Galerie - snekousek

Vaše alba a přehledy dokončených modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
snekousek
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20.12.2012 13:54
Bydliště: Planeta Země

Galerie - snekousek

Příspěvek od snekousek »

Do galerie moc modelů nemám.Za prvé jsem líný fotit a za druhé ještě čekám na balík s posypem a stromky.Na retuš jsem dost lajdák a ne že bych byl barvoslepý,ale nikdy se mi nepovede trefit odstín,tak pokud si vzpomenu,čmárnu hrany fixou.:-D
Něco málo ale přece.


Stavbaři z Katedrály Sv.Víta chtěli nutně dovolenou tak jsem si z nudy slípnul z ABC 5/13 raketoplán Hermes a nosnou raketu Ariane 5
Obrázek Obrázek Obrázek

Další modýlky jsou spíše na jedno krátké odpoledne,proto jsem je dal na jedno foto.Není to žádná sláva a ani jsem si s nima moc nehrál:

Obrázek

Zde je Roštejn od I.Zadražila,kterému ale chybí závěrečné dodělávky včetně retuše:

Obrázek

Model který se vyjímečně povedl I.Zadražilovi je Hornické muzeum v Příbrami.Jestli se povedl i mě posuďte sami:

Obrázek Obrázek Obrázek

Dalším model je kamenný most z ABC,který je doplňkem kolejiště.Vláčky už roky nemám,tak jsem si spaptlal alespoň most:

Obrázek

A na závěr ještě jeden model,který byl vlastně slepený jako první po 30leté pauze:

Obrázek

Tak zas někdy příště...;-)
Uživatelský avatar
snekousek
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20.12.2012 13:54
Bydliště: Planeta Země

Re: Galerie - snekousek

Příspěvek od snekousek »

Kaplička Kotlasy
Autor
pavelstyl

Pustil jsem se do první z Pavlovo prezentovaných kapliček.Snad se mi alespoň trošku povedla.Alespoň z dálky to vypadá slušně ;)

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
snekousek
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20.12.2012 13:54
Bydliště: Planeta Země

Re: Galerie - snekousek

Příspěvek od snekousek »

Další model je z ABC a autorem jsou pánové Bestr a Navrátil
Zámek na okraji Prahy/Chvalský zámek
Pochopitelně že report ze stavby jsem nedělal.Ono taky nebylo moc co fotit.Model je to lehký a dobře se staví.
Obrázek Obrázek Obrázek

Oprava:TÍMTO SE PÁNŮM BESTROVI A NAVRÁTILOVI OMLOUVÁM ŽE JSEM DÍLO PŮVODNĚ PŘIŘADIL JINÉMU AUTOROVI
Naposledy upravil(a) snekousek dne sob 26.10.2013 15:40, celkem upraveno 1 x.
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Galerie - snekousek

Příspěvek od yvan »

R. Vyškovský určitě ne, pokud já vím, tak Franta Sochor.
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie - snekousek

Příspěvek od Standa F. »

Tak do třetice - ani RV, ani FS, ale BN (pánové Bestr a Navrátil):
http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum ... hp?t=10443" onclick="window.open(this.href);return false;
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Galerie - snekousek

Příspěvek od yvan »

Tak to moje omluva, byl jsem v Dubenci ujišťován asi ze tří stran, že když tvrdím, že to kreslil p. Navrátil, tak nemám pravdu.
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Galerie - snekousek

Příspěvek od bedatruhlar »

Yvane Chvalský zamek není Chodovská tvrz
Fingon
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 1.8.2013 22:44
Bydliště: Wien

Re: Galerie - snekousek

Příspěvek od Fingon »

BTW co je ta posledni stavba z prvniho prispevku - hnedocervene cihly, vypada to jako neco italskeho? (stavba samotna, ne nutne puvod modelu).
Uživatelský avatar
snekousek
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20.12.2012 13:54
Bydliště: Planeta Země

Re: Galerie - snekousek

Příspěvek od snekousek »

Fingon Tak kde se tohle nachází vážně nevím,ale co jsem hledal na netu tak zřejmě to Italské bude.Jenže ,,Roccha,, je spíše všeobecný název.

group b Model se u mě zas tak dlouho neohřeje abych to měnil.Lepím protože mě to baví a zabíjím tím čas a po pár měsících to zlikviduji.Navíc místa moc není abych si modely ukládal.Takže počkám až bude mít vrstvu prachu kterou pak smíchám s troškou ředidla a slavnostně zapálím. :lol:
Uživatelský avatar
snekousek
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20.12.2012 13:54
Bydliště: Planeta Země

Re: Galerie - snekousek

Příspěvek od snekousek »

Jelikož se blíží nezadržitelně Vánoce tak jsem si koupil betlém Josefa Lady.Jak jsem psal už jinde (asi) vyřezávání byli doslova boží muka.Hodně členité figurky a na křídovém silném papíru.Jak se to povedlo nechám na vašem posouzení.

Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Galerie postavených modelů / Galleries of finished models“