Papírový patlák Švihov 2019

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Papírový patlák Švihov 2019

Příspěvek od Jirka Z. »

O uplynulém víkendu proběhl na Švihovském hradě další papírový patlák. Rád bych tímto poděkoval organizátorům za skvělou akci a všem zúčastněným za skvělou atmosféru a zábavu. Na akci jsem sice byl jen v sobotu, ale i tak jsem si ji neskutečně užil (a slepil víc než za poslední 4 měsíce dohromady...).

Společná fotografie všech letošních účastníků.
Obrázek

V sobotu proběhla v době oběda ještě jedna slavnostní chvíle - byl představen jeden zbrusu nový model. Protože jsme ale byli požádáni nechat si podrobnosti pro sebe, přikládám cenzurovanou fotku se zaujatým výrazem přihlížejících. :-)
Obrázek

Jirka.
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Papírový patlák Švihov 2019

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Je na místě poděkovat Honzovi Krystkovi a klukům ze správy hradu, za tuto krásnou akci a za VIP prohlídku hradu. Srandy byla hromada, kopec, hora, velehora... a bylo to fajn. Dík moc. Snad zas za rok :)
Pavel Pejša
Příspěvky: 602
Registrován: sob 7.1.2012 13:12

Re: Papírový patlák Švihov 2019

Příspěvek od Pavel Pejša »

Strašně se mi chtělo na patlák vyrazit, ale taky bych chtěl vzít sebou juniora, a ten je přeci jen na takovou akci ještě moc malej. Pokud bude patlák na Švihově i příští rok tak už by to snad měl zvládnout.
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírový patlák Švihov 2019

Příspěvek od FreeVoj »

Pro mě byl patlák zejména naprosto skvělým relaxem. Jsem moc rád, že jsem obětoval víkend a moc děkuji Honzovi Krystkovi!
Eggy
Příspěvky: 107
Registrován: pát 21.9.2012 20:28

Re: Papírový patlák Švihov 2019

Příspěvek od Eggy »

Předem bych chtěl také poděkovat Honzovi a ostatním za skvěle zvládnutou akci.
Byl jsem poprvé a bylo to fajn:
parádní místo konání, kopec srandy, pohodový lidi, lepeníčko, relax, psychohygiena, výlet vlakem atd.
Takže ještě jednou díky a třeba někdy příště!
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“