Kostol sv. Kozmu a Damiána - Kšinná / Tomáš Hrebík / 1:160

Odpovědět
Uživatelský avatar
jozkin
Moderátor
Příspěvky: 137
Registrován: úte 20.12.2011 12:57

Kostol sv. Kozmu a Damiána - Kšinná / Tomáš Hrebík / 1:160

Příspěvek od jozkin »

Po pár rokoch som sa dostal k ďalšej betastavbe. Tentoraz som sa k nej trochu vnútil a ponúkol som sa Timmymu otestovať jeden kostolík. Model má 2 A4 + návod. Umožňuje postaviť jednoduchú, alebo detailnú verziu. Je možnosť postaviť model s jednoduchým terénom, alebo bez.

Väčšinu dielov som si vystrihol v práci.

Obrázek

Po pár dňoch som sa konečne dostal aj k lepeniu. Najprv som uzavrel hrubú stavbu:

Obrázek Obrázek

Pôvodne som sa obával tej rozdelenej strechy, ale moje obavy sa ukázali ako neopodstatnené. Pokračoval som strechami. Najprv sakristia:

Obrázek

Potom nasledovala hlavná strecha so strechou prístavby.

Obrázek Obrázek Obrázek

Stavbu samotného kostolíka som zakončil věžičkou. Lepila sa výborne, na strechu sadla krásne a je strieška sa tiež lepila veľmi dobre, pretože nie je zakončená špicom, ale malou plôškou.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Dal som si záležať na krížoch. Na veľkom som prerezal aj "vzduch". Menšiemu som nechtiac odrezal jedno rameno, ale podarilo sa mi prilepiť ho späť.

Obrázek Obrázek

Samozrejme som pokračoval terénom. Lepil sa dobre a bol veľmi presný.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Žiaľ vlastnou nešikovnosťou som si terénom spravil zelené šmuhy na stenách...

Obrázek

Model sa lepil veľmi dobre, a vrele ho odporúčam každému. Skúseným ako oddychovku, alebo doplnok do väčšieho celku a začiatočníkom ako ideálny model na získanie skúseností.

Ospravedlňujem sa za krčné cviky, ale fotky som nahrával z mobilu a neviem, ako ich môžem na serveri pootáčať.
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“