RipperWorks

Moderátor: Vojta Č.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: RipperWorks

Příspěvek od Ričmond »

Za mě pokud to bude barevně jako laser a kvalitativně někde mezi offsetem a laserem tak super věc - určitě to zkusím a jsem zvědavý na poznatky :)

to Jarek - myslím, že autor se k tomu postavil správně. máš možnost to vrátit, ostatní mají možnost to koupit/nekoupit. Nevidím nikde problém. A vzhledem k tomu, kolik jsme tu od Tebe viděli modelů myslím, že můžeš kupovat klidně i laser :D
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: RipperWorks

Příspěvek od Lukáš »

Já oceňuji chlapský přístup autora. Není první, kterému se na modelu něco nepovedlo (navíc tady je to zřejmě jen otázka osobních preferencí), mnozí jiní jen čekali, jak to dopadne. Pokud se toho hodně vrátí, model koupím minimálně ze solidarity.
Dino D.
Příspěvky: 60
Registrován: ned 26.6.2016 17:14

Re: RipperWorks

Příspěvek od Dino D. »

Ahoj ,

model jsem si také koupil , tisk mě naopak příjemně překvapil, lepit to budu určitě , jenom netuším zatím kdy, a uvidíme jak to dopadne , každopádně by chtěl poděkovat doktorovi za pěkný model a část dárku k vánocům

D.D.
Uživatelský avatar
komar
Příspěvky: 290
Registrován: ned 12.2.2012 13:13
Bydliště: Heart of Hostýn Hills

Re: RipperWorks

Příspěvek od komar »

...příspěvek jsem upravil odmáznutím části, která pozbyla smyslu po zásahu moderátorů...

K problematice tisku - z diskuse mi vyplývá, že nová technologie tisku u S5T je modelářsky přátelštější laserového tisku. Modelů tištěných laserem je zde na fóru nespočet (a krásných, lepších, než moje z offsetu) takže stavitelné jsou... Nevidím důvod, proč by něco mezi laserem a offsetem mělo být nelepitelné, když to přeženu...
Technologie jde vpřed a i dle mého názoru bude offset do budoucna okrajovou technologií tisku, jestli vůbec...To píšu jako tiskař.. ;) (z povolání, ale ne žádný kovaný mistr)
Osobně mě (ne)barevnost offsetu baví, evokuje mi ne zcela nový, naleštěný stroj, co zrovna sjel z linky. Prostě trošku "olítaný". Po následném zalakování jsem naprosto spokojen.
S5T se v mém archivu určitě objeví...a jdu zpátky do trucovny.
Howgh :!:
Naposledy upravil(a) komar dne sob 17.11.2018 16:55, celkem upraveno 1 x.
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: RipperWorks

Příspěvek od vojta78 »

Osobně jsem zvědavý, kde do ní řízne první.
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: RipperWorks

Příspěvek od Kuba78 »

tak ja sem si dnes v Neratkach novinku nejen osahal, ale i koupil. Moje dojmy jsou smisene, ale je to dane spis osobnimi preferencemi, ze sem byl zvykly na offset a obecne mam radeji matny tisk nez leskly. Z hlediska technickeho vypada tisk dobre. Takze proc ne a sem zvedav az to teda nekdo zarizne..
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: RipperWorks

Příspěvek od mahdy »

Právě jsem si vystřihovánku " ošahal " a musím konstatovat, že svoji první riperovánku bohužel mít nebudu :cry:
Uživatelský avatar
pan Tau
Příspěvky: 616
Registrován: pát 20.1.2012 21:54
Bydliště: Chvaleč, občas na samotě u lesa

Re: RipperWorks

Příspěvek od pan Tau »

Model jsem si dneska koupil a laserového tisku se nebojím. Tady to přímo laser není, ale mám za sebou jednu laserovou tatru od spidy a teď mám rozestavěnou další. Za sebe můžu říct, že díly se retušují dobře. Teď u té druhé bojuju s kvalitou tisku, ale retuš taky probíhá v pohodě. Kvalitou tisku myslím to, že barvy neodpovídají skutečnosti, ale to už jsem zmínil ve vlákně. Ale že je to laserový tisk, mně nevadí.
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: RipperWorks

Příspěvek od JakubSDK »

Hezký večer přátelé,

tak jsem si dnes S5ku pořídil a jsem velmi opravdu velmi spokojen ;) Zkusmo jsem střihnul do vzdušníků 15h a 15i a sestavil je. Výsledek je na fotkách níže. Dále jsem si zkusil rýhování a spokojenost.

Za mě osobně netřeba se bát, pracuje se mi stím skvěle jako s ofsetem ;)

Ještě jednou velké díky pane Doktore za krásný model a novou technologii určitě ano 8-)

Obrázek Obrázek

Hezký večer všem Jakub.
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 427
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Re: RipperWorks

Příspěvek od martin1807 »

Novinka z dielne Ripper Works
Bližšie info na webe RW-72
Obrázek
Pavel M.
Příspěvky: 533
Registrován: pát 20.1.2012 22:52
Bydliště: Liberec

Re: RipperWorks

Příspěvek od Pavel M. »

Pěkné
jarek
Příspěvky: 327
Registrován: sob 21.1.2012 0:11

Re: RipperWorks

Příspěvek od jarek »

Vypadá zajímavě.. Digi tisk nebo klasický ofset?
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: RipperWorks

Příspěvek od vojta78 »

Další osmikolka. Super kus.
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: RipperWorks

Příspěvek od mahdy »

Tištěno offsetem ... ;)
Uživatelský avatar
Shagrath
Příspěvky: 549
Registrován: ned 6.3.2016 20:38
Bydliště: Žilina u Kladna

Re: RipperWorks

Příspěvek od Shagrath »

Tak tohle je velká paráda!
Odpovědět

Zpět na „Novinky významných vydavatelů - ČR“