Zetor 7745 s vyřezávačem siláže / Agromodels / 1:32 HOTOVO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
Mára79
Příspěvky: 146
Registrován: sob 21.1.2012 11:17
Bydliště: Březová nad Svitavou

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od Mára79 »

Paráda, takhle přesně si ten vybírač pamatuju, traktor byl zánovní, ale střídal se na něm kde kdo, takže byl pořádně vybydlenej, špinavej, bez udržby a siláž byla všude. Světla zadní neměl, sklíčka odmontoval kdo potřeboval, zrcátka a přední blikače na kabině to samé a myslím, že přední světla v masce ani nebyli už když byl nový. Spz netuším jestli měl.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od kaktusak »

Obrázek


Tak při pohledu na tenhle stroj beru svá slova o slámě zpět . :oops:
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od Tomáš S. »

Jak ti sedla kabina? Teď už to není vidět, ale rád bych věděl jaké zkušenosti mají ostatní-mám na mysli ten bílej vršek... :?
A k té SPZ, já bych nedával, protože si myslím že jinde než u jámy to nestálo (maximálně přesuny po družstvu) tudíž nebylo potřeba SPZ a taky co by to dělalo na silnici, takový vysoký vrak (co z toho často v JZD udělali, když to očesali na minimum-co si pamatuju tak u nás neměl ani sedačku, ale normální židlu :) , hold se asi hodila někomu jinému)... ;)
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od JoskaM »

Na rovinu, nebylo to stavěno z prodávané vystřihovánky, - neporovnával jsem rozměry vystřihovánky a dodané kopie nebo paré, aby to nezaznívalo scanem.
Jediný větší úprava ještě v čisté stavbě byla podlaha kabiny. Pak jsem i přestal měřit. Nic méně pasování kabiny a střechy jsem se bál. ALE - střecha byla zpevněná, podlepená, takže to byla - je dlaždička, rovná, hořejšek kabíny byl podle stolu taky rovný...ale když jsem to položil na sebe, tak tam vzkali fuky. vždy 3 strany seděly. Postup - sekundové lepidlo a šel jsem postupně čelní, pravá, levá, a pak zadek - a sedlo mě to. Fuky nikde - ale upozorňuji, že síla stěn kabiny byla o proti vystřihovánce zesílena, téměř na hodnoty skutečného traktoru! včera večer se mi skulil ze stolu - no krve by se ve mě nedořezal - a uplně beze škod...jo kolo vypadlo, není přilepeno.

No kluci jsem rád, že se líbí. Co se týče světel, tak něco jsem mu nechal. Jirka mi říkal, že přední světla neměl, svítily by do radlice, nebo do pásu. SPZ si zatím nechám projít hlavou a nebo nechám na Jirku, dodat ji není takový problém.
Možná ještě najít cit na tu bervu a bláto. myslím, že to moc...a barva je málo vybledlá....inu příště. jdu uložit děti a jdu na to. ;)
Uživatelský avatar
Waszek
Příspěvky: 203
Registrován: sob 21.1.2012 17:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od Waszek »

Ahoj,

ještě k předchozí diskusi na téma řízení. Dle slibu dvě fotečky, jak to v reálu vypadá.

Obrázek

Obrázek

W
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od JoskaM »

No tak to nikomu neříkejte, ale to mám trochu jinak..a oprava je praktiky nemožná, to bych se musel pustit do nové poloosy...a vzhledem k tomu, že proporčně to nesedí, tak to už tak nechám.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od JoskaM »

Tak sedma sedma je hotová, dnes začnu na vybírači siláže. Dovám pár fotek, více na grafikovi. Asi jsem udělal moc velké výřezy, tak se mi zhoooršila kvalita(zrnitost, v druhém vlákně si můžete probrat jak se jí při focení zbavit :lol: ), při ořezu to vidět toliko nebylo, :oops: Nic méně je tam pár detailů, na které bych rád upozornil...
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od kaktusak »

Teda Josef z tebe bude jednou něco velkýho - teda jestli tě něco malýho nesežere :)

Vypadá to výborně . Ty rozbitý blinkry jsou naprosto famózní .
Pavlik99
Příspěvky: 144
Registrován: sob 21.1.2012 7:07
Bydliště: JM

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od Pavlik99 »

Fakt betelná mašina.
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od V.E.N.A. »

Chudák 77 :lol: ale je to fakt famózní 8-)
Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 378
Registrován: pát 20.1.2012 23:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od TomC2 »

Parádní. :shock: :shock: Na té 4. fotce mu to fakt sekne. ;) Už se těším na další postup. ;)
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od JoskaM »

Tak od tebe mě to těší...nevím proč si vždy vzpomenu, že bych si měl projít tvojí stavbu, než vymýšlet, no ale už jdu na nástavby...

PS - ještě oficiální poděkování Ondrovi za rady. - žena mě donutila si koupit vlastní lak na vlasy, "božinku hoši, jakej používáte, já mám z těch lahvinek hlavu v pejru :-) "
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od bernie »

Na lakování formulí - tedy do lesku chodím do Lidla na lak na vlasy. Bacha jsou 2druhy mixované v jedné bedně. Já beru ten Colour + Shine. Teď proběhl drobný facelift na obalu a je tam i jiná /lepší/ tryska. Jemněji to práší.

Cena 35czk.

Obal nese informaci o UV filtru - formule mi zatím nežloutnou :roll:
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od JoskaM »

No jednalo se mi o tu metodu, co používá Ondra na to odření na kov...ale je to dobrá cena, já jsem z teska za 47 :lol:

PS - došly mi nápady, nemá někdo možnost nějakých podkladů - kudy vede hydraulika k přední radlici, nebo prostě další fotky?

Moc děkuji
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2394
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Zetor 7745 plus / Agromodels / 1:32

Příspěvek od Brzdič »

Já používám taky lak z Lídlu. :)

Jinak k modelu ... do takovýho stroje bych se až bál vlézt :D musím říct že se mi to líbí. Snad jediná věc je to napadané šouší na kapotě, chtělo by ho to více rozhodit, vypadá to moc uměle. ;)
Odpovědět

Zpět na „Zemědělská a lesnická technika“