TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
PISTA SK
Příspěvky: 86
Registrován: sob 4.1.2014 23:47

Re: TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od PISTA SK »

Pokračujem korbou...nejaké diely :) tak sa mi to hádam čím skôr podárí dať dokopy :)

Obrázek
Uživatelský avatar
PISTA SK
Příspěvky: 86
Registrován: sob 4.1.2014 23:47

Re: TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od PISTA SK »

Korbu mám hotovú. Na bočniciach som doplnil rebrá a šilt som vyhol hore. Bočnice (okrem zadnej) sú na pevno aby to lepšie držalo tvar...aj tak to bude zložené :) ostáva dorobiť ešte motor a nejaké drobnosti a TATRA je hotová ;)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Prednú masku na kapote som prerobil na čiernu ;)

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
PISTA SK
Příspěvky: 86
Registrován: sob 4.1.2014 23:47

Re: TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od PISTA SK »

Tak som dal dokopy motor... ešte treba nejaké veci doladiť... nie je to nič moc ani sa mi to nepáči ale aj tak ho nebude vidno :) Už mám v podstate všetko hotové tak to snáď do konca týždňa dám dokopy ;)

Obrázek Obrázek Obrázek
PedroSunchez
Příspěvky: 135
Registrován: stř 12.11.2014 12:51

Re: TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od PedroSunchez »

Mě se to líbí, móc pěkný :)
Uživatelský avatar
PISTA SK
Příspěvky: 86
Registrován: sob 4.1.2014 23:47

Re: TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od PISTA SK »

Ahoj, tak po troch mesiacoch a siedmich dňoch mám hotovo :D je to môj druhý dokončený model a viem, že má nejaké chyby ale urobil mi veľkú radosť a celkom sa mi aj páči...prvýkrát som si vyskúšal retuš tak už viem načo sa do budúcnosti pripraviť aby to bolo lepšie ;) Na modeli som robil viacero úprav ako napr. : poklop na streche, prednú masku som zamenil za čiernu, kapotu s väčším sklonom dole, nárazník z oblého za hranatý, korbu som doplnil o nejaké tie rebrá a výstuže, rozšíril som kolesá a urobil vlastný dezén, smerovky, poloosy som urobil trochu hrubšie, podseknutie polonáprav do V, vzduchové filtre (diel 20eL a 20eR) som skrátil o nejaké 2mm. Na modeli všetko sedelo ako má a ak niečo nie tak mojim nedopatrením... Ďakujem autorovi za krásny model :) Model som sa rozhodol darovať známemu tak sa hádam poteší :)

Tu sú konečné fotky :

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Vonku bolo pekne tak som model nafotil aj tam :

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

TATRA s nákladom :) :

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od JanO »

Tatrovka určitě udělá radost, to jen stavitel je se svým dílem nespokojený :D .
Uživatelský avatar
PISTA SK
Příspěvky: 86
Registrován: sob 4.1.2014 23:47

Re: TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od PISTA SK »

no to určite urobí :D ja som spokojný len nie všetko dopadlo ako som čakal a veľa veci som uponáhľal ;) totiž času mám na to málo a nový majiteľ sa už nevedel dočkať :D
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od Tomáš S. »

Pěkné, rozhodně originální nápad takto upravit klasickou sklopku - většinou totiž bývají tyto vojenské díly na civilních verzích brány jako nevzhledné a většina lidí říká, že 148 kazí. Proto je tento model určitě zajímavý!

Jinak z čeho je ten náklad? nějak to nedokážu určit... A co bude dál, další stoosmačtyřicítka?
Uživatelský avatar
PISTA SK
Příspěvky: 86
Registrován: sob 4.1.2014 23:47

Re: TATRA T2-148 S3 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od PISTA SK »

Ďakujem :), ono mne osobne sa viac páčia vojenské, nieje ich tak často vidieť a na civilnej verzii je to netradičné...

Ten náklad je modelársky posyp imitácia štrku...je to dosť ľahké akurát sa z toho veľmi práši...
No čo bude ďalšie ešte sám neviem ale tak asi skúsim niečo iné ako T148. Skôr asi nejakú T815 alebo vojenskú T815 aj keď som rozmýšľal či by sa dala upraviť T148 na T138....
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“