Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
ondrej
Příspěvky: 13
Registrován: sob 21.1.2012 6:59

Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od ondrej »

Ahoj, můj první RW. Zatím se s tím dost peru, ale baví mě to a to je to hlavní. Po všech těch abc je to jiné kafe. Tady první postup a prokázání vlastnictví originálu. Jo a omluvte kvalitu fotek, dělal jsem je někdy v noci, později se budu snažit za denního světla, protože tady jsou barvy hodně mimo.

No a aby to dobře začalo, hned první díly horního lemování rámu jsem nalepil naopak, ale za kolem to nebude moc vidět a většina si toho ani nevšimne, vlastně jen musím odměřit usazení motoru a přelepit žlutou místa usazení, která teď nepasují :-) . Co se týká pístů, měl jsem z nich strach, ale nakonec vše dopadlo dobře, použil jsem dovnitř injekční jehly a krásně to funguje a ještě líp vypadá. Ondra

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) ondrej dne ned 16.9.2012 10:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ondrej
Příspěvky: 13
Registrován: sob 21.1.2012 6:59

Re: Stavostroj VV100/ RW / 1:32

Příspěvek od ondrej »

Nafotil jsem další postup. Spatlal jsem základ motoru a osadil, teď si hraju s drobnostmi. A odřezal jsem a přelepil čelní díl který jsem nalepil v rovině s rámem, ale měl přečnívat. Snad jsou také lépe vidět ty písty z jehel.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Toptop
Příspěvky: 380
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od Toptop »

Shodou okolností právě dělám totéž: VV 100 jako můj první RW a jsem i v podobném stádiu stavby. Takže mám srovnání :)

Mému laickému oku se tvá práce moc líbí, máš to pěkné, čisté. S napětím sleduji
Elessar
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12.3.2012 12:23

Re: Sttavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od Elessar »

Ahoj,jsem třetí do party - rovněž na tomto pěkném modelu dělám a je to moje prvotina od RW - jsem sice už v pokročilejším stádiu stavby (rám a válec),ale budu sledovat jak se ti daří,dle fotek to máš zatím pěkné a čisté,budu držet pěsti ke zdárnému dokončení :D
PS: Fotky z průběhu stavby nepořizuju,ale musím sebekriticky uznat, že to máš lepší a hlavně čistší než já :oops:
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od Tomáš S. »

Jsem rád, že je vás tolik, potěší to... ;)

Ondrovi už jsem psal, tak ještě pro vás, doporučuju projít tyto vlákna: http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum ... ec&start=0" onclick="window.open(this.href);return false; a možná i toto http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum ... ht=v%E1lec" onclick="window.open(this.href);return false; ovšem to první je lepší... Dávejte pozor na hadice. ;)
Elessar
Příspěvky: 19
Registrován: pon 12.3.2012 12:23

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od Elessar »

Jj Tome, já už podle těchto vláken jedu od začátku - hlavně podle Brzdičova, kde je upozorněno na problém s hadicema ,takže jsem si to pohlídal a mám to správně - ale i tak díky ;)
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“