M2A2 Bradley / Paper-Replika / 1:43

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Odpovědět
Uživatelský avatar
nomad
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29.10.2012 15:42
Bydliště: Ostrava

M2A2 Bradley / Paper-Replika / 1:43

Příspěvek od nomad »

Je to už hezká řádka let co jsem postavil poslední papírový model z ábíčka a proto jsem se rozhodl postavit něco free, jestli to ještě svedu. :?

Padl mi do oka M2A2 Bradley, volně dostupný na webu Paper-Replika. Chci se podělit o foto postaveného modelu (až na pár nezajímavých obrázků jsem nějak nestihl fotit průběh stavby).

Případné zájemce o stavbu jen upozorním, aby si připravili žebra do podvozkové části a věže, na vyztužení konstrukce. Já to udělal až ve věži, potom co mi můj syn malou ťapavou ručičkou typ RPG "lehce" zdeformoval šasi. :)

Originální pásy (pozor, vnitřní část je o něco kratší) jsem nalepil na karton od dětské kašičky a nepoužil tak "bočnice" pásů. Přední hnací kolo má větší průměr než je oblouk v této bočnici a po přepočtu tloušťky mi toto řešení připadalo dostatečné (pro inspiraci jsem se byl podívat na pásy důlních strojů v hornickém muzeu ;) ).

Jinak se to staví pěkně a na netu je hodně fotek pro případné vylepšení.

Obrázek Obrázek

Lepu lep.
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: M2A2 Bradley/Paper-Replika/1:43

Příspěvek od Vojta Č. »

Vítej, vítej, mrkni, prosím, jak to funguje na galerii s odkazy na modely - zkráceně - kopíruješ jeden z odkazů pod velkou fotkou, aby byl klikatelný, musí začínat a končit URL.
Obrázek
Jinak pásáček parádní, P-R má hodně hezký a vděčný modely.
Uživatelský avatar
nomad
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29.10.2012 15:42
Bydliště: Ostrava

Re: M2A2 Bradley/Paper-Replika/1:43

Příspěvek od nomad »

Děkuji za přivítání a opravu. Už je mi to jasné. :geek:
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 1000
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: M2A2 Bradley/Paper-Replika/1:43

Příspěvek od Tomáš S. »

Hezký model, jak píše Vojta, na PR jsou opravdu hezké modely, neuvažuješ tedy že bys i v budoucnu postavil nějaké další FREEčka z PR? Mám pocit, že takový stavitel tu chybí a rád bych se na takové stavby podíval... ;) 8-)
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: M2A2 Bradley/Paper-Replika/1:43

Příspěvek od V.E.N.A. »

Opravdu krásně slepený 8-) jen tak dál.
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“