Pardubický perník, tedy papír

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1739
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Pardubický perník, tedy papír

Příspěvek od Aki »

Niraj píše:Nám se výstava líbila (i když jako "domečkář" bych uvítal víc exponátů z tohoto žándru), pojali jsme ji jako rodinný výlet do Pardubic. Pravda, návštěvnost byla menší, ale zato jsem měl možnost shlédnout "lajf" bombírování v rukou Tea. Perfektní, lepší jedna názorná ukázka, než tisíceré čtění jak na to. Takže TEO - díky za to a díky ještě jednou za ten model s věnováním pro kluka - je z toho celej paf.
domečků by byla hromada, kdybych na tu výstavu nezapomněl :D jsem byl večer tak grogy, že mi to úplně vypadlo z hlavy a jelikož mi to nikdo nepřipomněl, dostal jsem se tam jen na okuk až navečer... slibuju, že příště si to okaučuju trochu líp :)
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: Pardubický perník, tedy papír

Příspěvek od Niraj »

když už jsme u toho dodávání modelů na výstavy - jak to chodí, kdybych do budoucna chtěl něco také dát k dispozici? nějak si nedovedu představit, že tam ráno v 6hod. osobně vyjíždím a vydržím tam až do konce, abych si to odvezl.
dělají se nějaké sběrky? nebo dá se poslat poštou? (to je ale asi dost risk). jediný, co mně napadá je požádat někoho, kdo tam veze svoje modely a projíždí kolem mého bydliště.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1639
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Pardubický perník, tedy papír

Příspěvek od JoskaM »

Tohle není soutěžní výstava - tam je trochu jiný režim.
Přijeď na 9 - z Litomyšle to máš kousek...přivez co můžeš, a když budeš chtít utéci dříve, tak se rozloučíš, sbalíš a pojedeš, i když je to škoda.
My s ženou si naplánujem prostě oběd v Tesku a nakoupíme při tom nějaké věci, takže najednou jsi 3 hodiny pryč. Dopovídáš co potřebuješ a je pět. a jede se domů.
Kdyby jsi chtěl, přes Litomyšl jezdím k rodičům, ale jestli chceš vystavovat, je lepší tam být sám, ona ta noc mezi modely má své kouzlo!
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1295
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Pardubický perník, tedy papír

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Tak mě napadla myšlenka, zdali se někomu podařilo spočítat celkový počet modelů na této výstavce?
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: Pardubický perník, tedy papír

Příspěvek od Niraj »

jo jasně, je fakt, že když se tam přijede dýl (= po začátku, protože s dětma se dřív nevykopeš) tak se asi nic neděje. po pardubicích jsme špajdali tak jako tak (nostalgické vzpomínky z dob studií), jen na výstavu jsme vyrazili až odpoledne.
jasně, příště by se to dalo. až nashromáždím něco, nač se bude dát koukat.
díky
marchal
Příspěvky: 138
Registrován: úte 14.2.2012 8:31

Re: Pardubický perník, tedy papír

Příspěvek od marchal »

Niraj---Od Litomyšle je to pár kilometrů,tak se můžeš příště ráno otočit a pro modely večer dojet.Nebo se můžeme domluvit a pár dní před výstavou mi je předáš.Prostě všechno jde :D .
A jinak opět jsme výstavu zakončily v hospodě u dobrého jídla a pití a hlavně ve výborné společnosti :lol:
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“