Williams FW11 Honda / M. Antonický, ABC / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Williams FW11 Honda / M. Antonický, ABC / 1:24

Příspěvek od SkylineJDM »

Takže jsem prozkoumal pravidla vkládaní obrázků to musím dát palec dolů protože takhle složitě než to udělám nahraji někde jinde a zas registruju tak je další hodina pryč :lol: jako nechápu proč to nejde jako na každým foru z jiných zdrojů a proč v pravidlech píšete z každýho zdroje no co budiž prozkoumal jsem to a tenhle styl se mi moc nelibí zdržuje to zas tak velký modelář nejsem a lepím si jen tak pro radost po letech jsem se rozhodl znovu lepit a vybral jsem si F1 něco z jednodušší varianty a sem rád že sem jí dal + vlastní krabička :arrow: 8-)

Info:
tahle Honda v letech 1986 vládla druhý až třetí místo ve Formuli 1 a jezdci N. Mansell a N. Piquet :)


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Sice je fajn že v náhledu to vypadá slušně snad jsi zvyknu ;)

P.S. : Ted nejsem doma ale u přibuzných a autora si nepamatuji až budu doma tak ho doplním !
Naposledy upravil(a) SkylineJDM dne ned 4.5.2014 11:54, celkem upraveno 1 x.
bronek
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 11:07

Re: Williams FW11 Honda / ABC / 1:24

Příspěvek od bronek »

Autorem je Michal Antonický. Chtělo by to trochu poopravit geometrii, ty zlomený přední ramena teda nic moc. A třeba vyřezat vzduch z volantu není zase tak složitý.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Williams FW11 Honda / ABC / 1:24

Příspěvek od SkylineJDM »

No jak říkám po letech zas tak zkušený nejsem u Antonického jsem si myslel že to je ale dneska večer jsem to chtěl upravit ;) na další model tentokrát hasičské Liazce js idám pozor ta vypadá lehčí 8-)
bronek
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 11:07

Re: Williams FW11 Honda / Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od bronek »

zkus také zaretušovat hrany odpovídajícím odstínem barvy. Bude to vypadat o mnoho lépe, uvidíš.
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 614
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Williams FW11 Honda / Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od Zrzek »

Skyline - tímto Tě žádám, piš na začátku každé souvislé věty velké písmeno, odděluj jednotlivé věty v souvětí čárkami a celé věty v textu tečkami. A před tím, než klikneš na tlačítko ODESLAT, tak klikni na tlačítko NÁHLED, aby jsi zjistil, jak Tebou napsaný text vypadá.
SkylineJDM
Příspěvky: 219
Registrován: čtv 1.5.2014 17:25

Re: Williams FW11 Honda / Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od SkylineJDM »

Nemá tam být souvislé věty ? :lol:
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Williams FW11 Honda / Antonický / ABC / 1:24

Příspěvek od Aki »

ještě že je to v tý krabičce, tam aspoň není tolik vidět, že je to po bouračce :)
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“