Spidamodels

Moderátor: Vojta Č.

spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Spidamodels

Příspěvek od spida »

Dnes tady mám pro Vás jednu velikou výzvu. Tomáš Vrátný a BDP nabízí každému ,kdo postaví do konce letních prázdnin 2018 papírový model jejich Jamalky, účast na Dakarském dnu na Slovensku + nějaký dárek :-). Tak co, jdete do toho?
Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: Spidamodels

Příspěvek od muf10 »

JO!
Uživatelský avatar
pan Tau
Příspěvky: 616
Registrován: pát 20.1.2012 21:54
Bydliště: Chvaleč, občas na samotě u lesa

Re: Spidamodels

Příspěvek od pan Tau »

Z hecu do toho jdu. Zajímalo by mě, kolik nás bude.
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Spidamodels

Příspěvek od spida »

Nový model LIAZ 111.154 D 1988
http://www.spidamodels.cz/index.php/goo ... 154_D_1988" onclick="window.open(this.href);return false;
Pavel M.
Příspěvky: 533
Registrován: pát 20.1.2012 22:52
Bydliště: Liberec

Re: Spidamodels

Příspěvek od Pavel M. »

Pěkná Liazka,už je objednaná
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Spidamodels

Příspěvek od Nafe_CZ »

spida píše:Dnes tady mám pro Vás jednu velikou výzvu. Tomáš Vrátný a BDP nabízí každému ,kdo postaví do konce letních prázdnin 2018 papírový model jejich Jamalky, účast na Dakarském dnu na Slovensku + nějaký dárek :-). Tak co, jdete do toho?
Tak do toho jdu ;-) ! Objednavam.
Pavel M.
Příspěvky: 533
Registrován: pát 20.1.2012 22:52
Bydliště: Liberec

Re: Spidamodels

Příspěvek od Pavel M. »

Ahoj
nová Liazka je doma.super kousek
Nafe_CZ
Příspěvky: 817
Registrován: čtv 27.2.2014 15:18

Re: Spidamodels

Příspěvek od Nafe_CZ »

Tak já jdu do toho :-D.

Zde originál.

Obrázek

Stavět budu v příslušné sekci. ... A proto že toho mám rozvrtaného dost, musím začít abych to do konce srpna stihnul.

Štefan
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Spidamodels

Příspěvek od spida »

A Máme tady další krásný model od Dodyho
Obrázek
Objednávat můžete zde
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Spidamodels

Příspěvek od spida »

S potěšením Vám mohu oznámit že už je známá i cena za Lasery. Co vše sada obsahuje: 21x dezény, 798x bočnice dezénů, 84x pomocná kolečka do kol, 5x gravírovaný pochůzný plech, 2x mřížka na světla, 2x mřížka na blinkry,
1x mřížka do nárazníku, 1x mřížka masky, 1x mřížka do klimatizace, 4x stupačky, 1x mřížka nad ventilátor, 2x polorošt k navijákům. K modelu bude možné stáhnou alternativní díly bombírovaných bočnic kol. Vše na http://www.spidamodels.cz" onclick="window.open(this.href);return false; cena za tento set je 920,-. Na detailních fotografiích můžete vidět opravdu krásné zpracování pochůzných plechů i mřížek. a nyní k předobjednávkám
Všichni kteří si model předobjednali budou informování o dalším postupu mailem. Ti kteří si model zakoupí až bude v prodeji ale budou k modelu chtít dezény, postupujte následným způsobem. Zašle e-mail s předmětem " lasery k TTT"
Do e-mailu napište Jméno, přijmení, adresu, telefon a případně počet sad pokud jich budete chtít více. Dále mi napište jakým způsobem budete chtít dezény doručit. Budou 3 způsoby.1) osobně na nějaké výstavě, 2) samostatně poštou, 3) spojit s budoucí objednávkou modelu. Obratem Vám pošlu č.ů. a v.s. částka za lasery musí být uhrazena nejpozději do týdne jinak bude objednávka na lasery zrušena. ZNOVU UPOZORŇUJI ŽE VZHLEDEM K VYSOKÉ POŘIZOVACÍ CENĚ LASERŮ, BUDOU POUZE NA OBJEDNÁVKU A TO PLATÍ I BUDOUCÍ PRODEJCE TOHOTO MODELU. Doufám že je vše jasné. Pokud ne klidně mi napište.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Spidamodels

Příspěvek od spida »

Tak po mnoha peripetiích Vám mohu konečně oznámit, že model je zařazen v e-shopu. Jsem moc rád že se mi to povedlo dotáhnout do úspěšného konce a pevně věřím že bude dělat radost Vám stejně jako mě.
Myslím že za dobu vzniku modelu už toho bylo nápsáno hodně tak jen základní informace
Model Tankového tahače Tatra vč návěsu Kögel v měřítku 1:25 tištěný ofsetem. Model je zpracovaný do těch nejmenších detailů na 46 stránkách formátu 225x320 a26 listů s návodnými kresbami s celkovým počtem 178 návodných kreseb které dostatečně poslouží k sestavení modelu bez psaného textu. Celková délka se zvetnutými nájezdy je 1055 mm. K modelu je možné objednat sadu laserových doplňků která obsahuje: 21x dezény, 798x bočnice dezénů, 84x pomocná kolečka do kol, 5x gravírovaný pochůzný plech, 2x mřížka na světla, 2x mřížka na blinkry,
1x mřížka do nárazníku, 1x mřížka masky, 1x mřížka do klimatizace, 4x stupačky, 1x mřížka nad ventilátor, 2x polorošt k navijákům. K modelu bude možné stáhnou alternativní díly bombírovaných bočnic kol.
cena modelu 1400,-
cena laserů 920,-
model můžete objednávat na www.spidamodels.cz
Obrázek
hank
Příspěvky: 264
Registrován: stř 25.1.2012 21:08

Re: Spidamodels

Příspěvek od hank »

Dostal jsem dnes upozornění, že Spída tady
http://www.spidamodels.cz/produkt/aero- ... -cililink/" onclick="window.open(this.href);return false;
nabízí Aero 500 Cilink 1:32 od Pavla Hanzlíka. Podle obrázků v e-shopu to vypadá, že kola beta-modelu mají drátěné výplety. Bude k dispozici nějaký polotovar těch kol nebo to bude na každém soudruhovi, jak se s tím každý soudruh vypořádá sám...?
Uživatelský avatar
Mimapnd
Příspěvky: 263
Registrován: ned 24.6.2012 9:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Spidamodels

Příspěvek od Mimapnd »

hank píše:Dostal jsem dnes upozornění, že Spída tady
http://www.spidamodels.cz/produkt/aero- ... -cililink/" onclick="window.open(this.href);return false;
nabízí Aero 500 Cilink 1:32 od Pavla Hanzlíka. Podle obrázků v e-shopu to vypadá, že kola beta-modelu mají drátěné výplety. Bude k dispozici nějaký polotovar těch kol nebo to bude na každém soudruhovi, jak se s tím každý soudruh vypořádá sám...?

Cililink je mozne postavit aj s jednoduchsimi papierovymi kolesami, bez vypletu, diely su vo vystrihovacke. Beta model vyplety su spravene z klasickej nitky pretretej chromovou farbou. Ci bude aj polotovar, to je uz ina otazka pre inych zasvatenych.
Cus
Mimapnd
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Spidamodels

Příspěvek od spida »

Jedna taková drobnost která potěší trochu línější modeláře. Připravil jsem pro Vás doplněk pro většinu motorů Tatra v měřítku 1:32 napříš všemi výrobci. Jedná se o hlavu válce
Obrázek
Obrázek
doplněk je možné zakoupit zde
Odpovědět

Zpět na „Novinky významných vydavatelů - ČR“