Peugeot 306 Maxi / A. Csákvári / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Peugeot 306 Maxi / A. Csákvári / 1:24

Příspěvek od dravec »

Tak jsem si udělal další model Peugeot 306 Maxi ze série RSC. Konkrétně se jedná o vůz teamu Peugeot Sport s posádkou F. Delecour / H. Sauvage ze závodu Rallye Monte-Carlo 1996.

Obrázek

Stavba byla opět taková rychlovka, že jsem stačil fotit už hotové celky.

Karosérie: Stavby je pohodová podle čísel. Jediná věc, kterou jsem udělal, že jsem nalepil stěrače před kompletaci a zpevnil celý přední nárazník kartonem. Zpevnilo to přední část vozu a zlepšilo to také pozdější přilepení karoserie na podvozek.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Podvozek a kola: Podvozek je jednoduchý, ale pro jistotu jsem ještě zpevnil kartonem přední a zadní příčku. Hlavně jsem přidal u předního zavěšení kol klínky z kartonu, aby se přední náprava nepropadala.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A konečně hotový model. Podvozek jsem přilepil postupně ke karoserii a vůz doplnil o zpětná zrcátka a anténu.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Peugeot 306 Maxi / A. Csákvári / 1:24

Příspěvek od JakubSDK »

Pěkná práce Dravče, Peugeotek se ti moc povedl ;) Jen by mě velmi zajímalo, kdy spíš, jíš a chodíš do roboty :lol: :lol:

Ať se ti daří Jakub.
Uživatelský avatar
Ričmond
Příspěvky: 697
Registrován: ned 2.12.2012 13:38
Bydliště: Předměřice n. Jizerou

Re: Peugeot 306 Maxi / A. Csákvári / 1:24

Příspěvek od Ričmond »

Máš to pěkné :)
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Peugeot 306 Maxi / A. Csákvári / 1:24

Příspěvek od dravec »

Děkuji za odezvu na stavbu. Jinak dělám všechny ty potřeby normálně, ale ještě k tomu si najdu čas na lepení. Jediné co bych možná vynechal je ta práce. Ale kde člověk bral peníze na živobytí.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Peugeot 306 Maxi / A. Csákvári / 1:24

Příspěvek od SkylineJDM »

Ta práce, máš recht :lol: , já po měsíci a půl volný víkend 8-) ... Ale aspoň už jsem si toho pežota už objednal a v budoucnu si ho slepím ;) , ještě pak Capriho 8-)
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“