Richard Vyškovský - novinky?

Moderátor: Vojta Č.

Odpovědět
Carvrer
Příspěvky: 171
Registrován: čtv 9.2.2012 7:40

Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od Carvrer »

Myslel jsem si, že mistr Vyškovský si ve svých letech už užívá zaslouženého odpočinku. Proto mě překvapilo toto video, které ukazuje jeho nejnovější výtvory, které se snad brzy dostanou i mezi modeláře :-)
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1031 ... deo/537592" onclick="window.open(this.href);return false;
BlueShark
Příspěvky: 175
Registrován: stř 2.12.2015 8:52

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od BlueShark »

Krásná reportáž, navíc Libštejn, vídával jsem ho vždy, když jsme jezdili z Liblína Berounku, ale že si vybere zrovna tenhle hrad nebo zříceninu. Hmmm.
Hlavně z čeho čerpá, když jsou to už opravdu jen trosky. Přeju pevné zdraví a ať se podaří, myslím že hodně lidí neodolá...
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od KarelM »

No, mě spíše zaujalo něco jiného : Okoř ... A k tomu druhému dotazu : Aby mohl Fénix ( hrad, zámek ) povstati z popela ( ruin ) je zapotřebí množství podkladů a fůra a fůra a fůra znalostí a zkušeností ... :) ...
Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od Jenda B. »

Já jsem si v bílé verzi všiml Volfštejna. Každopádně klobouk dolů před jeho vitalitou a tvůrčím elánem. Na druhou stranu, dostanou se tyhle skvosty vůbec mezi lidi????? Když to tak vezmu, v šuplíku u Vyškovských už leží tvrze v Kestřanech, Pražský hrad, Jindřichův Hradec, Helfenburg, Volfštejn, Okoř, mistr má rozpracovaný Libštejn.............. a bůh ví co ještě za poklady. No, nezbývá než doufat, že se snad jednou zadaří :?
Uživatelský avatar
RadekV
Příspěvky: 261
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: Kladno

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od RadekV »

moje řeč,je to škoda ;)
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od KarelM »

Jenda mi to vzal z huby ... ;) ... uvidíme tyhle kousky ? Resp. budeme je moci slípnout ?
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 720
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od Jirka Z. »

O modelech, které má Mistr vytvořené do šuplíku se mluví již dlouho a kolují různá jména již připravených staveb. Díky této reportáži jsem poprvé viděl model Jinřichova Hradce. No prostě mi spadla čelist a naslintal jsem si do klávesnice... Budu se neskonale těšit, až se tyhle modely dostanou mezi modelářskou veřejnost.

A když se už mluvilo o Krtečkovi - tak i ten si stále umí najít své kupce, takže s Mistrovými modely to bude nepochybně stejné...
Víťa
Příspěvky: 70
Registrován: pát 20.1.2012 22:39

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od Víťa »

Ještě jsem si všiml Soběslavského sv. Víta. Hradec je nádherný
Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od Jenda B. »

Taky se hlásím s poslintanou klávesnicí........ Pouštěl jsem si tu reportáž několikrát, abych se mohl kochat. :D
A Groupík to přirovnání s krtečkem asi myslel tak, jako co se s těmi modely stane, až jednou.............. když už jich teď tolik leží u ledu :cry:
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od Kuba78 »

Skoro 88 let jest Mistrovi a stale dokaze tvorit a udrzet jasnou mysl, bystre oko a pevnou ruku pri rucni praci.. cylindr dolu.
A ze toho ma dost v supliku nevydaneho? Jasne, existuje asi neco jako edicni plan.. holt si pockame.
hank
Příspěvky: 264
Registrován: stř 25.1.2012 21:08

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od hank »

Jenda B., group b: Napadlo mě totéž, zvlášť proto, že jsem měl tu "čest" při své práci potkat dědice autorských práv malíře-autora prostorových obrázků Vojtěcha Kubašty, takže vím, jak nakládali s tím, co zbylo po něm... Sice to ze světa nezmizelo, ale rozhodně to není jejich zásluhou.

Nezbývá než popřát ing. arch. Vyškovskému ještě hodně tvůrčích let.
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od Kuba78 »

hank píše:Jenda B., group b: Napadlo mě totéž, zvlášť proto, že jsem měl tu "čest" při své práci potkat dědice autorských práv malíře-autora prostorových obrázků Vojtěcha Kubašty, takže vím, jak nakládali s tím, co zbylo po něm... Sice to ze světa nezmizelo, ale rozhodně to není jejich zásluhou.

Nezbývá než popřát ing. arch. Vyškovskému ještě hodně tvůrčích let.
No, tak toho ze by to zmizelo bych se neobaval, jeho synovi patri pokud vim Erkotyp kde Mistr vydava, je to tak? Spis se to proste bude davkovat postupne.
BlueShark
Příspěvky: 175
Registrován: stř 2.12.2015 8:52

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od BlueShark »

Spíš na to vydání sehnat money (paradox).
Uživatelský avatar
lmar2201
Příspěvky: 80
Registrován: sob 7.4.2012 10:29
Bydliště: Plzeň

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od lmar2201 »

Vypada to, ze se brzy dockame Jindrichova Hradce. Vydavatel usporadal sbirku / predobjednavky a zda se, ze se pusti do vydani.
https://www.startovac.cz/projekty/statn ... uv-hradec/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
belja
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 9.2.2012 9:13

Re: Richard Vyškovský - novinky?

Příspěvek od belja »

Zdravím,
kdo se nezúčastnil sbírky na Startovači lze normálně zakoupit u nás, plus případně prolistovat fotky a náhledy ;-) Expedujeme první várku po víkendu ;-)

Hrad a zámek Jindřichův Hradec
1:400
495 Kč


Obrázek


http://bit.ly/chci_vedet_vic_o_hradci" onclick="window.open(this.href);return false;

Předobjednávky:

http://bit.ly/jindrichuv_hradec_CZK" onclick="window.open(this.href);return false;
http://bit.ly/jindrichuv_hradec_EUR" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Novinky významných vydavatelů - ČR“