Viinturuth-Skyrim dragon / FREE-Daishi / 1:? - HOTOVO

Fantastika a ostatní modelové kategorie

Moderátor: tata

Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2395
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Viinturuth-Skyrim dragon / FREE-Daishi / 1:? - HOTOVO

Příspěvek od Brzdič »

Drak vypadá úžasně a štve mě že jsem ho v Brně nezaregistroval. :)
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Viinturuth-Skyrim dragon / FREE-Daishi / 1:? - HOTOVO

Příspěvek od Tomáš S. »

Díky, jsem rád že se vám taková potvora líbí 8-) .

:arrow: Vojta Č: No já ani nevím který se mi líbí víc :) , každopádně mám oba a můžu to střídat... :lol:
Co se týče Jokera, jó neboj, eště chvílu a vrátím se k Lich Kingovi...

:arrow: Brzdič: Já do Brna tehdy dojel docela fest pozdě kvůli počasí, jestli bude ještě někde někdy k vidění to netuším :| .
cepix
Příspěvky: 38
Registrován: sob 20.7.2013 11:13

Re: Viinturuth-Skyrim dragon / FREE-Daishi / 1:? - HOTOVO

Příspěvek od cepix »

Super! Draka už mám staženého a co nevidět se do něj chci pustit. Doporučil bys nějaké stránky tisknout na jiný než 160g papír?
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Viinturuth-Skyrim dragon / FREE-Daishi / 1:? - HOTOVO

Příspěvek od Tomáš S. »

To je super! ;) No jako možná 2 stranu z celku "hlava" třeba na normální kanclák, ale i na 160tku. To abys měl možnost výběru, protože na té straně jsou mimo jiné i zuby a ty jsou docela drobné. Jinak jsem asi všechno stavěl ze 160tky.

Jestli chceš tak mi písni do SZ tvůj mejl a já ti pošlu rozpracovaný návod, ať máš aspoň část jednodušší ;) .
cepix
Příspěvky: 38
Registrován: sob 20.7.2013 11:13

Re: Viinturuth-Skyrim dragon / FREE-Daishi / 1:? - HOTOVO

Příspěvek od cepix »

co bys považoval jako nejtěžší (nejsložitější, nejtitěrnější) část stavby? zatím jedu podle tvého (skvělého!) návodu, po dvou dnech mám téměř hotovou hlavu a těch malinkých a úzkých dílů mám po krk :D ještě že existujou ty temperky :roll: tak jen pro informaci, ať vím jestli se mám obrnit ještě větší trpělivostí :)
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Viinturuth-Skyrim dragon / FREE-Daishi / 1:? - HOTOVO

Příspěvek od Tomáš S. »

Ahoj,

no nejtěžší... Měl bych tři kandidáty, půjdu po řadě: Prvním je napojení rohů na hlavě na hlavu, z velké části to bylo zkomplikované mojím nevhodným postupem (řekl bych). Druhým je tvorba "šupin" na horní straně krku, pro mě to bylo dost náročné hlavně z hlediska čistoty stavby. A třetí, poslední je na křídlech, ten kloub kde se sbíhají všechny "paprsky" křídla a ještě z něj vystupuje dráp a trn 8-) - to byla fakt chuťovka, hlavně ten levý (ve směru letu :) ), tam je i úplně na ***kroť se ve výrazech!*** konstrukce - já to mám z velké části přetřené barvou - zase, myslím, že by se našel i lepší postup lepení, ale myslím, že všechny problémy této části nevyřeší... Obtížnost, jakékoli části se také stupňuje s tím, jak je drak už narostlý.

Jinak přeju hodně zdaru při stavbě! Že by se můj drak dočkal kámoše i v ČR? Klidně sem nahoď i nějaké fotky, rád se podívám! ;)
cepix
Příspěvky: 38
Registrován: sob 20.7.2013 11:13

Re: Viinturuth-Skyrim dragon / FREE-Daishi / 1:? - HOTOVO

Příspěvek od cepix »

zatím je čas na hlouposti, v pondělí začne semestr, tak uvidím jak často se k lepení dostanu :D ale doufám ře kámoše se dočká :) čistota stavby je u mě problém, ale díky temperkám není z dálky nic vidět :D fotky nahodím až budu mít k dipozici lepší techniku :) v podstatě zatím stejně není nic moc co fotit :) tak díky za postřehy!
Odpovědět

Zpět na „Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models“