Airbrush

Rady, poznatky a zkušenosti při stavbě a konstrukci papírových modelů

Moderátor: spida

Uživatelský avatar
Michal Traj
Příspěvky: 336
Registrován: pát 20.1.2012 21:51

Re: Airbrush

Příspěvek od Michal Traj »

Aha..No jo já říkám že tomu nerozumím :D
Uživatelský avatar
rado
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21.10.2012 12:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush

Příspěvek od rado »

Ahoj chtěl jsem se zeptat na tento kompresor ... http://www.prumyslovydum.cz/good.php?go ... -kompresor" onclick="window.open(this.href);return false;
Výbírám nějaký vhodný na airbrush už asi rok a nějak ne a ne narazit na nějakou tu slevu nebo něco a teď jsem v ostravě narazil na tento ve slevě na 2290,-
Nějak se mi to nezdá a chtěl jsem se zeptat zkušených jestli v tom není nějaký háček?
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 239
Registrován: pát 20.1.2012 22:03
Bydliště: Bystřička

Re: Airbrush

Příspěvek od fox »

rado: to je zbytečně velké..... výkonné a hlučné. Stačí menší se zásobníčkem na 3 litry vzduchu... váží pak jen pár kilo a ne 25. ;)
Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: Airbrush

Příspěvek od muf10 »

Nějakou sadu mají v lidlu kompresor a fixirka sca šestnáct kil.
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1636
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Airbrush

Příspěvek od JoskaM »

rado píše:Ahoj chtěl jsem se zeptat na tento kompresor ... http://www.prumyslovydum.cz/good.php?go ... -kompresor" onclick="window.open(this.href);return false;
Výbírám nějaký vhodný na airbrush už asi rok a nějak ne a ne narazit na nějakou tu slevu nebo něco a teď jsem v ostravě narazil na tento ve slevě na 2290,-
Nějak se mi to nezdá a chtěl jsem se zeptat zkušených jestli v tom není nějaký háček?
Ahoj, já mám z Bauhauzu Herkulesa 10barů - 2400 - právě tnto velký a hlučný - jeden prost důvod - je to universál a mohu ho vzít na cokoli jiného, stříkání auta atd. Ty máš olejovový, na to bych si dal pozor - je sice lepší na běh a životnost, ale aby ti nědělala olejová mlha problé při stříkání!
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Airbrush

Příspěvek od V.E.N.A. »

Olejovej bych na malovátka nebral (Jak píše Joska). Takhle velkej jo. Občas je potřeba si přifouknout třeba kolo u auta nebo bicyklu. Ovšem nemáš-li vlastní trucovnu kde nikoho nerušíš tak bude docela problém s jeho "rámusem". To je můj názor .
Uživatelský avatar
rado
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21.10.2012 12:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush

Příspěvek od rado »

ok, děkuji ... takže asi pořídím ten malý tichý orlik
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 239
Registrován: pát 20.1.2012 22:03
Bydliště: Bystřička

Re: Airbrush

Příspěvek od fox »

tak problém s přifouknutím kola, at na auto, či bicikel, jsem neřešil... já sem kupoval orlika, bezolejového, s nádobou asi 3 litry za jediným účelem - použití s airbrush pistolí...
Odpovědět

Zpět na „Stavba, konstrukce, tipy a triky“