Schumi

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Schumi

Příspěvek od Tomys »

Ty jó. Ještě včera psali že je ready a dnes po ránu takové zprávy. Nikdy sem Michaelovi nefandil, ale teď jó. Je to jeho nejtěžší závod.
Každopádně já sem pesimista a myslím že tohle šťastný konec mít nebude.
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Schumi

Příspěvek od JoseFxx »

Těžká zpráva. Helmu měl a je v nejlepší péči tak musíme doufat.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Schumi

Příspěvek od Tomys »

Teď je akorát tiskovka a stav je stejný.
Uživatelský avatar
Dalibor Zálešák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 2.7.2012 12:22
Bydliště: Zlaté Hory

Re: Schumi

Příspěvek od Dalibor Zálešák »

V roce 98 jsem začal sledovat F1 a byl to vždy můj největší favorit i v dobách, kdy se mu již tolik nedařilo. Vždy po jeho odchodu jsem F1 téměř přestal sledovat. Jak psal Tomys, teď se odehrává jeho nejdůležitější závod. Fandím mu dnes jako nikdy. Schumi dej do toho vše a nevzdávej to!!!
Uživatelský avatar
Dalibor Zálešák
Příspěvky: 116
Registrován: pon 2.7.2012 12:22
Bydliště: Zlaté Hory

Re: Schumi

Příspěvek od Dalibor Zálešák »

Píší, že momentálně není v plánu další operace. Přesto že nejsem věřící, "je to v božích rukou".
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Schumi

Příspěvek od Tomys »

Já jen vím že mě nejbližší člověk měl stejné zranění, stejnou operaci a po týdnů v kómatu to vzdal. Ano, tady hrají trochu roli peníze, ale ty vždy nejsou vše.
Takže čekat a čekat.
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Schumi

Příspěvek od spida »

:cry:
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Schumi

Příspěvek od bernie »

Tomys píše:Já jen vím že mě nejbližší člověk měl stejné zranění, stejnou operaci a po týdnů v kómatu to vzdal. Ano, tady hrají trochu roli peníze, ale ty vždy nejsou vše.
Takže čekat a čekat.
Jste papiraci? Tak drzte palce smysluplne
http://cashpick.cz/Formule/filtr.php?od ... author=all" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Schumi

Příspěvek od Tomys »

Dobře Ota...
kpt.Budha
Příspěvky: 72
Registrován: sob 21.1.2012 7:57

Re: Schumi

Příspěvek od kpt.Budha »

Já pevně věřím, vždycky dokázal všechno.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Schumi

Příspěvek od IceZero »

v základu souhlasím s Tomem... jako závodníka sem ho rád neměl (kvůli srovnání s jiným pilotem) ale v tuto chvíli taky držím palce. I když v tom závěru má asi taky pravdu
Uživatelský avatar
RoBertino
Příspěvky: 25
Registrován: pon 13.2.2012 10:54
Bydliště: Praha

Re: Schumi

Příspěvek od RoBertino »

Michaelovu kariéru sleduji od samého počátku, ještě si vzpomínám na GP Belgie 1991, kdy ujel v zeleném Jordanu cca 500 metrů a bylo finito. Vztah k němu byl různý, od vyslovené averze k nadšenému fandění. Ale tohle je jiný level - i nejvíc neoblíbenému jedinci se nemá přát nic špatného. Vzpomněl jsem si na Karla Wendlingera, který měl podobné zranění po nárazu do bariéry v Monacu, ten tehdy musel trávit kvůli otoku mozku v umělém spánku několik dní. Těžko říci, jak to Schumi zvládne, ale od dob Laudy se možnosti posunuly o míle dopředu - a co dokázal překonat Niki je neuvěřitelné. Takže doufám, že v kombinaci těchto veličin si Michael poradí - a s ním celé lékařské týmy. A jenom mimochodem - chci věřit, že stejnou péči by měl i jakýkoli bezejmenný pacient.
Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 14.6.2012 7:07

Re: Schumi

Příspěvek od Lucas80 »

I od mně přichází podpora a víra, že se to v dobré obrátí. Já to cítím podobně jako ostatní a je úplně jedno, o koho z prostředí mého oblíbeného motorsportu jde - vždycky mě to na několik dní zaskočí a nejsem svůj jako právě nyní. Také jsem uvažoval o stavbě jeho modelu, ale nerad odbíhám od už rozdělané práce na jiném. Budu tak jen držet palce a modlit se, ať to dobře skončí, pokud možno bez následků.

http://lucass80.rajce.idnes.cz/Nurburgr ... 007175.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://lucass80.rajce.idnes.cz/Hungaror ... C12552.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://lucass80.rajce.idnes.cz/Spa-Fran ... C14612.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Schumi

Příspěvek od Tomys »

Hepy Brzdy Schumi.....
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“