Ferrari F2000, R. Barrichello / P. Špinler, PKAA / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 14.6.2012 7:07

Ferrari F2000, R. Barrichello / P. Špinler, PKAA / 1:24

Příspěvek od Lucas80 »

Na procvičení si dávám po 8 letech tento model znovu, tentokrát však Rubense Barrichella. Tuto verzi se startovním číslem 4 jsem chtěl původně udělat z GP Německa (první vítězství pro Rubense), ale nebyla odvaha udělat něco s předním a zadním křídlem (tam vůz startoval s tenčími a ploššími křídly kvůli nízkému přítlaku). Nakonec to tedy nechám jak to je, žádné zásahy do konstrukce dělat nebudu, pouze model dolpním o výfuky (bude potřeba si navrhnout 4 dílky a obarvit střírnou barvou), reálnější anténky (napravo od kokpitu bude silnější průměr ze špendlíku a nalevo tenčí ze štětiny smetáku) a větrným štítkem z fólie.

Kolům jsem obstaral mokré dezénky. Dále jsem vyřezal disky kol a dovnitř vlepil imitaci kotoučových brzd, které jsem si vypůjčil z Ferrari F2001. Tyto kola však půjdou na vůz Michaela Schumachera, který jsem stavěl před 8 lety. Bude tak odpovídat předloze z GP Belgie (jednodušší zadní křídlo, mokré pneu na startovním roštu).
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek


Dále už klasický progres dle návodu, kola jsou "ukradeny" z vozu č. 3, které jsou vylepšené o imitaci drážek pomocí jednotlivého nalepování proužků (klasická stará metoda, nyní už přežitek díky páleným dezénkům).
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 14.6.2012 7:07

Re: Ferrari F2000 / Rubens Barrichello / 1:24 / P. Špinler P

Příspěvek od Lucas80 »

Ferrari F2000 je dokončeno:
Obrázek Obrázek
Společné foto: vlevo vůz Rubense Barrichella a vpravo Michaela Schumachera:
Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“