Řesanice
1
2%
Kostel sv. Jakuba - Kasejovice
15
32%
Viniční usedlost Sklenářka
12
26%
 
Celkem hlasů: 47

Lesy
Příspěvky: 151
Registrován: sob 21.1.2012 15:23

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Lesy »

Mě vyhovuje 25. i 26. 12. Jinak sešit Kostely II už dorazil domů a musím říct, že těch okýnek je tam fakt dosytosti ! Už se těším teď !
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od yvan »

Já se přizpůsobím většině, je mi to celkem jedno.
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Tomáš B. »

Přečetl jsem si vaše názory a dospěl jsem k tomu, že bude nejlepší to nechat na 26.12. Přecejen to tady nějakou dobu viselo. Loni to bylo taky před prvním pracovním dnem - formulkáři byli toho 25.12. Aki, tímto se ti omlouvám za komplikace, ale věřím, že to zvládneš, ikdybys měl začínat již o půlnoci. Myslím, že to ti nikdo vyčítat nebude. Stejně jde o to, stihnout to do 24 hodin od začátku lepení. Loni nebo předloni si někdo zkusil jiný model v jiný termín a pak jej zvlášť odprezentoval uplně v jiném vlákně.
Pavel Pejša
Příspěvky: 602
Registrován: sob 7.1.2012 13:12

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Pavel Pejša »

tak snad se vš podaří a budu se moci letos poprvé zapojit. Sešit s kostelíčkama, jsem si koupil v Neratkách a musim říct, že jsou tam všechny kostely krásný.
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Pokud by tedy organizátorovi 24. hodinovky nevadilo, že bych si "mimo soutěžně" slípl s Vámi jiný model tak bych se i připojil...
Ptám se zavčas abych si případně domluvil s O.Hejlem, zda by mi poskytl sklenářku a já si ji pak mhl někde natisknout... 8-)
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Daniel »

V souvislosti s tím, na co se ptá Zdeněk mne napadá, proč není výběr modelů individuální s tím, že by byla stanovená nějaká kriteria (např. počet plastických oken ...). Protože třeba mne, kterého kostelíky moc neberou, je tím pádem vybraný model "nezajímavý". Berte to ovšem jako mou osobní úvahu nahlas - vzhledem k tomu, že už se chystáte na 4. ročník, tak ten zavedený systém je určitě vyzkoušený a funguje. Takže všem účastníkům budu držet pěsti, aby se dařilo a hltat vaše reporty ze stavby 8-)
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Vojta Č. »

To je přesně ono. Vypíše se čtyřiadvacetihodinovka, ta má už tři nebo čtyři roky stejný pravidla - lepí se jeden model, v jeden čas, prezentuje se to nějak. A pak přijde někdo, že by lepil jinej model, v jinym čase a prezentoval by to jinak.
Čtyřiadvacetihodinovka není povinnost.
čtyřiadvacetihodinovka ale není ani nějaký právo.
Buď chcete lepit ten model tak, jak je to daný a kdy je to daný a zařídíte si to (jakkoliv). Buď vám to vyjde nebo vám to nevyjde, takovej je život.
Nebo chcete lepit něco jinýho někdy jindy. OK, ale proč se s tím potom montovat do čtyřiadvacetihodinovky?
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Niraj »

Přesně, vždyť na tom je přeci zajímavý právě to, že všichni lepí stejnou věc, ve stejný čas a dá se tak sledovat/porovnávat průběžný i koncový výsledek. Jak porovnávat výsledky/rychlost, ... bla bla bla ... u různých modelů? Je to paralelka, jedině takto se mi to jeví zajímavý a lákavý.
Není ale přeci problém, vyhlásit si na jiný termín svoji 24-hodinovku na jiný model, který bude zajímavý pro další skupinu. Nebo si vymyslet svoji "soutež" (asi i s jiným názvem, 1-denka, 1-dayka, 1-dejka - třeba :lol: ) s jinýma pravidlama.
Ale tohle vlákno je přesně o té 24-hodinovce, kde všichni lepí STEJNÝ model, ve STEJNÝ den a čas. Tak proč sem zanášet jiné, myšlenky, byť určitě taky s právem na realizaci (ale v jiný čas, s jiným názvem a v jiném vlákně).
Toť jen můj skromný názor.
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Osobně vím, že navrhnutý model nejsem na 100% schopen postavit v rozmezí 24. hodin a bohužel ani nebudu 26. po celý den doma.
Pokud mě neveme pod svá křídla, tak se nic neděje mno. Není třeba se hned rozčilovat 8-) stejně prozatím nemám ani model, ten bych se pokusil sehnat od autora až na základě odpovědi organizátora akce.
Když ne, tak si budu bastlit své kostlivse a bude, ale rád bych se alespoń částečně připojil, byť s jiným modelem. Pokud to někomu vadí, jeho smůla... :roll:
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Niraj »

Já myslím, že snad ani nejde o to, ho za každou cenu dostavět, ale zúčastnit se. Taky osobně nebudu určitě lepit celých 24 hod - to je tak o hemeroidy :-) Navíc musím odvézt rodinu za jinou zábavou (aby mi tam nepřekáželi celej den), večer pro ně zase zajet, před spaním přečíst dětem pohádku .... posezení s knížkou na záchodě mi taky něco zabere. A že bych nespal celou noc, to taky nevidím až tak reálně .... takže to možná taky nedolepím. Ale o to mi nejde, jde mi o účast v téhle, dle mého názoru, velice zajímavé akci. Spolusdílení zážitků, to je to, co mě láká.
Takže sežeň Kostely II (já je taky objednával až minulý týden a už je mám doma) a dej se do toho s námi.
Zdeněk Krčmář píše:, ale rád bych se alespoń částečně připojil, byť s jiným modelem. Pokud to někomu vadí, jeho smůla... :roll:
Vadí, nevadí, je to tvoje věc, co si v tu danou chvíli budeš lepit. Ale asi by v případě jiného modelu nebylo vhodný své výsledky prezentovat v tom stejném vlákně, které bude pro 24-hodinovku otevřené.Tam se budou prezentovat Kasejovice.
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Mno to já bych právě zase model rád dokončil během těch 24. hodin... O to mi tak nějak jde.
Klidně si založím své vlákno, však o nic nejde abych se Vám tam nemotal....

A nebo viš co, nechme to být já si budu lepit své modely a účastnit se nebudu, bude to lepší, nechci se tu dohadovat o hloupostech...

Patlu zdar
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Daniel »

To jsem tomu zase dal :oops: Svým příspěvkem jsem vůbec nechtěl vyvolávat nějaké změny v zaběhnutém systému. Měl to být jen nevinný dotaz. A místo toho se t zase rozpoutávají vášně a emoce. Tímto se všem, kterých se to dotklo, moc omlouvám za nešťastnou formulaci a dál bude jen číst - vidím, že psaní mi jde ještě hůř než patlání, tak at je klid.
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od JanO »

Niraj píše:Já myslím, že snad ani nejde o to, ho za každou cenu dostavět, ale zúčastnit se.
Zásadní myšlenka, které měla být velkým písmem hned na začátku vlákna :lol: . Loni bylo zajímavé sledovat, jak od rána roste účastníkům model pod rukama, s časem dokončení hluboko v noci :mrgreen: .
kpt.Budha
Příspěvky: 72
Registrován: sob 21.1.2012 7:57

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od kpt.Budha »

Tak ještě chvilku vyčkám, zda se nějaký vydavatel nevytasí s nějakou předvánoční novinkou a pak objednám model a přidám se. Tedy pokud se zachová 26. prosince, jinak budu muset sólo :-)
Uživatelský avatar
Luisa
Příspěvky: 149
Registrován: úte 24.1.2012 21:43
Bydliště: Ostrava!!!

Re: 24hodinovka - 4. ročník

Příspěvek od Luisa »

Ahoj všem, taky se přidám ale mimo soutěž, model mám doma rozdělaný, takže ho v rámci 24hodinovky dokončím. Ale ráda budu sledovat jak to jde ostatním. Stejně bych nemohla být klasifikována, neboť lepím za dvě osoby dohromady a to je asi nepovolený doping :D
Odpovědět

Zpět na „Architektura / Architecture“