Lancia Stratos Aseptogyl / recolor Alda (YMjr) / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Lancia Stratos Aseptogyl, recolor já, konstrukce YMjr, 1

Příspěvek od Tapan »

Ale ano, vyrobit se dá a u intíku takhle malého autíčka se na detaily tolik hrát nemusí...já jen u modelaření raději moc nepřemýšlím a jen skládám a lepím...vymýšlení si užiju dost v práci :)
Uživatelský avatar
ymjr
Příspěvky: 26
Registrován: ned 9.3.2014 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Stratos Aseptogyl, recolor já, konstrukce YMjr, 1

Příspěvek od ymjr »

Alda píše:... parádně se to lepí.
Po dlouhé době lepím stratosku a tohle si tedy neříkám. Spíš mě u toho napadá: "Kterej blbec..." :D
Ale ještě k tomu recoloru. Jsem si říkal, proč vlastně Aseptogyl dávno nelétá po netu ke stažení a pak mi došlo, že to bude asi tím, jak ctíte autorská práva. Já když jsem tady tu předělávku viděl, vůbec mi nenapadlo, že by jsi s tím mohl mít jako autor recoloru nějaké ujímaní... asi.
Stratosek je strašná spousta, já už barevné předělávky dělat nebudu - mám už rozdělané jen dvě. R6 posádky Bignardi - Zumelli - Rally Elba 1982, tu teď lepím a pak ji dám ke stažení a OBRSO - Andrzej Jaroszewicz - Raid Polski 1976. Ty dodělám a už se tomu určitě věnovat nebudu.
Takže pokud máte kdokoli chuť se s tím plancat, tak já další recolory uvítám. Mně stačí, když tam budu uveden jako autor konstrukce (tak jako to je u Aseptogylu) a můžete to dávat volně do oběhu, ze svých stránek, maily, jak chcete - pokud to bude pořád free. Pokud bude zájem, můžu recolory přidávat i k sobě k ostatním stratoskám, ale podmínka to rozhodně není.
Uživatelský avatar
Mishko29
Příspěvky: 63
Registrován: pon 3.9.2012 10:18

Re: Lancia Stratos Aseptogyl, recolor já, konstrukce YMjr, 1

Příspěvek od Mishko29 »

Super, len tak ďalej. Lancii nikdy nie je dosť :-) A ja som si ju stiahol a musím povedať, že recolor je urobený na vysokej úrovni.
Uživatelský avatar
ymjr
Příspěvky: 26
Registrován: ned 9.3.2014 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Stratos Aseptogyl, recolor já, konstrukce YMjr, 1

Příspěvek od ymjr »

Ahoj.
Dovolil bych si to připnout sem, doufám, že to nebude nijak vadit...
Pavel (a musím se přiznat, že nevím jak dál) poskytl ke zveřejnění dva recolory stratosky. K tomu ještě jím vytvořený kokpit pro stratosku. Veliký dík, kokpit i recolory vypadají velmi fajně. :-)
Vše je dostupné na stránce http://ymjr.cz/?cat=26" onclick="window.open(this.href);return false;
Předpokládám, že na rozdíl ode mě, který sem leze jednou za uherský rok, Pavla znáte (a zřejmě o recolorech i víte, ale proč to ještě maličko nezpropagovat), takže případné děkovačky a věcné dary přímo jemu.

PS: Tour de France Automobile 1980 si nepochybně slepím i já. I s tím kokpitem. :-)
Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 331
Registrován: sob 21.1.2012 11:32
Bydliště: Lysice

Re: Lancia Stratos Aseptogyl, recolor já, konstrukce YMjr, 1

Příspěvek od Ali »

skvělá práce, díky za velmi hezky zpracovaný kokpit.
bronek
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 11:07

Re: Lancia Stratos Aseptogyl, recolor já, konstrukce YMjr, 1

Příspěvek od bronek »

Ahojte, nejde mi stáhnout ta Lancie Stratos Aseptogyl. Byl by někdo ochoten mi soubory poslat do mailu? Díky moc za ochotu.
Uživatelský avatar
ymjr
Příspěvky: 26
Registrován: ned 9.3.2014 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia Stratos Aseptogyl, recolor já, konstrukce YMjr, 1

Příspěvek od ymjr »

bronek píše:Ahojte, nejde mi stáhnout ta Lancie Stratos Aseptogyl. Byl by někdo ochoten mi soubory poslat do mailu? Díky moc za ochotu.
Už je to opravené, mělo by to jít stáhnout normálně. Byl tam nějaký poškozený link, či co...
Igor Fragoso
Příspěvky: 1
Registrován: pát 7.1.2022 20:22

Re: Lancia Stratos Aseptogyl / recolor Alda (YMjr) / 1:24

Příspěvek od Igor Fragoso »

Hi all. First of all, I'm sorry because this post is very old, but I'm needing to contact with Mr. Ymjr (his last visit in this forum was on 8.3.2021), and in his profile I didn't find any way to send him a private message (his site is down too). I'm planning to recolor his Lancia Stratos model with others color schemes, and would like the designer's permission to make these new versions available for free (like all his models), whose credits to the designer will be duly indicated. So, I kindly ask for help to fellow forum members, to get this contact, if possible. I thank you all in advance for your help.
Greetings from Brazil.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“