Salaš EX Plzeň

Odpovědět
Honza S.

Salaš EX Plzeň

Příspěvek od Honza S. »

Jelikož pořád není chuť dodělat Pardubický zámek, tak jsem stříhl do tohoto. Kdysi jsem dostal tento model, už ani nevim od koho. Jeden díl byl pocintaný asi od inkoustu a 4 díly byly roztržené, tak jsem se to pokusil zpravit a postavit z toho model.
Samotný papír byl jako obvykle u těchto starých šmikaček humus. I ostrým sklapelem se papír trhal. No ale dopadlo to celkem dobře. Snad se mi někdy v budoucnu dostane do ruky i bašta a taky jí slepím.

Obrázek

Obrázek Obrázek
HAAL.70
Příspěvky: 71
Registrován: ned 5.2.2012 2:24
Bydliště: doma

Re: Salaš EX Plzeň

Příspěvek od HAAL.70 »

Honzo,moc pěkný. :P
To si ještě pamatuju :lol: .
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Salaš EX Plzeň

Příspěvek od Aki »

Honza S. píše:Samotný papír byl jako obvykle u těchto starých šmikaček humus. I ostrým sklapelem se papír trhal.
ale tohle není lepený z originálu, že ne? ;)
Honza S.

Re: Salaš EX Plzeň

Příspěvek od Honza S. »

Jistě, že to je originál
Honza S.

Re: Salaš EX Plzeň

Příspěvek od Honza S. »

Tady máš fotku ze spodu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Salaš EX Plzeň

Příspěvek od Aki »

tak to je supr slepený, na ten papír :) já tě nepodezříval z nějakýho stahování, aby nevzniknul omyl. myslel jsem, že sis to nascanoval a trochu opravil ve fotošopu, když to bylo pocintaný a roztržený... navíc černá čára na hraně toho kamennýho schodu je fakt hodně dobře zaretušovaná, myslel jsem, že je taky umázlá fotošopem :)
Honza S.

Re: Salaš EX Plzeň

Příspěvek od Honza S. »

Ty roztržené díly byly naštěstí tak šikovně roztržený, že to slo slepit a pocintaný díl není moc vidět :-) Když se mi podaří naladit správný odstín na retuš, tak se snažím lehce překrýt i čáry aby to tolik nebilo do očí.

Pocintaný díl:
Obrázek

Jeden trhanec:
Obrázek

Druhý trhanec:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Lidové stavby“