Pomoc s problémem

Rady, poznatky a zkušenosti při stavbě a konstrukci papírových modelů

Moderátor: spida

Odpovědět
lokij
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24.3.2012 17:42

Pomoc s problémem

Příspěvek od lokij »

Zdravím kolegy modeláře. Chtěl bych Vás poprosit o pomoc s problémem. Stavím model LCM - 3 od GPM a narazil jsem na problém. Jsou tam díly označené 1 hvězdičkou, ale nikde jsem nenašel naspanou šířku kartonu, na který se mají nalepit. Mohl by mi někdo pomoci ? Přikládám odkaz ke stažení pdf souboru aby jste si to mohli prohlédnout.

http://www.edisk.cz/stahni/02181/_GPM_2 ... .43MB.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Alfik
Příspěvky: 277
Registrován: sob 21.1.2012 17:44
Bydliště: Velká Hraštice

Re: Pomoc s problémem

Příspěvek od Alfik »

Např. toto?
viewtopic.php?f=25&t=142&p=5473&hilit=l ... C5%AF#p769" onclick="window.open(this.href);return false;
Pavlik99
Příspěvky: 144
Registrován: sob 21.1.2012 7:07
Bydliště: JM

Re: Pomoc s problémem

Příspěvek od Pavlik99 »

Co třeba zkusit tu trochu hledat ?

viewtopic.php?f=25&t=142" onclick="window.open(this.href);return false;
lokij
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24.3.2012 17:42

Re: Pomoc s problémem

Příspěvek od lokij »

Děkuji za odpověď, ale nevím, jestli tu legendu můžu použít. U toho modelu 2 hvězdičky znamenají podlepení kartonem o síle
0,8 mm.
skipper
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22.5.2013 12:41

Re: Pomoc s problémem

Příspěvek od skipper »

Ahoj všem modelářům.Jsem tu nový a s papírovými modely jsem začal až teď.Zabývám se autodráhovými modely a rozhodl jsem se,že si postavím na dráhu modely s kastlí z papíru.Sehnal jsem Lolu aston martin LMP1.A hned jsem narazil na problém.Mám to bez návodu,ale to by takový problém nebyl.Pamatuji staré papírové modely-ty ale měly chlopně na slepení jednotlivých dílů k sobě.U tohoto astona chlopně nejsou.A proto dotaz.Pro vás zkušené možná trochu blbý dotaz.Poraďte.Jak tento model slepit,nebo lépe řečeno,jak takové modely slepujete? Dík za odpovědi.
Odpovědět

Zpět na „Stavba, konstrukce, tipy a triky“