Vodní hrad Švihov / vlastní tvorba / cca 1:350

frylancer32
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10.4.2014 1:37

Re: Vodní hrad Švihov / vlastní tvorba / cca 1:350

Příspěvek od frylancer32 »

Ahoj Jendo,

Myslíš, že bys mi mohl přímo ty skicy oskenovat a poslat, abych to už nemusel stejně jako Ty kdesi vyhledávat, studovat a rozkreslovat? Že bych Ti to zaplatil. Potřebuju je v elektronické podobě, abych si mohl vytvořit počítačový model hradu a nebo RPG prohlídku, ale chvíli mi to zabere :)))

Měj se

Tom
Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Vodní hrad Švihov / vlastní tvorba / cca 1:350

Příspěvek od Jenda B. »

Zdárek, nic mi platit nemusíš, rád ti je pošlu. Jen mi dej tak týden čas, abych je převedl do koukatelnější podoby. Přeci jen jsou to pracovní skicy a jako s takovými jsem s nimi zacházel.
frylancer32
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10.4.2014 1:37

Re: Vodní hrad Švihov / vlastní tvorba / cca 1:350

Příspěvek od frylancer32 »

Tak to budeš moc hodný. Už jsem myslel, že budu muset někde shánět po antikvariátech potřebnou literaturu od D. Menclové.
Klidně si dej na čas, zase tak moc s tím nespěchám. Vypadá to, že hrad stejně budu modelovat dlouho, navíc se s těma programama budu muset více naučit zacházet a vůbec se budu muset naučit vytvořit celou herní scénu. Ještě si pak předtím, než se pustím do něčeho náročného, budu muset vytvořit nějaký malý hrad na zkoušku, kde se objeví všechny potřebné prvky a efekty, které pak udělám už jen ve velkém :)

Ona ta práce ve 3Déčku na pc modelu je dosti podobná, jako dělání vystřihovánky, zvláště např. v cinemě, při tvorbě textur - to vypadá vyloženě jako z ABíČka :)

Tady kdyžtak nějaká inspirace - http://www.youtube.com/watch?v=m-fMBf4Psfw" onclick="window.open(this.href);return false;

Umíš si udělat vystřihovánku v nějakém prográmku na pc? corel, illustrator? Mělo by to značné výhody - cokoliv změnit, rychle kopírovat stejné elementy, měnit si měřítka, tisknout si to do vysoké kvality a nakonec by to šlo možná i slušně prodat atd atd :)

Neuvažuješ třeba, že by jsi předělal to předhradí Švihova do elektronické podoby, tak aby se to dalo třeba u Veldy dokoupit k hradnímu jádru? :)

Měj se pěkně a díky!

p.s. "Učit se, učit se, učit se" (řekl kdysi jeden nejmenovaný soudruh:-))

Tom
frylancer32
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 10.4.2014 1:37

Re: Vodní hrad Švihov / vlastní tvorba / cca 1:350

Příspěvek od frylancer32 »

Ještě jeden odkaz - připravovaná česká pc RPG hra - ze středověku v období husitských válek a ještě přesně podle znalostí z historie - města, hrady, výstroj a zbraně, různé artefakty a historické souvislosti z dané doby atd atd. No zkrátka velký český počin a naštěstí dobře sponzorovaný :)

http://kingdomcomerpg.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tom
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“