Alfa Romeo Spider / M. Antonický, ABC / 1:32 HOTOVO

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Alfa Romeo Spider / M. Antonický, ABC / 1:32 HOTOVO

Příspěvek od khaRel »

Ahojte,

po dlouhé době se ozývám. V mezidobí sem promoval, sháněl práci, našel ji, přestěhoval se a tak dále.. A mimo to jsem se v říjnu pustil do tohoto modelu, který mě fascinoval svou složitostí už drahně let. Vyšel v abc 4/42 a představuje alfu nabouchanou tou nejmodernější tehdejší výbavou- mobilem, cd měničem, reprobednami apod., vše od Philipsu, jak tvrdí i reklama na karoserii. Ale dost řečí, přejděme k fotkám.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Fotky jsou teda odzadu dopředu, ale je z nich zřejmé, že model je malý, spíš by mu slušelo měřítko 1:24, ale díky tomu, jak je model malý, byl pro mě o to větší výzvou. Interiér se dělal parádně, karoserie už méně, jak je vidno na víku kufru, a největší kámen úrazu bylo čelní sklo. Původně tam bylo jiné, ale to tam nedrželo, ale mezitím jsem ho stihl přilepit ke zbytku auta. Toto je druhý pokus, a ten dopadl tak, jak dopadl právě proto, že v tak šíleném úhlu se mi nedařilo tam to sklo dostat. Použitý je obyčejný celofán z papírnictví a zalepený je sekunďákem. Máte někdo nějaké proveditelnější nápady, jak vyrobit takové okno?

Každopádně děkuju za pozornost, dalším výrobkem bude škoda 1000 MB v červené.
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfa Romeo Spider/Michal Antonický/1:32 ABC HOTOVO

Příspěvek od khaRel »

ani jedna reakce?... Tak se znovu zeptám: jaký materiál je nejlepší na zasklení auta? A kde ho koupit?
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Alfa Romeo Spider/Michal Antonický/1:32 ABC HOTOVO

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Z papírnictví folie na promítání do zpětného projektoru - neboli meotaru, formát A4 cena okolo 7,-Kč. Je pevnější a víc udrží tvar než celofán. Nebo lze použít folii do hřebenové vazby - dělají se dvě různé tloušťky a cena je tak okolo 5,-Kč. Tato folie je hrubší než ta meotarová.
Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 275
Registrován: sob 21.1.2012 13:17
Bydliště: Věžky
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfa Romeo Spider/Michal Antonický/1:32 ABC HOTOVO

Příspěvek od khaRel »

Děkuji mnohokrát, příště už to tak udělám ;)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“