Co Vám přinesl Ježíšek?

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od LSD »

M2 ježíšek naježil krom praktických věcí nádherné nové doutníky na mou Panelku :D
Uživatelský avatar
Kovář
Příspěvky: 485
Registrován: sob 21.1.2012 8:08
Bydliště: Zlín

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od Kovář »

Mě Ježíšek přinesl Tatru 148 CAS 32 od Rippera, ale když tak procházím toto vlákno, na Liaz 100.55 Dakar 85 nějak zapomněl...
Zřejmě po Novém roku bude muset zaskočit ještě jednou...
luky1978
Příspěvky: 70
Registrován: úte 16.10.2012 8:48
Bydliště: Klecany

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od luky1978 »

No na mě byl letos ježíšek extra hodnej a přinesl mi hi-end sluchátka Sennheiser HD 700, abych si mohl zpříjemnovat dlouhé zimní večery u lepení i kvalitním poslechem.
No hraje to výborně, doporučuju :)
Uživatelský avatar
opel123
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 30.8.2012 9:54

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od opel123 »

Tak to já jsem pod stromečkem našel Tatru 148 s3 od Ripper Works a žuka a11 od Modeliku. :)
Uživatelský avatar
Alfik
Příspěvky: 277
Registrován: sob 21.1.2012 17:44
Bydliště: Velká Hraštice

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od Alfik »

A já zase helmu na moto a pár měkošů.Jo a vrtačku,ta mi chyběla a jsem za ní opravdu rád.
Uživatelský avatar
Tom911turbo
Příspěvky: 28
Registrován: stř 25.12.2013 20:27
Bydliště: Kósek od Olomóca

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od Tom911turbo »

trochu opožděně, ale taky něco donesl

Tatru Jamal od Modelex
Národní Divadlo od Albatros
Dálkový tahač s návěsem od Imricha Šikory

Obrázek
Uživatelský avatar
Waclaf
Příspěvky: 287
Registrován: pon 23.1.2012 21:26
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od Waclaf »

Už od ranného podzimu jsem srdnatě prohlašoval, že k Vánocům nic nechci, že už všechno mám, což by při troše skromnosti mohla být objektivně pravda... :mrgreen: Přesto jsem nakonec podlehl dotěrným dotazům mé krásnější polovičky a sesmolil dlooouhý seznam modelů, které ještě nemám a které se mi líbí.

Výše uvedené mělo za následek, že jsem postupně pod dvěma různými stromečky v různých městech našel jen lahvičku s jakousi chemií po holení, a "pár drobností" vyobrazených na fotografii:
Obrázek

Takto nepraktickou a zábavnou vánoční nadílku bez měkkých dárků jsem od dětství neměl. :lol: Tímto tedy děkuji Ježíškovi, mé ženě a mým rodičům.
Ovšem, kde vezmu čas na slepení toho všeho, to fakt nevím... :?
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 122
Registrován: pon 1.9.2014 21:03
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od Laďuša »

Já jsem dostal hlavně kvanta lahváčů, přece jenom pivní požitkářství a objevování mam asi nejvíc radši, z vystřihovánek pak mi Ježíšek přines Škodu 130RS a Ikarus 280 v městskej verzi :)
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 628
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od Kuba78 »

Ponozky a to dokonce dvoje.. Neni nad osvedcenou klasiku.
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od jiri.k »

hele kubo u tebe byl stejnej ježíšek
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od Venca 21 »

Dárky, které mají co dělat s modelařením:
Není to sice klasický papírový model, ale 3D puzzle (předpokládám, že z kartonu) - Opera v Sydney a londýnský Big Ben. Sám jsem zvědavý, co z toho vyleze :)

Obrázek

A pak různé pomůcky - pinzeta s LED osvětlením, sada skalpelů (čepelek), abych si mohl opět skoro amputovat prst :D a lupa s osvětlením a všelijakými úchyty apod.

Obrázek Obrázek

A dárky, které nemají s modelářstvím nic společného - 4x tričko (každé od jiného Ježíška) ;) a hlavně opravdickej gramofón! Upřímně - nikdy jsem neměl já, ani moji rodiče gramofon, jen starý kotoučák a později různé kazeťáky a CD přehrávače. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že v roce 2014 budu obdarován gramofonem. Ale jelikož a protože moje srdeční záležitost - plzeňská kapela Znouzectnost nahrála v létě, po šesti letech nové album a kromě klasických CD ho vydala po dlouhých 22(!) letech i na klasickém vinylu jako LP, tak jsem ho samozřejmě jako skalní fanoušek musel mít. Už jen jako sběratelský artefakt. No a díky Ježíškovi si ho můžu i přehrávat :) (CD mám samozřejmě taky).

Takže - už se to točí, už to hraje. Prostě klasická černá, pardon bílá deska. 8-) Beat simplicitas!

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1686
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od Lukáš »

To druhé je co? To se má dodělat/vybarvit?
vojta78
Příspěvky: 858
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od vojta78 »

Ahoj,
ke mě též přijel Ježíšek s pár kousky na lepení.
Obrázek
K tomu Pantheru od GPM mám laser pásy už delší dobu.
Též by mě, stejně jako Lukáše, zajímalo o co se jedná. A taky kde se to dá koupit. Ne, že bych po tom toužil, nemám to kam dát, ale vypadá to docela zajímavě.
ronyx
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 28.6.2012 21:53
Bydliště: Náchod

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od ronyx »

Ty bílé plastické modely, které zde prezentuje "group b", jsou modely této firmy http://www.vistamodel.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Alfik
Příspěvky: 277
Registrován: sob 21.1.2012 17:44
Bydliště: Velká Hraštice

Re: Co Vám přinesl Ježíšek?

Příspěvek od Alfik »

Tak já měl asi nejdražší Ježíšek.Ten jsme si ale dali s manželkou a to rekonstrukci domu,řádově za nějakých 700000,-kačen.Okna,kuchyň,fasáda....
Ale jo,i nějaká ta šmikna byla,něco hader a bot na motovýlety,a tak...
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“