Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 Hotovo

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 / End

Příspěvek od Ričmond »

Teda člověk Tě jednou pochválí a teď toto.. nejsem si uplně jistý, ale oktávka nemá řiditelnou zadní nápravu, to má nová 911ka. Zkus aspoň to kolečko srovnat.

A neber to nijak zle, ale zkus si po sobě přečíst ještě ten příspěvek, jetli ti všechno dává smysl :D

Jinak gratuluju k "hotovému" modelu ;-)
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 / End

Příspěvek od bedatruhlar »

Tak tohle je fakt bomba,Poprosím o přiblížení který ten bok je dobře?Nějak nemůžu najít rozdíl.Jinak máš to opravdu suprový.
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 / End

Příspěvek od dravec »

Při pohledu na model mě zarazilo zadní přítlačné křidélko. Nemáš náhodou ty bočnice naopak. Pořád říkám, že je důležité pročíst návod a občas se podívat na návodnou kresbu jak díl patří. O zbytku raději mlčím. Ale drž se rčení " Spěchej pomalu". Raději dělej model delší dobu, ale pohraj si s ním aby to vypadalo k světu. Zkus to třeba hned u dalšího modelu.
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 / End

Příspěvek od pahejl69 »

Tak hlásím hotovo, model se mi ale moc nepovedl, na tož jak jsem si začal :? ...
Spíše mám vždy jednu stranu špatně a druhou dobře, jelikož vím už jak to pak na sebe má navazovat, model vypadá celkem po nějaké drastické havárii :lol: , ale holt je to závod :lol: .... Jako nelepil se mi špatně až na ten podvozek, kde jsem si chvíli lámal hlavu jak to má býti, chtěl bych akorát jednu věc vytknout a to je osazení kol. Špatně mi tam drží a škoda autora, kdy detailně udělal dobře kola, ale na model se nalepí na pevno což mi logiku nebere, přitom se mohli pěkně otáčet ;) . Možná, že si za půl roku udělám kopii další a pustím se znovu do ní a podvozek udělám dle sebe, uvidíme co bude za půl roku :lol: 8-)

Vskutku píše autor návody nesrozumitelně?????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 Hotovo

Příspěvek od Andrew86 »

Ano křídlo máš opravdu vzhůru nohama. To že kola nejsou otáčecí mě také trochu zarazilo, ale s modelem nebudeš někde jezdit, bude stát na poličce, tak k čemu? model zkus slepit vážně znovu, mě všechno krásně sedlo a lepil se skoro sám a to nejsem bůhví jaký modelář
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1295
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 Hotovo

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Beru svůj poslední příspěvek zpět a konstatuji....ó jaká to výstavní pokroutka. Gratuluji k tomu, jak jsi zcela pochopil význam slov:"Je potřeba zlepšit přesnost lepení a natvarování."
Uživatelský avatar
samotr9
Příspěvky: 222
Registrován: sob 21.1.2012 23:36
Bydliště: Plzeň

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 Hotovo

Příspěvek od samotr9 »

Probůh, tak tohle je masakr a tak hezky to na začátku vypadalo. Už u dakarky jsem ti poradil,abys zpomalil a nepospíchal. Teo ti radil co je potřeba zlepšit a bylo to zbytečné. Víc není co dodat.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 Hotovo

Příspěvek od SkylineJDM »

Jop taky nechápu že se mi tohle snim stalo, když na začátku jsem se snažil být přesný, on taky za to hodně může podvozek a blatníky no... Protože u podvozku jsem lecos nechápal :roll:
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 Hotovo

Příspěvek od Lukáš »

Jojo, ten konec (hlavně podvozek) to dost pokazil. Přínosné do budoucna určitě je, že ani ty s tím nejsi spokojený a chyby si začínáš uvědomovat. Ať se daří.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 122
Registrován: pon 1.9.2014 21:03
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Škoda Octavia Kit Car 1997 / PK Graphica / 1:24 Hotovo

Příspěvek od Laďuša »

Tuto auto jsem začal teď lepit, teda konkrétně vlastně dolepovat, neb jsem ho opustil tak před desíti, né-li víc, lety po slepení akorát kastle. A musim říct, že jsem se potýkal s podobnýma problémama jako stavitel v tutom tématu. Pod čelním oknem jsem to asi kdysi taky pořádně nepochopil, neb to tam mam ňák daný a ani dohromady pořádně neslepený. Díl 26 přišel na řadu až teď a už jsem propadal skepsi, že jsem ho tehdy prostě ztratil, protože nikde nebyl ani po několikerým prohledání. Ani nevim, jak jsem si nakonec všimnul, že to číslo, co vypadá jako 28, je ve skutečnosti 26. Ta úleva... Jak to dopadne celkem eště nevim, ale pokusim se z toho neudělat kombajn. Před chvílí jsem si v hospodě "vypučil" kulatý párátko, který je tenší než moje špejle, tak bych moh zase pokročit na nápravach... :lol:
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“