PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Modely soutěžní kategorie PT

Moderátor: jenda.e

Odpovědět
petrlaski
Příspěvky: 27
Registrován: ned 3.3.2013 17:32
Bydliště: Kladno

PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od petrlaski »

Oddělená část vlákna ze stavby stejného modelu Michala Dostála. Standa F./mod.

ahoj zacal jsem stavet stejnou mrchu ale je to muj 1 tank v tehle kvalite a potrebuju poradit........PROSIM
neni me jasnej system pohonu vzadu je diesel pak prepazka a v predni casti prevodovka a rozvod na kola ALE neni me jasne jak se prenasi vykon mezi motorem a prevodovkou v modelu je pod vezi nejaka bedna a vni drazka kde by mohl byt teoretycky kardan mozna blbej dotaz ale muze me nekdo poradit dekuju dekuju moc a jestli se ptam na blbost tak se omlouvam delam to jen oddechove ale tohle me nejak nesedi
Uživatelský avatar
Michal Dostál
Příspěvky: 439
Registrován: sob 21.1.2012 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od Michal Dostál »

petrlaski- Je mi líto, vtom ti moc neporadím, ale na tomhle modelu je hodně věcí který moc nesedí.
scad
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22.1.2012 23:46
Bydliště: Klatovy

Re: PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od scad »

Ahoj, chvilka v googlu →

http://www.papirove-modely.cz/galerie/f ... foto=11602

http://i1009.photobucket.com/albums/af2 ... nting7.jpg

Koukam ale, že v tý přepážce chybí otvor. To ale nebude problém dodělat :)
petrlaski
Příspěvky: 27
Registrován: ned 3.3.2013 17:32
Bydliště: Kladno

PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od petrlaski »

ahoj lidicky Tak TEN NEXISTUJICI kardan jsem vyresil:proste sem ho NERESIL. ted ale vazne hraju si v soucasne dobe s podvozkem a je to vec.
Jak rikam muj PRVNI tank ale docela si to uzivam mel jsem nejake naprosnosti v umisteni prulezu nad prevodovkou musel jsem rezat a zacistovat a zase rezat ale nakonec jsem je sesadil a docela si tu stavbu uzivam jsem zvedavej az prihodis nejake foto ze staveni at mam s cim srovnavat a vydim jak jsem levej
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od Lukáš »

A já jsem zvědavý, kdy přihodíš nějaké foto ty. Tak šup-šup, ať je na co koukat ;) Výmluvy typu já na to nemám, moc mi to nejde, není co ukazovat atd. se neberou :D
petrlaski
Příspěvky: 27
Registrován: ned 3.3.2013 17:32
Bydliště: Kladno

Re: PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od petrlaski »

dobra dobra ja se nebudu vymlouvat a neco nafotim a pochlubim se a tomu komu se to nebude libit tak at se de vyc...... jelikoz jenom trenynkem se clovek uci a delame to jenom pro radost tak si ji nenechame zkazit jenom me porad jake mam jaky mam dat rozliseni fotek a mam je vlozit do zpravy ja to budu delat prvne :-)
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 999
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od Tomáš S. »

:arrow: viewtopic.php?f=11&t=66" onclick="window.open(this.href);return false; - doporučuju první variantu.

Ohledně rozlišení, DF neumí zobrazit víc jak 1000x750, ale grafikovi je jedno co si uložíš - obrázky větší jak těch 1000x750 pak musíš na DF nalinkovat pomocí "středních" a "malých" náhledů (ne pomocí "velkého"), které po rozkliknutí zobrazí fotku v plné své kráse. ;)
petrlaski
Příspěvky: 27
Registrován: ned 3.3.2013 17:32
Bydliště: Kladno

Re: PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od petrlaski »

ahoj tak tady jsou moje fotky doufam ze to bude fungovat delam to prvne a nepocital jsem se zverejnenim tak tam neni postup ale polepsim se a cekam na rady a komentare omlouvam se ze to trvalo tak dlouho ale jezdim s tirakem tak neni az tolik casu jak by si clovek pral

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
doufam ze me za tu hruzu nevyloucite z fora :oops: :cry: :lol:

Ahoj, vlákno jsem ti jen malinko upravil, ať fotky nejsou předlouhá nudle pod sebou - dávej mezi nimi mezerku (mezerníkem) a vejde se jich několik na řádek. Sem-tam fotku nejprve otoč do logičtější polohy, je to pak přehlednější. Jinak hodně štěstí při stavbě! Standa F./mod.
petrlaski
Příspěvky: 27
Registrován: ned 3.3.2013 17:32
Bydliště: Kladno

Re: PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od petrlaski »

dobra dobra priste se polepsim je to moje prvni prezentace a vubec jsem nedoufal ze to vyjde
a muzu rict ze digital je ... :evil: a to velkej kdyz na to kokam normalne zak to je OK ale na fotu auuuuuuuuuuuuu
tam je vydet absolutne vsechno a to jsem fotil mobilem
jinak zatim pouzivam odlamovaci hobbi nuz a velke nuzky zatim nemam lepsi vybavu ale musime delat s timco je
mam v planu koupit lepsi vybaveni a uvztam kazdou dobrou radu
petrlaski
Příspěvky: 27
Registrován: ned 3.3.2013 17:32
Bydliště: Kladno

Re: PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od petrlaski »

tak jsem dneska zacal pomalu řezat članky pasu skusim udelat tu nejtezsi variantu kdyz to nepujde :oops: :? tak tam dam tu stredni mene detajlnejsi verzi drzte palce od ted budu postune fotit a ukazovat postup :lol:
mulda
Příspěvky: 203
Registrován: úte 13.11.2012 3:01
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: PzKpfw IV Ausf.H / GPM / 1:25

Příspěvek od mulda »

No to bys měl. Já jsem taky vesměs začínající modelář a tak nemám moc práv Ti radit a poučovat. Přesto bych zmínil, aby ses trošku zaměřil na samotné vyřezávání a následnou retuš. Skoro v každym vláknu máš zmínku o tom, že po vyřezání je dobré ihned zaretušovat a až poté lepit. Důležitá je barva retuše. zkoušej si ji napřed na nečisto na papír a přikládej k tomu díl, který chceš retušovat, a až uznáš za vhodné ji použít pak se nemusíš bát. Alespoň se vyvaruješ střílení od oka a následnému rozmočení papíru (silnějšího, chlupatícího se kartonu).

Prosím neber to zle, já sám mám mnoho rezerv, ale myslím si že by začátečnící měli držet spolu :)

Hodně štěstí v dalším pokroku především pak s pásy.... není to pr.el.
Odpovědět

Zpět na „Pásová technika / Tracked vehicles, tanks“