Škoda 200RS/ ABC, MegaGraphic/ F. Sochor, M. Antonický/ 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 37
Registrován: sob 4.2.2012 17:38

Re: Škoda 200RS /ABC/ František Sochor/ 1:24

Příspěvek od Ivan.Šimeček »

Ahoj kluci.Nechci dělat doktora,ale když se podívám na foto kde je vidět přední maska,přechod na kapotu a boky,tak v rozích je to černé.Nepatří ty díly 17 a 18 právě tam??
Uživatelský avatar
Lukas
Příspěvky: 112
Registrován: sob 21.1.2012 13:05

Re: Škoda 200RS /ABC/ František Sochor/ 1:24

Příspěvek od Lukas »

Ivan.Šimeček píše:Ahoj kluci.Nechci dělat doktora,ale když se podívám na foto kde je vidět přední maska,přechod na kapotu a boky,tak v rozích je to černé.Nepatří ty díly 17 a 18 právě tam??
No samozřejmě že tam patří. Já je tam ještě nelepil... Ale vy vystřihovánce jsou vytištěny 2x (každý).
Ivan.Šimeček
Příspěvky: 37
Registrován: sob 4.2.2012 17:38

Re: Škoda 200RS /ABC/ František Sochor/ 1:24

Příspěvek od Ivan.Šimeček »

Tak už mlčím.Já myslel,že tápeš a chtěl jsem udělat chytrýho. :lol: Tak potom jedině ,že jsou pro sichr nebo to může být omylem.Mě už se párkrát stalo,že jsem to u některých vystřihovánek měl.
Uživatelský avatar
Lukas
Příspěvky: 112
Registrován: sob 21.1.2012 13:05

Re: Škoda 200RS /ABC/ František Sochor/ 1:24

Příspěvek od Lukas »

Další porkačování stavby, ale tentokrát podvozku:

Obrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek

:arrow: přes různé nápady nakonec zvítězila verze podvozku od Michala Antonického ze 130RS
:arrow: musel jsem upravit střední díl podvozku v jeho zadní části, protože 130RS je zde rozšířená
:arrow: mírně posunut díl přední nápravy více ke středu vozu, aby se dal napasovat do karoserie a hlavně aby pření kola seděla do blatníků
:arrow: pérování náprav vyrobeno z drátu (přední mám hotové, ale nejsou na fotce)
:arrow: z originálu šmikajdy z ABC jsem použil zatím dvě žebra, s tím, že jsem je podlepil kartonem a vyřezal prostor pro díly náprav (zatím nasazena na sucho)
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“