Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" debata

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" de

Příspěvek od spida »

Ty jo kluci to je výživný :D
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" de

Příspěvek od Tomys »

Hmmm.... Tak jó, Brno, Chodov, GAP.... A já si klidně sednu....
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" de

Příspěvek od Lukáš »

Pět stran o ničem :roll:
Uživatelský avatar
Bambulo
Příspěvky: 42
Registrován: pát 20.1.2012 21:42

Re: Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" de

Příspěvek od Bambulo »

... Ty vole ... a to vsetko koli papierovym autickam

... skoda je , ze taketo vymeny nazorov nech uz su akokolvek opodstatnene zbytocne vytvaraju negativny obraz na papierove modelarstvo ako take
... ako tu uz viac krat odznelo , mozno tak 95% modelarov si kupi model aj od jedneho aj od druheho vydavatela a mozno tak 95% z tychto nema potuchy kto a co vsetko sa za vydanim ich modelov skryva ... no a potom si citaju takuto telenovelu ... a verte mi chlapci , ze im to pride minimalne hlupe
... je to skoda
... sa tu stretli dvaja pomerne tvrdohlavi diskuteri a takto to potom dopadne
... a mrzi ma aj fakt , ze tu zbytocne prilievaju olej do ohna aj ludia , ktori sympatizuju bud s jednou alebo s druhou stranou a obvam sa , ze maju malo informacii na to , aby mali komplexny obraz o probleme , ktory sa tu riesi
... ako tu uz viac krat odznelo , lepsie by bolo , keby si to Honzo s Radimom vydebatovali sami , mimo verejnosti a ... Radime , zachytil som tam nejaku narazku na fyzicky kontakt pri hadani sa ... prosim ta , na to sa vykasli

... hm ... osobne poznam aj jedneho aj druheho a myslim ze mozem povedat , ze som s aj s Radimom aj s Honzom celkom dobry kamarat a preto ma toto co sa tu teraz deje mrzi este viac

... ked som bol maly a s niekym som sa v skole pobil , ucitelka nas vytahala za usi a museli sme si podat ruky a navzajom sa ospravedlnit a ono to vacsinou zabralo ... asi by to bolo potrebne aj teraz
Radim - PMHT
Příspěvky: 113
Registrován: sob 21.1.2012 11:03

Re: Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" de

Příspěvek od Radim - PMHT »

Já jsem měl dobrou vůli udělat příměří, bylo mi jedno jaké modely RW vydá, i když tvrdí opak, jediné co jsem chtěl je, aby při vydáni nového modelu vynechal jakékoliv pomluvy a srovnání, je to moc?

Sám navrhoval "řešit dospělácky" - tak co to znamená, já jsem asi z jiného kraje
jbb
Příspěvky: 199
Registrován: pát 20.1.2012 21:41

Re: Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" de

Příspěvek od jbb »

Radim - PMHT píše:Já jsem měl dobrou vůli udělat příměří, bylo mi jedno jaké modely RW vydá
...jako bych to slyšel znova. "My jsme tu byli dřív a Ty by ses nás měl chodit ptát, když chceš něco vydat" - R. popřel že u toho křičel, ale zatím nepopřel, že to na Chodově řekl, všimněte si. A tak je to i s těmi ostatními věcmi.
Radim - PMHT píše:aby při vydáni nového modelu vynechal jakékoliv pomluvy a srovnání, je to moc?
...ano, když jsme se na tom Chodově bavili, říkal R. že může mít na titulce napsáno "detailní motor" a já nemám žádné právo fotit ty dva motory vedle sebe a ptát se, který je detailnější. Sice si myslím, že srovnání je to, co modelařina potřebuje a co jí posunuje dopředu, ale respektuji to. Alespoň v tuto chvíli.
Radim - PMHT píše:Sám navrhoval "řešit dospělácky" - tak co to znamená, já jsem asi z jiného kraje
...popřemýšlejte, kdy jsem naposledy napsal cokoliv do vlákna PMHT. Nedělám to, protože vím, že i z mé strany nevinná poznámka nebude vnímána nevinně (například když Brzda spekuloval, jak odstranit tu hranu na jeho T148 - nabízelo se napsat "že bych teda věděl" :twisted: - ale mlčel jsem). Stejně tak by měl R. zvážit, jestli má potřebu se vymezovat proti modelům RW ve vláknech RW. Celá tato diskuse vznikla poté, co R. měl potřebu si zašťourat...

Já jsem ochoten hranice respektovat. Ale jak říkám stále dokola: Pokud jde druhá strana přes hranici, nemohu a nechci nečinně přihlížet. Klidně to nechme tak, co mělo být řečeno, bylo řečeno. A uvidíme příště.
Radim - PMHT
Příspěvky: 113
Registrován: sob 21.1.2012 11:03

Re: Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" de

Příspěvek od Radim - PMHT »

Tak na lži už já reagovat nebudu, moudřejší ustoupí ...
Zdeky
Příspěvky: 2
Registrován: stř 28.11.2012 17:07

Re: Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" de

Příspěvek od Zdeky »

Nemyslím si že Radim do něčeho zašťoural pouze podotkl že modely RW nejsou na výstavách vidět tak jako modely PMHT(kde je vidět vždy celý sortiment) pouze můj názor-snad mě někdo neukamenuje
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Dojde na boxerské rukavice? aneb vskutku "akademická" de

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Dovoluji si toto téma z pozice moderátora uzamknout, protože diskuse nikam nevede.
Zamčeno

Zpět na „Obecná diskuse“