FOR Model 2014 - Olomouc

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

FOR Model 2014 - Olomouc

Příspěvek od dravec »

Opět se po roce konal již 12. ročník výstavy modelů a sběratelství. Jedná se o setkání vyznavačů modelaření z papíru, plastu, dřeva, či jiných materiálů, výrobců a prodejců modelářských potřeb a samozřejmě, také setkání sběratelů různých předmětů z Čech, Moravy a Slovenska. Tentokrát se výstava opět vrátila do opraveného pavilonu A, tak bylo všechno pohromadě a nebyl problém se špatným počasím. Opět bylo na co koukat i když chvílemi byl vidět menší chaos i mezi pořadateli v nově otevřeném prostoru. Ale i přes toto nelze opět nic vyčíst. A již nějaké to foto akce.

http://dravec1.rajce.idnes.cz/FOR_Model_Olomouc_2014
Uživatelský avatar
štefíno
Příspěvky: 902
Registrován: sob 21.1.2012 10:33
Bydliště: Zlín / Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: FOR Model 2014 - Olomouc

Příspěvek od štefíno »

Zdravíčko ve spolek. Jak určitě víte, na této akci se konalo i letošní mistrovství ČR neplovoucích maket, jinými slovy kategorie C 1- C7. Byla to první akce tohoto druhu pro mě, takže jsem první nevěděl co a jak ale nakonec vše dobře dopadlo a akce se velmi povedla. Do soutěže bylo přihlášeno 48 modelů, z toho 4 papírové. Z našeho fóra zde bylo možno vidět Toma Vašíčka s Romou a mou maličkost. Aleš (Bakulda) se nemohl zúčastnit z důvodů rodinné dovolené, nicméně vše napraví v červnu v Bulharsku, viď? :lol: Co říct závěrem. Akce to byla vydařená, modelů mnoho a diváků ještě víc. Dost jsem si víkend užil a výsledky hodnocení mě mile překvapily a myslím že jsem nebyl sám kdo byl z výsledku svého modelu překvapen (nebudu jmenovat) :lol: Takže patlu zdar a v červnu odjezd naší papírové flotily směr Stara Zagora :arrow: 8-)

No a ještě teda pár fotek, aby ste neřekli :D (fotky převážně ze soutěže Navigy). Neskutečně mnoho plachetnic od neskutečně talentovaných pánů (a pak že my tady sme blázni :D )
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Následuje trocha moderny
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Parádní modely v 1/350 od Zdeňka Krčmáře
Obrázek Obrázek
Hood v 1/350 a Akagi? v 1/700
Obrázek

No a na závěr trocha z papírácké kuchyně :) Kaga a London od polského modeláře SYLWESTERA GRABARCZYKA
Obrázek Obrázek

a skupinovka s Vášou mladším a na závěr má nejnovější chlouba :)
Obrázek Obrázek
Váša
Příspěvky: 158
Registrován: sob 15.6.2013 22:10

Re: FOR Model 2014 - Olomouc

Příspěvek od Váša »

Tož to já sem taky musím něco přidat :D

Obrázek
mirektuner VZ SKODA
Příspěvky: 579
Registrován: ned 22.1.2012 19:28

Re: FOR Model 2014 - Olomouc

Příspěvek od mirektuner VZ SKODA »

Zdravím modeláře Olomoucká výstava se povedla tady máte fotky od Raaba :)

http://www.papirove-modely.cz/galerie/f ... oto=238057" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: FOR Model 2014 - Olomouc

Příspěvek od Vojta Č. »

Velká gratulace, pánové. Jste borci!
(a budeme držet palce na Starou Zagorku ;)
Uživatelský avatar
TomC2
Příspěvky: 378
Registrován: pát 20.1.2012 23:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: FOR Model 2014 - Olomouc

Příspěvek od TomC2 »

Taky gratuluju hoši. ;) A přispěji svou troškou do mlýna. http://tomc2.rajce.idnes.cz/For_Model_2014
Akce to byla pěkná. ;)
vojta78
Příspěvky: 857
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: FOR Model 2014 - Olomouc

Příspěvek od vojta78 »

Modely lodí jsem obdivoval. Obzvlášť ty papírové. Ta ROMA je skvělá, není divu, že získala zlatou, též se přidávám ke gratulantům. Ale myslel jsem si, že na mistrovství ČR lodních modelů dané kategorie bude větší účast. Docela mě zarazil malý koutek v celým pavilonu.
Fotek z FOR MODEL je tu už dost a dávat sem další je myslím celkem zbytečné. Jen by se opakovaly snímky, co už to jsou.
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“