Otvory

Rady, poznatky a zkušenosti při stavbě a konstrukci papírových modelů

Moderátor: spida

Odpovědět
marklukes
Příspěvky: 4
Registrován: stř 7.3.2012 10:47

Otvory

Příspěvek od marklukes »

Máte někdo zkušenost s tímto? Od pondělí v Lidlu.
http://s3.postimage.org/ry447d8xd/derovacka.jpg
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Otvory

Příspěvek od Tomáš S. »

Jojo, dělá se s tím dobře ale za nějaký čas se to otupí a zatím jsem nenašel vhodný způsob jak to nabrousit :oops: . proto také nevím zdali se to za tu stovku vyplatí, kdyby to nebylo v sadě ještě s čímsi a bylo to levnější tak budiž, ale takto by mě byla ta druhá část k ničemu :) . Svého času jsem to koupil za 30Kč, bohužel už netuším kde...
johnny7
Příspěvky: 56
Registrován: úte 24.1.2012 17:53

Re: Otvory

Příspěvek od johnny7 »

Urcite sa to oplati. Nejaky rok dva to vydrzi. Nie je to ale vhodne na otvory, pretoze z vonkajsej strany je to ukosene. Kruzky to ale vysekava pekne...zo zaciatku :) , potom uz dost casto ostava po krajoch odpad, ktory treba jemne odbrusit.
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvory

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Před 3 lety jsem stejný nástroj Extool koupil za necelých 300,- a to jen děrovací kleště. Tak snad se za tu cenu vyplatí, že. ;)
topgun
Příspěvky: 84
Registrován: pon 23.1.2012 17:34

Re: Otvory

Příspěvek od topgun »

Uživatelský avatar
Mimapnd
Příspěvky: 263
Registrován: ned 24.6.2012 9:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvory

Příspěvek od Mimapnd »

ja mam dierovacku od firmy Maun (UK) a nejak nepocitujem ze sa to akosi rapidne tupi. je dobre si podlozit cast na dierovanie vykresom, potom netraba tak silno tlacit, pekne to vysekne a okruhla cepel sa nedotkne nakovky, cize sa menej tupi. a je dobre po odierovani este parkrat pokrutit aby sa "odpad" oddelil od casti a diera ako lusk. len skoda ze najvacia co sa da vyseknut je nejakych 4.5-5mm...
Odpovědět

Zpět na „Stavba, konstrukce, tipy a triky“