Tatra T148 NTt 6x6 Benzina / Ripper Works / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
pilot
Příspěvky: 41
Registrován: pát 24.10.2014 15:54

Tatra T148 NTt 6x6 Benzina / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od pilot »

Ahoj tak jsem jsem se rozhodl zveřejnit foto právě dodělaného modelu :)
Je to můj první dokončený model takového rozsahu. Model se mi poměrně povedl je na něm spousta nedokonalostí ale ty se vychytají na dalších modelech :D tento jsem pral spíše jako cvičný :)
Tak a teď už fotky
originál
Obrázek

Další byly na řadě kola, bylo to moje prvé setkání s bombírováním a myslím že jsem to zvládl dobře
Obrázek

Teď samotná Tatra, moc fotek ze stavby nemám takže spíše jen z dokončovaní

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

a hotový model

ObrázekObrázek

model se stavěl dobře až na pár věcí za které si mohu sám první pokus o zasklívání nedopadl nejhůře ale věřím ze se da zvládnout mnohem lépe tak snad příště se povede :D

Rady a typy velice rád uvítám
Teď hurá do dalšího modelu
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Tatra T148 NTt 6x6 Benzina / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od Lukáš »

Na prvotinu takového typu to není vůbec špatné. Vybrat si navíc zrovna T148 od RW, to chce notnou dávku odvahy, takže chválím. Na čem je určitě potřeba zapracovat, je tvarování zaoblených částí dílů - chce to méně násilí a více trpělivosti, protože jinak ti tam vznikají ty zlomy, které je vždycky hodně složité vyrovnat. Ať se daří u dalších modelů; ávéčko zatím vypadá taky slibně.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 122
Registrován: pon 1.9.2014 21:03
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Tatra T148 NTt 6x6 Benzina / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od Laďuša »

Hezký :) Takhle slepený modely mi inspirujou a dodávají o hodně víc sil a odvahy se do něčeho takovýho pustit než ty dokonalý a bezchybný výtvory starých papíráckých harcovníků ;)
pilot
Příspěvky: 41
Registrován: pát 24.10.2014 15:54

Re: Tatra T148 NTt 6x6 Benzina / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od pilot »

ahoj děkuji model jsem zvolil hlavně kvůli tvarovaní neměl jsme s tím moc zkušeností :) a nakonec to nedopadlo tak hrozně. Je tam spousta chyb jsem si jich vědom a u příštích modelu napravím ;) Jak se říká každým kusem roste kvalita :D

Chtěl bych se omluvit za kvalitu fotek příště v bílem pozadí :) :D :D
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 485
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: Tatra T148 NTt 6x6 Benzina / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od Kovář »

Postavit 148 s interiérem je kumšt, takže chápu že tam máš nepřesnosti. Celkové ovšem dobré a za odvahu pustit se do takového modelu palec nahoru.
Jen tak dál a už se těším na další model a tvůj další modelářský růst. ;)
pilot
Příspěvky: 41
Registrován: pát 24.10.2014 15:54

Re: Tatra T148 NTt 6x6 Benzina / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od pilot »

Ahoj moc děkuji :) jinak zkusil jsem udělat video tak budu rád když se kouknete. Do budoucna bych chtěl točit i příspěvky ze stavby s komentářem na dané části modelu. Snad o to bude zájem a každý si najde čas na to se podívat mohlo by to byt lepší jak psaní
děkuji zatím nic moc ale učím se :)
zde již video: https://youtu.be/N85t4_pik4c" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“