Zetor Crystal 120 45 / Agromodels / 1:32 / AgroTest / HOTOVO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Zetor Crystal 120 45 / Agromodels / 1:32 / AgroTest / HO

Příspěvek od yvan »

Standa F. píše:Proč tak šílená barva?
Přiznávám. Zdála se mi taková abych tak řekl "nejvíce kontrastní" se samotným modelem ze všech pozadí, které mám momentálně k dispozici, chtěl jsem se vyhnout splývání pozadí s modelem (bílá - střecha, modrá a černá - kola, a tak dále a tak dále). Pokusím se u příštích fotografických pokusů celkovou koncepci nějak lépe vyvážit :idea:
tom
Příspěvky: 11
Registrován: pát 30.3.2012 14:26

Re: Zetor Crystal 120 45 / Agromodels / 1:32 / AgroTest / HO

Příspěvek od tom »

Nadherna cista praca :shock: :shock: za kolesa velka 1*
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zetor Crystal 120 45 / Agromodels / 1:32 / AgroTest / HO

Příspěvek od Standa F. »

yvan píše:... chtěl jsem se vyhnout splývání pozadí s modelem (bílá - střecha, modrá a černá - kola ...
červená - blatníky ... 8-)

Na splývání kašli. Pohled by měl být pro oko přirozený - tzn. bílou, světle zelenou či světle modrou nic nezkazíš. Pozadí by nemělo model pohltit a přebít. Nafoť vehiklíka znovu, "ve studiu" doma a třeba i někde venku, a nominace na Foto měsíce Tě nemine! (... gor s tím klacíkem pod kolem 8-) )

(Okno jsem si otevřel 8-).)
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Zetor Crystal 120 45 / Agromodels / 1:32 / AgroTest / HO

Příspěvek od yvan »

Žasnu nad tvými přesvědčovacími metodami :twisted:

Myslels to nějak takto?

Obrázek

Několik vteřin po pořízení fotky jsem si letmo utrhl jeden ze závěsů pravého předního blatníku, takže si té fotky važ, další už v dohledné době nebudou :roll:

(pomáhá to že? 8-) )
TomášJ.
Příspěvky: 2
Registrován: úte 19.2.2013 15:00

Re: Zetor Crystal 120 45 / Agromodels.cz / 1:32 / AgroTest

Příspěvek od TomášJ. »

martin1807 píše:nedaVNO SOM ROZPRAVAL S CHLAPMI Z DRUžSTVA a padla aj otazka preco sa tieto gumy montovali opačne kedze akurat sme stáli pri 16145 s takto otocenymi preumatikami... odpoved bola je to jedno jak mas gumy otočené keď vieš jazdiť.:)
ale s prednymi drapakmy otocenymi dozadu sa vraj lepsie cuva a to najme v ťažkom teréne..( blaato bahno atď. ;)
Jeden z hlavních důvodů proč se ty gumy otáčí je to, že se nerovnoměrně sjíždějí. Je to způsobeno zejména náklonem silnic (žádná správná silnice není rovná, ale její střed je víš než kraje), ale taky tím, že traktory velmi často díky své šířce a rychlostí jezdí po krajnici, kde je ta guma samozřejmě namáhána daleko víc. Na fotkách zem strojů si můžete velmi často všimnout, jak mají zejména moderní traktory smetenou pravou přední gumu. Ale ani starým zetorům se toto nevyhýbá. Tím, že ty gumy před koncem jejich životnosti otočíte, získáte nějakou tu mth navíc, kdy je nemusíte měnit. A zvlášť u novejch velkejch traktorů, kde nová přední guma vyjde na 70-80 tis je každá úspora znát.
Odpovědět

Zpět na „Zemědělská a lesnická technika“