Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od Schumy.0003 »

Všechny vás zdravím
Tak po nějakém odpočinku, nakonec jsem si potřeboval pořádně odpočinout, po pause jsem se rozhodl menší rozcivčku, než skočím na tu LOLU........................
Model je poměrmě jednoduchý, vydavatelem je PK Graphica..............

Model je opět zvětšen na formát A2, papír o gramáži 170g/m2 a ještě to budu podlepovat čtvrtkou, nebo alespoň důležité díly, stavbu začnu kolama, které tolik nenávidím......................

Fotky origa:

Obrázek

Název vlákna jsem upravil podle zdejších zvyklostí. Moderáteor Zdeněk-TEO.
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1295
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Škoda Octávia, PK Graphica, 1:12

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Neříkej hop, pokud jsi ještě nepřeskočil. Zas tak jednoduchý model Schumi to není. Jen aby jsi si na něm nevylámal zuby, tak jako na Lole....
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Škoda Octávia, PK Graphica, 1:12

Příspěvek od Schumy.0003 »

Zdeněk-TEO
Máš trochu pravdu, s tou LOLOU jsem troch sáhl vedle, tento model je poměrně jednouduchý, žádné natáčení kol, žádný interier, kola jsou trochu jednodušší, Ale i tak budu držet H--U...............
Jarda F.
Příspěvky: 262
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octávia, PK Graphica, 1:12

Příspěvek od Jarda F. »

Jen drobnost, k modelu toho moc říkat nebudu, sám musíš vědět co děláš a mluvit ti do toho nějak nemá cenu...ale upravil bych alespoň název vlákna, ikdyž jsi ji zvětšil tak by to měla stále být Octavia ;)
Uživatelský avatar
hromadko.s
Příspěvky: 496
Registrován: sob 21.1.2012 9:56
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od hromadko.s »

Oceňuju Tvoji snahu a chuť do lepení, jen bych se občas zastavil a popřemýšlel nad tím, co a jak dělám. A začal bych podlepováním, když zvětšuješ, musíš úměrně tomu i zesílit podlep. A když nenávidíš kolečka, tak proč lepíš modely s kolečkama?! Zkus architekturu. :lol:
A souhlasím se Zdeňkem, tak jednoduchý to není, zvlášť když si to budeš zvětšovat. Každá chybička bude vidět tím víc.
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od Schumy.0003 »

Děkuji za radu, architektury bych asi skončil v blázinci, raději ty kolečka přeřiju.................
Jak byste mi doporučily podlepování??????
Uživatelský avatar
CoBa
Příspěvky: 65
Registrován: pát 20.1.2012 21:26

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od CoBa »

Ma cenu ti tu neco doporucovat ? V tvych predchozich ctyrech vlaknech ti bylo razeno. A kolik sis toho vzal k srdci myslim ze moc ne. Pokud se chces necemu naucit projdi cele forum, koukni take do vlakna jak na to. A pak se pripadne ptej :-)
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od Schumy.0003 »

CoBa
Máš pravdu v jedné věci, bylo mi hodně porazeno, ale každý radil něco jiného a po udělané akci, kde jsem nemohl nějak zněnit.............
Kdyby to šlo, tak bych to nejraději taky udělal.....................
Jarda F.
Příspěvky: 262
Registrován: ned 22.1.2012 19:57
Bydliště: Velká Dobrá
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od Jarda F. »

Tak teď jsi ještě žádnou akci nezačal a rady máš v předchozích vláknech...tak kde je problém :?:
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od Schumy.0003 »

No nikde, pomalu si dělám postup, jak všechno dělat......................Akorát se raději zeptám na podlepování, model je zvětšen na A2 a na 170g/m2

Tak jsem začal kola, těším se a budou hotová......................

Obrázek

Obrázek

Obrázek

No nejsou nejlepší, vím, mohli by být lepší, lepím nejlíp jak to jde...................
TomasT
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 8.3.2012 10:18

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od TomasT »

Schumy.0003 píše:Děkuji za radu, architektury bych asi skončil v blázinci,....
Blázinec v Praze Bohnicích se mi pro začátek zdá na slepení dost těžký, spíš nějakou drobnější lidovou architekturu :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od bedatruhlar »

Máš pravdu ,jsou hrozný,do dneška jsem měl pocit že hledáš radu.Ted už ne ,potřebuješ někoho kdo tě bude plácat po zádech jek ti to pěkně jde . No tohle forum to nebude o tom.V PRAZE JSEM SE TĚ ZASTAL ŽE MÁŠ CHUT LEPIT ,BAVÍ TĚ TO, moderátoři určití ví o čem mluvím ,ale dnes jim budu muset dát za pravdu že jsi PROFI SPAMER tohoto fora.
Uživatelský avatar
hromadko.s
Příspěvky: 496
Registrován: sob 21.1.2012 9:56
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od hromadko.s »

Když víš, že nejsou nejlepší, tak jseš na nejlepší cestě je slepit ještě líp.
Zkus to znova a až budeš vědět, že jsou lepší než ty předtím, tak to zkus ještě jednou a potom budeš vědět, že jsou lepší než ty předtím....
Potom jednou snad budeš sám spokojený a nebudeš muset psát že víš, že nejsou nejlepší.
Už jsem to psal jinde, je to papírový kung-fu... opakuj to tisíckrát a budeš mistr :)
Uživatelský avatar
CoBa
Příspěvky: 65
Registrován: pát 20.1.2012 21:26

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od CoBa »

Ono by stacilo se vykaknout na ty podelany chlopne a delat ty kola podle navodu ostatnich, a videl by ze vypadaji 1000x lip...
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: Škoda Octavia / PK Graphica / 1:12

Příspěvek od Schumy.0003 »

No s tím plácáním po zádech jsem to zase nemyslel, Děláme to pro naše potěšení, každý model, který slepíme, nás přece potěší, kadý model který slepíme, nás hodně naučí, je to takový koloběh dokola kolečka..................

TomasT
S tím blázincem jsem to myslel jako pacient né že budu lepit ten blázinec....................

Z části jsem dodělal kola..............

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zítra je dodělám a budu retušovat..................
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“