Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od MatesHK »

Ahoj všem. Jedna ze stolu ;)

Obrázek

Martin
Uživatelský avatar
Robert Blaschke
Příspěvky: 155
Registrován: pon 14.3.2016 15:52

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od Robert Blaschke »

Bojuješ statočne! :)
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od St. Louis »

Pěkné, pěkné. :-) Tyhlety srandičky ploutvičky na mě čekají. Zatím je mám jen slepené a vyřezané samostatně. Snad na ně zítra vlítnu a podaří se mi ozdobit jimi vozidlo stejně povedeně jako tobě.
Držím palce do finiše.
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od St. Louis »

Podařilo se. Sice neděle nebyla tak plodná jak bych si přál, ale připravené díly se podařilo umístit.

Nejdřív ještě fotky podložky, kterou jsem páchal v mezičasech, když byla ta správná "terénní" nálada. :-D

Obrázek Obrázek

A tady už ty ploutvičky.. :-)

Obrázek

Mějte se krásně. Ahoj.
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od Nafe_CZ »

Ta podložka je moc pěkná, z čeho máš ten asfalt? Korek?
Děkuju
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od MatesHK »

Pěkná práce... a ta podložka je opravdu moc pěkná... jen tak dál ;)
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od St. Louis »

Díky.

Nafe_CZ: Ne, není to korek. Povrch je ze smirkového papíru, se kterým podobnou zkušenost už mám. Jen na předchozím ztvárněním asfaltky jsem použil hrubost 150 a zdál se mi příliš jemný. Tak jsem při této příležitosti pracoval se smirkem hrubosti 80 a zdá se mi zase příliš hrubý :-D (na okruhový povrch). ... Tak na další model vyberu snad už ten "ideální". :-D
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od Nafe_CZ »

St. Louis píše:Díky.

Nafe_CZ: Ne, není to korek. Povrch je ze smirkového papíru, se kterým podobnou zkušenost už mám. Jen na předchozím ztvárněním asfaltky jsem použil hrubost 150 a zdál se mi příliš jemný. Tak jsem při této příležitosti pracoval se smirkem hrubosti 80 a zdá se mi zase příliš hrubý :-D (na okruhový povrch). ... Tak na další model vyberu snad už ten "ideální". :-D
Díky za odpověď , fakt to vypadá parádně.
Musím to taky zkusit, přiznám se že použití smirkového papíru mě nikdy nenapadlo.

Štefan
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od MatesHK »

Po nějaké době zase něco od stolu. Mám hotovou zatím jednu boční část. Když jsem to viděl na fotkách od Roberta, tak jsem myslel,že to bude náročný, ale opak je pradou ;) stačí trochu trpělivosti a jde to samo. Ještě jsem zvědav jak se to bude lepit k celku...

Obrázek

Víc fotek v galerii :mrgreen:
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od St. Louis »

MatesHK: Krásné to máš.
Taky jsem se tohohle deflektrou obával. Stavěl se fajn, ale to finální upevnění na vozidlo potom, dalo zabrat mě, formuli i lopatkám tělesa. :-) Ovšem to je můj případ a má nezkušenost. Tobě se dílko jistě podaří lépe. Držím palce.

Obrázek Obrázek

Jen doplním, že ještě předtím jsem částečně překryl ten podlouhlý (bílý obdélník) průhled podél zvedající se části na bocích podlahy. (Nějak mě ta bílá rušila.)

A zrcátka jsem okořenil zrcadlovým papírem.

Obrázek

Sice už moc dílků nezbývá, ale tak nerad se se stavbou loučím, že mi zaberou asi moře času. :-D Díky Roberte.

Mějte se fajn. Ahoj.
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od Nafe_CZ »

Vypadá to luxusně, máš to dokonalý.
úplně mám chuť do toho sřihnout taky .... ale pak se zas uklidním :-D
Uživatelský avatar
Robert Blaschke
Příspěvky: 155
Registrován: pon 14.3.2016 15:52

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od Robert Blaschke »

St. Louis píše:jsem částečně překryl ten podlouhlý (bílý obdélník) ...
Tá biela čiara na podlahe - tam som pôvodne zamýšľal, že vymyslím ešte nejaký dielec, ktorý by sa tam nalepil - ale po podrobnejšom štúdiu situácie na reálnom aute som od toho upustil - a tak tá biela čiara tam zostala :)
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od St. Louis »

Díky. Fotky tomu přidávají... Mě příjde, že až na těch fotkách vidím, že jsem měl tu první lopatku líp natvarovat, a možná by mi to celé pohodlněji sedlo na místo. :-)

Roberte však je to alfa ;-) .
Původně jsem si něco takového myslel. Po tvém dokončení modelu jsem trochu pátral po fotkách a přišlo mi, že je tam nějaký naklopený průduch...(formulím moc nerozumím :-) )... Zkoušel jsem ho udělat z karbonových části Russellova křídla (které mi zbylo), ale nějak mi ta prťavá šikminka "nešla", tak jsem té bílé jen většinu přelepil. :-)
Jo a díky ještě za dřívější připomínku k držáku předního křídla. Podélně trčící konce jsem co to šlo zahnul do oblouku pod nos. Tak jak jsi to ukazoval na fotce. ( viewtopic.php?f=55&t=7483&start=120#p94649" onclick="window.open(this.href);return false; ) Díky.
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od MatesHK »

St. Louis: Díky, díky... ale jak píšeš, fotky trochu lžou i u mě :lol: Myslím, že se nemáš za co stydět. Svoji kvalitu lepení jsi (pro mě) dokazal už u VJM10 ;)

Když jsem lepil tyhle boční díly k celku tak jsem měl stejný problém jako St. Louis. Chvilku to dalo než jsem to tam usadil jak to má být. Zrcátka už byla brnkačka ;)

Obrázek

Obrázek

Pokud vše půjde podle plánu chtěl bych vzít williams do Neratovic. Tak uvidíme... :mrgreen:
Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 377
Registrován: stř 13.1.2016 15:53

Re: Williams FW42, Silverstone 2019 / R.Blaschke / 1:24

Příspěvek od St. Louis »

:-D
Nádhera, krásně se ti to povedlo.

Hlavně se tím šibeničním termínem nenech vyvésti z míry. ...Fandím ti, tak ať se tedy formulka podaří dokončit.
(Já mám do Show v Ostravě času dost. :-D :-D )
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“