Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od AmatER »

Návěs je povedenější než tahač. Jen na kolech, resp. na hlavách náprav ti uteklo stínování...
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od Majo71 »

Díky. Myslíš? Ja som si na to schválne dával pozor - ľavé kolesá majú tieňovanie tak, že svetlo svieti zľava a zhora a pravé kolesá tak, že svetlo svieti sprava a zhora, tak to má Ripper.
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od Tomáš S. »

Pěkná souprava! Ovšem myslím, že jako komplet by si zasloužila důstojnější nafocení, což? Možná jen připomínka k tomuto - myslím, že celá souprava moc čapí - v reálu zralé na nové listové pera ;) .

Jinak znáš předlohu?
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od Majo71 »

Nafotiť som to, bohužiaľ, lepšie nedokázal, na dĺžku to má skoro pol metra, takže je problém to dostať celé do objektívu. A díky za fotky. Vidíš, keď som staval ťahač a hľadal som fotky na webe, tak mi Mr.Google našiel minimum fotiek Benziny a oni sú na FB :-) Máš pravdu, že keď to porovnávam s originálom, tak tie moje kolesá sú trochu utopené pod blatníkmi, ale problém je, že pri lepení podvozku nie je nikde vyznačené (a ani v návode o tom nie je zmienka), ako hlboko majú byť perá osadené v podvozku, ja som ich vlepil asi moc hlboko a preto sú tie kolesá tak utopené.
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 485
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od Kovář »

Nádherná souprava, jen tak dál!
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od kaktusak »

Krásně čistě slepeno . Já si vždy myslel , že bílá barva je výhoda . Nemusí se retušovat , ale ted jsem byl vyveden z omylu . Každopádně model mám doma a v budoucnu budu mět od koho opisovat .
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od Ričmond »

Pěkně pěkné :)
catd6r
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 20.2.2014 20:55
Bydliště: Beroun

Re: Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od catd6r »

Soupravička jako květ!!! Jen mě zaráží proč jsou na všech modelech T 148 zapuštěná přední světla,jestli si dobře pamatuju,tak TATRA měla chromované rámečky které koukaly z blatníků ven.To mi trochu kazí celkový dojem modelu.Ale to je spíš dotaz na Doktora.Jinak fakt paráda.
jbb
Příspěvky: 199
Registrován: pát 20.1.2012 21:41

Re: Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od jbb »

No, na vojenských versích jsou světla jiná a ty rámečky dosti výrazné a tak tam jsou i znázorněné (RW-42&44). U civilních versí jsou ta světla takřka zároveň, rámeček je velmi filigránský a úplně nevím, jak ho v modelu znázornit. Samozřejmě šlo by to u nakreslených světel, ale když je chci (chcete) prosklená, tak snad jedině že by si P.T. modelářstvo naznačilo rámeček třeba kouskem drátu...
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Návěs ZTS CN 23 TO / Ripperworks / 1:32 HOTOVO!

Příspěvek od Majo71 »

Ja som sa to na ťahači snažil zvýrazniť obručou vyrobenou z kópie rámu svetla, podlepenou obojstrankou, vyrezanou a nalepenou na nakreslenú obruč svetla so striebornou retušou (fixa)

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Nákladní vozy a tahače“