Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2398
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od Brzdič »

Kouká se tu na to moc pěkně, radost sem chodit. :)
Uživatelský avatar
Waclaf
Příspěvky: 287
Registrován: pon 23.1.2012 21:26
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od Waclaf »

Tak určitě... :)
Je to velkolepý projekt. A kdyby třeba končil vydáním všech modelů v jednom celku, tedy něco jako "Zlatá kniha lopraisovsko-dakarských vystřihovánek", tak by to mělo i velkolepý konec.
Ale těžko říct, jak moc by to bylo prodejné, že jo, bratru 999 Kč ??
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 614
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od Zrzek »

Tož, tady se něco málo informací píše: viewtopic.php?f=37&t=2317" onclick="window.open(this.href);return false;
David S.
Příspěvky: 43
Registrován: pát 20.1.2012 22:24

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od David S. »

Tak jsem to na poslední chvíli také stihl. Dokončoval jsem ještě dnes odpoledne.
Rozhodně mi bylo ctí se tohoto projektu zúčastnit.

A zde pár fotek:

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Josef1975
Příspěvky: 206
Registrován: sob 21.1.2012 8:19
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od Josef1975 »

Naprosto pefektni prace.
blekota
Příspěvky: 21
Registrován: sob 21.1.2012 12:23

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od blekota »

Skvělá práce Davide, ale o poslední chvíli bych mohl vyučovat já :lol: .
Jedna fotka na potvrzení dokončení, info a další fotky doplním po návratu z Lužánek.

Obrázek

Edit:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Omlouvám se za nekvalitní fotky - kombinace ranního shonu s nepříliš kvalitním fotoaparátem.
Model se lepil skvěle, vše sedělo dokonale, případné problémy šly všechny na moje tričko. Řekl bych, že případné zvětšení na obvyklé měřítko 1:32 udělá z modelů velký magnet.
Klobouk dolu před Spíďou, který spustil celý tenhle projekt, člověk si to pořádně uvědomí, kolik to muselo dát práce, když uvidí všechny Tatry pohromadě na jednom stole. Úctyhodná kolekce, myslím, že K.L. bude velmi potěšen.

Na závěr přidávám foto Tatry se svojí větší ségrou z jiného ročníku, kterou jsem slepil cca před 15ti lety a od té doby statečně bojuje s prachem a slunečními paprsky:

Obrázek

Zdraví Blekota
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od spida »

No přátelé chtěl bych všem moc poděkovat za to že jste se této Karloakce zúčastnily. V Lužánkách se sešly opravdu úplně všechny tatry což mě velice potěšilo. Všechny modely byl moc pěkné ale pokud mohu, chtěl bych vyzdvihnout 4 kousky zaprvé Tatru z 88tého od Ivana Ryby, 95ku od Pavla Jünglinga, 92ojku od Davida Schickera a 86ku od Bernieho. Zpracování těchto čtyř modelů bylo je naprosto precizní a dokonalé. Velký dík patří taky Michalovi Trajovi za perfektně připravené podložky, Mařkovi a Jirkovi Nalezínkovi za slepení dvou a více modelů a opravdu všem tedy jmenovitě, Jirkovi Zelenkovi, Tomysovi, Dodymu, Víťovi Kusýmu, Ondrovi Benešovi, Jirkov Křivohlavému, Mirkovi Řehákovi, Markovi Flídrovi, Tomáši Straňákovi .Ale jak říkám všechny modely byly opravdu moc pěkné a Karlovi udělají velkou radost.
Takže ještě jednou všem moc děkuji a u dalšího projektu který už mám v hlavě se s vámi se všemi budu zase těšit. ;)
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od spida »

Takže přátelé. Předání modelů je potvrzené, takže předání proběhne v rámci této akce
Sobota 8. 3. 2014 | Valašské Meziříčí
V sobotu 8. března pořádá parta valašských dakarských fandů jedinečné setkání se závodníky spojené s autogramiádou, výstavou fotografií, prezentací závodní techniky a promítáním dvou hodinových filmů - Dakarské odpoledne ve Valmezu. V kině Svět je omezený počet míst (300), takže zájemcům doporučuji využít předprodej v rezervačním systému kina. Vstupné je symbolické 50,-Kč dospělý /30,-Kč děti na provoz kina, venkovní akce na náměstí a výstava zdarma. Oslovili jsme prakticky všechny týmy. Účast do dnešního dne potvrdili Tomáš Tomeček, Martin Kolomý, Marek Spáčil, Ivan Jakeš, Olin Bražina, Josef Macháček a Dušan Randýsek, Karel a Aleš Lopraisovi, pravděpodobné je, že se objeví i další závodníci. Nebude chybět i několik překvapení.

Od 15:00 | náměstí ve Valašském Meziříčí
- zpřístupněny vystavené dakarské závodní speciály

Od 17:00 |  prostory kina Svět
- výstava fotografií z několika ročníků Rallye Dakar

Od 18:00 | sál kina Svět
- hlavní program akce s projekcí filmů "Rváči" a "Diagnóza Dakar"
- posezení s legendárními závodníky a účastníky Rallye Dakar s možností dotazů diváků
- prodej papírových modelů s dakarskou tématikou


Ti kteří mi včas řekli mají zajištěné vstupenky
Pokud chce dorazit někdo další musí si zajistit vstupenky sám
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od spida »

Takže fotky všech tatřic najdete tu.
94ka bohužel zatím není protože právě prochází drobnou repasí.
mařka
Příspěvky: 62
Registrován: sob 21.1.2012 21:41

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od mařka »

Romane drobnou repasí :lol: :lol: :lol:
škoda že nemám fotky jak to probiha.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od JoseFxx »

Brutální. Krása nádhera. :o
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od spida »

Předání modelů probehlo úspěšně. Karel mel slzy v ocich a ja taky.
Obrázek
Domluvili jsme se s Karlem , že mu přivezeme modely v neděli domu aby se nepoškodily. Bohužel obrovské neštěstí nás potkalo pri cestě na ubytovnu. Do přepravky s modely spadl karton s vodou. Bohužel 4 modely to odnesli dost těžce. Je mi to hrozne moc líto a chtel bych se moc omluvit klukum kteří je lepily. jeden model je total nova stavba. Ze zbylých se da pouzit většina dílů a postavit znovu.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od Tomys »

To se zmákne... Hlavně kliiiid...
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od spida »

No a jeste 1988. Tu jsem včera v rozčilení zapomel vyfotit. Takže situace je takova, že ze šesti poskozenych modelů jsme 2 opravili, 2 modely jsou lehce, jeden stredne těžce a jeden těžce poškozeny. Myslim že do 14 dnu dostane Karel zbytek
Obrázek Obrázek
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Projekt Karel 65 / spidamodels /1:53

Příspěvek od dravec »

To by jeden zaplakal. Tolik práce a taková škoda. Ale na druhý pohled krásná reálná diorámata havarovaných vozů.
Odpovědět

Zpět na „Sport a Dakar“