F1 PROST AP 04 2001 / P.Špinler / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
palulo
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22.3.2013 23:37

F1 PROST AP 04 2001 / P.Špinler / 1:24

Příspěvek od palulo »

Tak jsem se pustil po cca 8 letech znova do skládaní papírových modelů. Někde pod hromadou bordelu v šuplíku jsem našel vystřihovánku od pana Špinlera a docela dost mě nadchla. Formule se lepila dobře až na nějaké drobnosti ale spíš to bylo chybou mezi židlí a tou vystřihovánkou. Takže je tu výsledek! jen tomu chybí ještě lak. "A jo, je to můj první model tak to berte s nadsázkou! (chyby)" ale kritizujte,chvalte. :lol: :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Název vlákna upraven dle místních zvyklostí. moderátor Zrzek
Schumy.0003
Příspěvky: 1232
Registrován: ned 29.1.2012 19:49

Re: F1 PROST AP 04 2001 1:24 P.Špinler

Příspěvek od Schumy.0003 »

Pěkný
Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 14.6.2012 7:07

Re: F1 PROST AP 04 2001 / P.Špinler / 1:24

Příspěvek od Lucas80 »

Musím uznat, že je to dobré na to, jak dlouho nelepíš. Já měl také kdysi dlouhou pauzu a když jsem se k tomu vrátil, tak to vypadalo podobně - a že můžu srovnávat, shodou okolností to byl tento Prost, na který jsem natrefil náhodně při letmé prohlídce novinového stánku a tam bylo to osudové ABC. To mě pak přivedlo na myšlenku udělat si sbírku monopostů F1 jakožto veliký fanoušek tohoto sportu a tak jsem se začal pídit po dalších. Kam až to jednou u mne zajde, to fakt nevím, ale tobě přeji to samé, ať tě to pohltí úplně stejně, z případné kritiky si vždy něco vem pozitivního a určitě v tom pokračuj. LUK 8-)
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“