sportovní prototyp Lancia LC2 / M.A.S.S. / 1:24 / Hotovo

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

sportovní prototyp Lancia LC2 / M.A.S.S. / 1:24 / Hotovo

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

abych se nepřežral zelené, vybral jsem si tentokrát něco dostatečně barevného a hodně nepodobného military obludám. Vybíral jsem mezi Lancií a Porsche 911 od RSC. Nakonec vyhrála Lancia, abych si vyzkoušel lasertisk. O předloze si vše podstatné včetně technického popisu můžete přečíst uvnitř šmikajdy Obrázek Obrázek a mrknout na pár pěkných fotek.
Začal jsem dle návodu kolama Obrázek , ale moc mě nebavili, tak jsem se přesunul na podvozek. Ten mám v podstatě hotov Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek , ... , ... , ... Docela mě prozatím mile překvapila práce s laserovým tiskem. Snad to vydrží do konce.

Zatím...
Naposledy upravil(a) haageeman dne stř 11.9.2019 18:51, celkem upraveno 1 x.
MatesHK
Příspěvky: 678
Registrován: čtv 9.3.2017 22:17
Bydliště: Pardubice

Re: sportovní prototyp Lancia LC2 / M.A.S.S. / 1:24

Příspěvek od MatesHK »

Laser tisk je na pohodu. Mám zkušenosti z F1 a nemůžu si to vynachválit. Pokud ti kápne lepidlo vedle na potištěnou plochu jde snadno odstranit a navíc je laser dostatečně lesklý. Pro mě dobrý protože modely nelakuju.

Martin
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: sportovní prototyp Lancia LC2 / M.A.S.S. / 1:24

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

lehce jsem popojel i zde. Dodělal jsem podvozek s předními kolečky Obrázek Obrázek a dál jsem se věnoval karosérii Obrázek Obrázek ... , Obrázek Obrázek.
Všechno nádherně sedí, vypadá to, že i karosérka by mohla sednout na podvozek. Moc toho už nezbývá, takže příště už asi s finálkem.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: sportovní prototyp Lancia LC2 / M.A.S.S. / 1:24

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

po dlouhé době nečinnosti na poli papírovém, jsem se konečně dostal k dokončení aspoň jednoho z rozdělaných modelů. V zedničině jsem se v průběhu léta trochu zlepšil, bohužel v modelařině mi pauza vůbec neprospěla. Ruce mám jakési dřevěné :!: :lol:
Lancia je hotová, ale geometrie nic moc, pravé zadní kolo mi plave, na křídlo mi kápla voda, chytlo vlnu a už se mi ho nepodařilo srovnat. Tentokrát nejsem se svým výkonem moc spokojen, každopádně model je v tom nevinně, všechno jde za mýma rukama. Do vitrínky sice půjde, ale asi úplně nahoru... :roll:
Takže výsledek je následovný ... Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zase někdy u něčeho, třeba :mrgreen: ... zeleného :?:
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: sportovní prototyp Lancia LC2 / M.A.S.S. / 1:24 / Hotovo

Příspěvek od Ričmond »

Nějakou parádu to rozhodně udělá ;-) Křídla je škoda, ale jinak povedené. Stačí když to ve vitríně natočíš křídlem dozadu jak na fotkách. čekáme na další ;-)
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: sportovní prototyp Lancia LC2 / M.A.S.S. / 1:24 / Hotovo

Příspěvek od kaktusak »

Vůbec to nevypadá zle chlape . Gratuluji k dokončení .
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: sportovní prototyp Lancia LC2 / M.A.S.S. / 1:24 / Hotovo

Příspěvek od JakubSDK »

Za mě také, skvěle postaveno a veliká gratulace k dokončení. Mám také jeden kousek v šuplíku..
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: sportovní prototyp Lancia LC2 / M.A.S.S. / 1:24 / Hotovo

Příspěvek od haageeman »

Pánové, díky za podporu! Sportovní vozy nebudou zřejmě do budoucna mou hlavní náplní, ale pár jich v šuflátku ještě mám, tak třeba na ně dojde ;) .
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“