Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Toptop
Příspěvky: 380
Registrován: sob 21.1.2012 11:10
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od Toptop »

Jojo pánové, máte pravdu, jsou silnější než bych si přál... Já bohužel měl jen tyto, anebo právě tenoučké drátky. Zkoušel jsem obojí a tyhle mi přišly vhodnější. Jiné jsem nesehnal. Pro úplnost dodávám, že tyto mají cca 1,3-1,4 mm. Ty milimetrové budou úplně perfektní

Jinak díky za pozitivní rekce - moc potěšily :)
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od Tomáš S. »

Koukám Lukáši, že už to máš všechno pečlivě nastudované :) , myslím že ta 1mm bužírka bude ta správná.

Jinak co se týče bužírek, tak taky mám problém sehnat ty pravé - pokaždé když se někoho zeptám z kama je má, je odpověď většinou "tyjo, to nevím z čeho je, tu jsem našel doma" :lol: , nemá tedy někdo typ na pěkně tvárné hadičky (aby třeba byla zachována funkčnost ramene bagru) o průměru 1mm?
U rybářů už jsem byl, tam mají nejmenší 1,5mm. ;)

Co se ještě týče Toptopových hadiček, tak bych je ještě přetřel černou matnou barvou ať se tolik nelesknou ;) .
Uživatelský avatar
Waclaf
Příspěvky: 287
Registrován: pon 23.1.2012 21:26
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od Waclaf »

Pro kratší hadičky se dají použít gumové O-kroužky (těsnění). Ve specializovaných prodejnách (ložiska, těsnění, &pod.) se dají koupit i větší průměry 1-milimetrových O-kroužků = větší délka po přeříznutí. 1-milimetrovou gumovou šňůru v metráži jsem nesehnal. Prý se nevyrábí.
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od Lukáš »

:arrow: Tomáš S. - To víš, na lepení jako takové moc času není, a když vyšetřím nějakou tu půlhodinku, ani se mi nechce to vytahovat a pak zase sklízet. Tak aspoň listuju modely, shromažďuju podklady a lepím v hlavě :)
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 614
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od Zrzek »

Na první straně vlákna u fotek zadní části válce píše, že je to TEO-ův "dar" od přítele Lasera.
mydloch69
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20.11.2013 13:35
Bydliště: Oslo

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od mydloch69 »

Tomáš S. píše:Koukám Lukáši, že už to máš všechno pečlivě nastudované :) , myslím že ta 1mm bužírka bude ta správná.

Jinak co se týče bužírek, tak taky mám problém sehnat ty pravé - pokaždé když se někoho zeptám z kama je má, je odpověď většinou "tyjo, to nevím z čeho je, tu jsem našel doma" :lol: , nemá tedy někdo typ na pěkně tvárné hadičky (aby třeba byla zachována funkčnost ramene bagru) o průměru 1mm?
U rybářů už jsem byl, tam mají nejmenší 1,5mm. ;)

Co se ještě týče Toptopových hadiček, tak bych je ještě přetřel černou matnou barvou ať se tolik nelesknou ;) .
Tomáši klobouk dolů....válec máš parádní,hlavně mně dostaly ty boční okna... :)
Uživatelský avatar
samotr9
Příspěvky: 222
Registrován: sob 21.1.2012 23:36
Bydliště: Plzeň

Re: Stavostroj VV100 / RW / 1:32

Příspěvek od samotr9 »

[quote="Tomáš S."]Koukám Lukáši, že už to máš všechno pečlivě nastudované :) , myslím že ta 1mm bužírka bude ta správná.

Jinak co se týče bužírek, tak taky mám problém sehnat ty pravé - pokaždé když se někoho zeptám z kama je má, je odpověď většinou "tyjo, to nevím z čeho je, tu jsem našel doma" :lol: , nemá tedy někdo typ na pěkně tvárné hadičky (aby třeba byla zachována funkčnost ramene bagru) o průměru 1mm?
U rybářů už jsem byl, tam mají nejmenší 1,5mm. ;)

Pokud je to na ramena bagrů,tak jsem to také pořád řešil a přemýšlel do doby,než jsem chtěl vyhodit sluchátka do mobilu, už mám doma asi troje průměry mám 1,2mm a 1,6mm a pokud budu dělat s drátkem,aby držel tvar, tak jsem onehdy nacvakával koncovky na síťové kabely mezi routerem a PC tak průměr drátků je 0,8mm.
;)
Odpovědět

Zpět na „Stavební stroje“