Lancia ECV / vlastní tvorba / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mishko29
Příspěvky: 63
Registrován: pon 3.9.2012 10:18

Lancia ECV / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od Mishko29 »

Zdravím,
tak Vám chcem predstaviť svoj prvý pokus o vytvorenie vlastného modelu. Predlohou je prototyp Lancie ECV, z roku 86. Toto vozidlo nikdy nejazdilo kedže skupina B bola po neštastných udalostiach zrušená. Až pred pár rokmi bolo toto auto zreštaurované a konečne jazdí. Základ vozidla je v Lancii Delta S4, teda je to evolúcia S4-ky, ale má to už 600 koní ;)

na priložených fotkách je zatiaľ prvá skúšobná stavba. Len tak či to sedí. Postupne opravujem chyby a pustím sa do grafiky.

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 331
Registrován: sob 21.1.2012 11:32
Bydliště: Lysice

Re: Lancia ECV / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od Ali »

Skvělá volba! Jsem zvědavý jak to bude vypadat v barvě.
Uživatelský avatar
Lukas
Příspěvky: 112
Registrován: sob 21.1.2012 13:05

Re: Lancia ECV / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od Lukas »

Pěkný, solidní práce a to podle velice atraktivní předlohy, držím pěsti a těším se ;) .
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 1000
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Lancia ECV / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od Tomáš S. »

Tady se poslední dobou začínají stavět dobré děla :P -né že by předtím ne, ale pro mě, člověka který se v MDT sport moc neorientuje, je to tu čím dál víc atraktivnější...
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 200
Registrován: pát 7.9.2012 18:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia ECV / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od Alda »

Dobrej tip. Do tohoto kousku (spíše S4) jsem se chtěl časem pustit taky.
Tvarově se to vcelku povedlo. Ještě bych doporučil víc propracovat interiér, kola (hlavně bombírované bočnice a plastické disky) a co si všímám tak by to chtělo víc zvednout v podbězích. Jináč pokud by to někdy vyšlo, vyčkám, protože tohle a jemu staršího brášku bych chtěl jednou mít. Ať se daří. Budu sledovat.
Uživatelský avatar
Mishko29
Příspěvky: 63
Registrován: pon 3.9.2012 10:18

Re: Lancia ECV / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od Mishko29 »

Takže nemám veľmi dobré správy. Auto som mal už celkom dobre rozpracované aj po grafickej stránke, ale harddisk mi vypovedal službu. Ani zalohovať som to nestihol.V PC mám iba taký model ako je na obrázkoch. No zachránil som iný model a to je prototyp Delta S4. Takže uvidíme čo z toho bude. Tak všetci pekne zálohujte, lebo nikdy neviete ;)
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 200
Registrován: pát 7.9.2012 18:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Lancia ECV / vlastní tvorba / 1:24

Příspěvek od Alda »

Tak to je smůla. Měl jsem před nedávnem něco podobnýho, naštěstí jsem data zachránil. Ať se daří alespoň na té S4.
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“