Minardi PS02 / ABC / 1:24 HOTOVO

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Minardi PS02 / ABC / 1:24 HOTOVO

Příspěvek od Andrew86 »

Ták, jsem tu zas.
Tentokrát s formulkou. Jelikož těch tu je dost a dost, tak jsem průběh ani nefotil a pochlubím se až hotovým modelem.
Nejvíc mě asi zaskočilo číslování, kdy některé naprosto rozdílné díly měli stejné číslo. To jsem pak musel trochu zkoumat, co že za díl vlastně mám použít. Ale jinak byla stavba celkem pohodová.
Jenom jedna nehoda se stala a to při závěrečné kompletaci :cry: Při manipulaci s levým zrcátkem ... to se rozhodlo proletět. Asi nemusím moc vysvětlovat, jakou šanci jsem měl na nalezení, když odletělo zrovna do toho největšího bordelu v místnosti ... Tímto tedy prosím nějakého modeláře, jenž tento model vlastní v dosud placaté podobě, o okopírování a zaslání tohoto dílku. Mail je ondra_f@centrum.cz

a teď již pár fotek
Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Andrew86 dne ned 18.5.2014 20:06, celkem upraveno 1 x.
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Re: Minardi PS02 / ABC / 1:24 HOTOVO

Příspěvek od Andrew86 »

Vážně nikdo tento model nemá? vyšel ve speciálu ABC, potřebuji jen to zrcátko abych měl model skutečně v celku, nechci váš originál, pouze kopii, vám to neuškodí a mě to hrozně moc pomůže, zrcátko jsem bohužel nenašel ... Tak buďte kamarádi a pomozte mi, děkuji
Uživatelský avatar
Yrjo
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 15.5.2014 20:17
Bydliště: Brno

Re: Minardi PS02 / ABC / 1:24 HOTOVO

Příspěvek od Yrjo »

Nejsem si jistý, jestli ten speciál mám. Kouknu a kdyžtak dám vědět.
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Re: Minardi PS02 / ABC / 1:24 HOTOVO

Příspěvek od Andrew86 »

Tak už není třeba. Yvan a Schumi mi už kopie zaslali, tím to jim děkuji,a ostatním co se alespoň pokusili také :-)
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“