Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Moderátoři: Zdeněk-TEO, Zrzek

Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2395
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od Brzdič »

Moc pěkný, jsem zvědavý jak se popereš s bočnicemi. ;)

Tohle auto si pomatuji, tehdy s ním David Coulthard v Monaku dojel na bedně pokud se nemýlím a měl na sobě supermanův plášť. :lol:
Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 331
Registrován: sob 21.1.2012 11:32
Bydliště: Lysice

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od Ali »

Pěkně s tím bojuješ.
U čumáku nezapomeň dotvarovat držáky předního křídla (matně si vybavuju, že jsem na to taky zapomněl a pak to horko těžko dodělával). Lépe by se to tvarovalo ještě před slepením samotného čumáku, ale to už nestihneš :(
Mělo by to být asi tak nějak:
Obrázek
Bočnice co si vybavuji nebyl problém slepit- pokud se to dobře natvaruje- trošku oříšek je umístit vstupy k chladičům (tam je to trošku "blaschkeovina"- i když v tom Robert prsty nemá :lol: )
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od Umberto »

Kluci díky, doufám že to dopadne. O čumáku vím Aleši, kde si myslíš že opisuju:-) Díky tvému vláknu je to jednodušší.
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od Umberto »

Ahoj všem...tak jestli se to dá nějak říct tak mám dobojováno i když model není dokončený, když se daří tak se daří. Bočnice byly v pohodě a lepily se dobře a dokonce i chladiče perfektně sedly. Následné nalepení na podlahu mi zabralo dost času , ale taky to celkem dopadlo dobře a sedělo to, ale kde nastal problém tak byl komín. Vůbec mi nesedly vrchní díly sání vzduchu a díl pod ním, který tvoří lem. Model šel do koše, no i to se někdy stává:-(

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 14.6.2012 7:07

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od Lucas80 »

Umberto, nevzdávej to. Zkus se s tím nějak popasovat. Máš to parádní, sleduji to a tohoto modelu by byla škoda.
Loni jsem chtěl vzdát stavbu Williamsu FW14B, moc se mi nedařilo. Po pár týdnech odpočinku jsem to dal. Někdy to chce dát si jen pauzu a pak to zachutná.
Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 331
Registrován: sob 21.1.2012 11:32
Bydliště: Lysice

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od Ali »

Přesně jak píše Lucas- škoda tohle zahodit.
Doufám, že jsi to nezmuchlal před vhozením do koše a ještě to půjde vrátit na stůl- kouknul bych se zda mi doma nezbyly z betastavby nějaké díly ke komínu...
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od Umberto »

Kluci je to v popelnici, nevadí zkusím to příště. Už bych s tím nebyl spokojený a byl by to jeden velký kompromis.
Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 331
Registrován: sob 21.1.2012 11:32
Bydliště: Lysice

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od Ali »

Tak to byl teda fofr :lol:
Umberto
Příspěvky: 479
Registrován: úte 15.8.2017 16:05
Bydliště: Brno - město

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od Umberto »

To byl...Já mám dva prokletý modely...jeden z nich je tento a druhý je Tyrrell 022...ale já to jednou dám:-) Aspoň to člověka drží při zemi a pořád ví že e má co učit a mít pokoru:-)
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Red Bull RB2 GP Monaco 2006 / Forum Team / 1:24

Příspěvek od kaktusak »

Modelaření má hlavně bavit . Dělat něco ve volném čase na silu tak už to potom není relax , ale opruz . Kolik mých modelů se už proletělo komínem ...... . Na druhou stranu co ty považuješ za škaredý a neopravitelný tak u mě by to byl hodně slušný výkon .
Jsem zvědavý jaký další model si vybereš a věřím , že to bude brzo .
Odpovědět

Zpět na „Sport a F1“