zajímá mě váš názor

Aneb Kavárna - vítáni jsou slušní hosté

Které logo se vám nejvíc líbí?

01
64
51%
02
21
17%
03
37
30%
04
3
2%
 
Celkem hlasů: 125

spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

zajímá mě váš názor

Příspěvek od spida »

Napadlo mne, že bych provedl malý upgrade svého loga a tak bych chtěl místní patly požádat o názor na to který se vám nejvíc líbí. Nebo pokud by měl někdo nějaký nápad, tak budu rád.
pod číslem 01 je stávající logo pro porovnání. I tomu můžete dávat svůj hlas pokud si myslíte že není třeba měnit ;)
Zatím děkuji Spida
Obrázek
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Venca 21 »

Tak mě se nejvíc líbí ta 03, jen bych si nebyl tak jistý, jak by to vypadalo na jiném, než bílém podkladě, aby to moc nesplývalo s pozadím. 01 a 02 je klasika, v 04 se už opticky slévají některá písmena. ;)
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Tomys »

Na Mondeo 2 ale chce to kontury u models. Přece jen ho máš tmavé. Takže možná 3 :-)
Ondrin
Příspěvky: 77
Registrován: úte 21.2.2012 13:02

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Ondrin »

Tak já jsem hlasoval za dvojku. Ale Spido myslím si, že logo netřeba měnit a tak stejně ani úpravu titulních stran Tvých modelů. Působí decentně, slušně a přitom je pěkná a zaujme ;)
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Tomáš B. »

1 je jednoše elegantní, zůstal bych u ní.
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od bernie »

Dal jsem hlas trojce. Naprosto perfektně to vystihuje silou fontů výkonovou rezervu v předlohách modelů a to oprýskání vyjadřuje charakteristiku offroad, Barva bez změn zůstává věrná povrchu, po kterém se předlohy pohybují.

Takže tričko v XXXL v Lužánkách prosím :lol:

Ale zkus vykoumat mutaci loga pro černo-bílou aplikaci /razítko/ a použití na černém podkladu /právě to tričko - přeci jen černá zeštihluje :D
mkzvk
Příspěvky: 42
Registrován: pát 20.1.2012 22:35

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od mkzvk »

Mě se líbí trojka. To "oprýskání" nebo "zaprášení" se k Dakaru hodí :)
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Tomáš S. »

Takže tady jsou moje názory:

:arrow: 01: Vcelku hezké, je přehledné, dobře čitelné. Nicméně by to možná chtělo trochu ztlustit písmena.
:arrow: 02: Mě osobně se nelíbí, tak nějak ztrácí na eleganci - písmena jsou dost tlustá.
:arrow: 03: Tady mi není úplně jasné jak to myslíš... Bylo by oprýskání na logu pořád bílé i kdyby to bylo třeba na zeleném pozadí? nebo by se měnilo podle pozadí? Kdyby zůstavalo bílé tak by to nevypadalo špatně, chtělo by to zkusit, možná bych trochu ubral "oprýskanosti", ale skutečně jen trochu-tady záleží na velkosti loga (jakože když to bude mít 5cm na modelu nebo 40cm na tričku 8-) ). Taky podle mě nebylo úplně špatné kdybys sem nahodil toto logo bez "oprýskání" a bez černých obrysových čar, myslím, že i bez toho by vypadalo dobře, ne-li nejlépe ;) .
:arrow: 04: Tohle logo se mi líbí nejméně, není dobře čitelné a nápad se mi také nelíbí.

Volil bych mezi 1. a 3. logem, pokud by volba padla na 1. taky bych pošteloval tloušťku písmen a možná bych to zkusil bez černých obrysových čar ;) .
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od spida »

Tomáš S. píše:Takže tady jsou moje názory:


:arrow: 03: Tady mi není úplně jasné jak to myslíš... Bylo by oprýskání na logu pořád bílé i kdyby to bylo třeba na zeleném pozadí? nebo by se měnilo podle pozadí? Kdyby zůstavalo bílé tak by to nevypadalo špatně, chtělo by to zkusit, možná bych trochu ubral "oprýskanosti", ale skutečně jen trochu-tady záleží na velkosti loga (jakože když to bude mít 5cm na modelu nebo 40cm na tričku 8-) ). Taky podle mě nebylo úplně špatné kdybys sem nahodil toto logo bez "oprýskání" a bez černých obrysových čar, myslím, že i bez toho by vypadalo dobře, ne-li nejlépe ;) .
No tady zase uplně přesně nevím jak to myslíš Ty.
:arrow: To písmo je takový font a jeho oprýskanost nijak neovlivním
:arrow: Bez oprýskání by to bylo hodně podobné jako 02 a to se ti nelíbí
:arrow: nevím které obrysové čáry myslíš protože 03 žádné nemá
Tomáš S. píše:Volil bych mezi 1. a 3. logem, pokud by volba padla na 1. taky bych pošteloval tloušťku písmen a možná bych to zkusil bez černých obrysových čar ;) .
No pokud by volba padla na 01 tak bych s tím nedělal nic protože to logo je stávající a asi by nebyl důvod ho měnit.

Jinak moc všem děkuji za hlasování a za názory ;)
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Lukáš »

Volím 1, prostě zažitá klasika..
Andrew86
Příspěvky: 78
Registrován: pát 20.1.2012 21:46
Bydliště: Liberec

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Andrew86 »

I bratr "neznalec" říká že se mu líbí ta 1
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Standa F. »

01 je klasika a zákon pokroku č. 1 praví, že jakákoli změna je vždy změnou k horšímu 8-).
Zákon č. 2 pak dodává, že co dobře funguje, nemá smysl měnit.

03 u mne neevokuje ani tak oprýskání, jako spíše sněhové vločky v tomto ročním období. A sníh v Dakaru - no, asi jako palmy na Aljašce.

:arrow: Volil jsem tedy konzervativně 01. Jako další v pořadí bych dal 02. (... a nyní jdu studovat zákonitosti nadbytečného používání nul u číslovek základních 8-)).
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Zrzek »

Vybral jsem č.1 - v jednoduchosti je krása.
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od spida »

Standa F. píše:(... a nyní jdu studovat zákonitosti nadbytečného používání nul u číslovek základních 8-)).[/i]
;)
no jo no už jsem tak zblblej z pojmenovávání souborů v PC( kde nula na začátku svůj význam má), že jsem to dal i sem no.
Uživatelský avatar
Venca 21
Příspěvky: 500
Registrován: sob 18.2.2012 22:56
Bydliště: Písek

Re: zajímá mě váš názor

Příspěvek od Venca 21 »

Standa F. píše: 03 u mne neevokuje ani tak oprýskání, jako spíše sněhové vločky v tomto ročním období. A sníh v Dakaru - no, asi jako palmy na Aljašce.
Mě to zase připomíná ty drobonké odstřižky a odřezky papíru, kterých, když lepím, mám vždy plný stůl. A to se pro logo papírových modelů docela hodí. :)
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“