Wabi Daněk

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Wabi Daněk

Příspěvek od haageeman »

Přečetl jsem si příspěvek a teď asi deset minut čumím na tu červenou část..., oči se my lehce zamlžily. Wabiho písničky mám moc rád... Letos my umřel někdo, kdo tvořil v posledních letech podstatnou část vánoční pohody v naší rodině a tak jsme se rozhodli letos Vánoce neslavit. Ale zde se připojím, slepím "pár" papírových oček a daruji je na stromek někomu, kdo si je zaslouží...
Uživatelský avatar
hromadko.s
Příspěvky: 496
Registrován: sob 21.1.2012 9:56
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Wabi Daněk

Příspěvek od hromadko.s »

Obrázek

70 oček za každý rok Wabiho života. Díky Wabi.....
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Wabi Daněk

Příspěvek od Vojta Č. »

Že si vyberete zrovna jednu z jeho nejdepresivnějších písní... Poslechli jste si ten text?
A jo, za Wabim je mi taky smutno. Tak mu radši naživo (zato zcela pietně) zprzníme v hospodě několik písní. Třeba tu o rychlejších koních, mladších ženskejch, starší whisky a víc penězích :)
Loď jménem Fram už odplula... :(
VaclavJirka
Příspěvky: 130
Registrován: pát 10.8.2012 20:10
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Wabi Daněk

Příspěvek od VaclavJirka »

Tak po 35 letech, kdy jsme je slepovali při prackách na základce jsem si ten řetěz zase udělal a trochu při tom i zavzpomínal - na dětství, Ábíčko, Vyškovského, mojí první vystřihovánku hrad Orlík od Albatrosu, i na písničky Wabiho. Délka 5 metrů, 6 barev. Dělal jsem ze samolepícího papíru, který se ovšem musel namáčet do vody. Tak jako dřív. Teď už je na stromečku a uvidí ho zase moje děti.

Obrázek

A ještě náš vánoční Betlém, který jsem vyrobil kombinací vystřihovacího Betlému J. Weniga a modelu kostela sv. Václava v Hrusicích od Mega Graphic (m 1:120), který je tolik spjatý s českými ladovskými Vánocemi. Sněhový posyp jsem si pořídil v železničně modelářském shopu.

Obrázek

Tak všem přeji krásné a klidné Vánoce a Ježíšek ať vám nadělí nějaké ty šmikmajdy a hlavně trochu víc času na jejich sestavování!
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Wabi Daněk

Příspěvek od jiri.k »

No rekord v lepení papírových řetězů je cca 60 kilometrů
Uživatelský avatar
hromadko.s
Příspěvky: 496
Registrován: sob 21.1.2012 9:56
Bydliště: Hlinsko v Čechách

Re: Wabi Daněk

Příspěvek od hromadko.s »

A co tak 10950 za každý den co jste spolu :D
My to máme 19.3 2018 :D
Každý ten kroužek bych nechal pozlatit :D
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“