Papírové Království Brno 2022

Výsledkové listiny, fotografie a postřehy ze soutěží a výstav papírových modelů
Odpovědět
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2566
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od kaktusak »

Jsem velice rád , že se podařilo zorganizovat po roční pauze opět Papírové království v Brně . A jsem velice rád , že tuto možnost využilo hromada lidí a přišli se podívat na velmi dobře modely zaplněný sál v Lužánkách . Bylo vidět spousty nových a neokoukaných modelů . Nabitý předsálí s množstvím prodejců s vystřihovánkami . Prostě staré dobré Brno jak má být . Jsem moc rád , že se to vrací zpátky do známých kolejí . Děkuji Markovi , Šidimu , Růžence a všem kdo se na této akci podíleli .
Šidi
Příspěvky: 268
Registrován: úte 7.2.2012 18:49
Bydliště: Brno - Lužánky / Bystrc

Re: Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od Šidi »

Papírové Království nedělá jen klub Lužánky, ale ti všichni co se ho zúčastnili. Děkujeme všem co pomáhali připravit a uklidit sál, rozhodčím, modelářům, prodejcům, návštěvníkům a prostě všem co tam byli.
Při úklidu jsme našli tyto modely: lišku, kostel a miniaturní vojenskou techniku ve větším počtu.
Šidi 605 127 482
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Přidávám se s poděkováním organizátorům akce i za náš DDM Větrník Liberec. Byl jsem velmi potěšen, že se obavy, se kterými jsem jel do Brna, nevyplnily. Přes šest stovek modelů napočítaných v pátek v noci, přibyly ještě další v sobotu. Návštěva soutěžících ze sousedního Polska a Slovenska dala soutěži punc mezinárodní soutěže a návštěvnost určitě potěšila jak obchodníky s papírovými modely, tak i pořadatelský tým. Mne hlavně potěšilo velké množství modelů dětí. Chtěl bych také poděkovat za slušné zázemí pro rozhodčí. Těším se na další ročník Království. Děkuji.
yvan
Příspěvky: 975
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od yvan »

Díky každému, kdo pomohl tomu, že se soutěž povedla tak parádně. Snad se zase vrátíme do starých kolejí.
Uživatelský avatar
Jirka Z.
Příspěvky: 721
Registrován: úte 24.1.2012 12:45
Bydliště: Praha

Re: Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od Jirka Z. »

Tak musím potvrdit, co již bylo napsáno - parádní akce, na které jen roušky připomínaly dobu, ve které jsme. Spousta parádních modelů, setkání se známými dlouho neviděnými tvářemi, slušná návštěvnost. Děkuji všem, kteří akci připravili a na jejím průběhu se podíleli. Už se těším na příští rok.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od Daniel »

Tak to je dobře že akce svou atmosférou a účastí připomínala ty akce z doby "kdy byl svět ještě normální" . A mám jednu prosbu a dotaz. Bude někde k nahlédnutí výsledková listina? A najde se nějaký fotograf, který sem dá fotky abychom si ty modely užili i my, co jsme si to nedokázali zařídit a přišli jsme tak o live zážitek?
Uživatelský avatar
Robert Blaschke
Příspěvky: 156
Registrován: pon 14.3.2016 15:52

Re: Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od Robert Blaschke »

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=iUavxoWeoPw" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od Lepič »

Moje fotky jsou na klubových stránkách zde: http://kjpapzv.cz/cs//gallery-22/prehle ... o-2022.htm

Až je naklikám, budou i v obvyklé galerii. ;)
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od Lepič »

A je to tam! Po kliknutí na fotku soustředění sboru rozhodčích před hodnocením budete přesunuti na galerii. Fotil jsem v pátek večer celkové pohledy na stoly a pak detailně to, co mě zajímá, nebo co bylo nového.

Obrázek

Také bych chtěl touto cestou poděkovat celé partě z Lužánek za perfektní přípravu akce, i když to za probíhající rekonstrukce neměli asi lehké.
Uživatelský avatar
Marek Novotný
Příspěvky: 61
Registrován: stř 18.10.2017 18:43
Bydliště: Brno

Re: Papírové Království Brno 2022

Příspěvek od Marek Novotný »

Ahoj,
22. ročník Papírového Království je úspěšně za námi.
Chtěl bych poděkovat především vedení Lužánek, které umožnilo konání výstavy a soutěže za neustále se měnících podmínek, které nám byly nakonec více než příznivé a hlavně za poskytnutí prostor a propagaci.
Díky patří i těm, kteří nám pomohli se stavbou a úklidem sálu a galeire, rozhodčím, kterých bylo 24, i všem šestnácti prodejcům. Děkuji redakci časopisu ABC za remitendu a uskutečnění Ceny ABC, panu Řehákovi za službu v kuchyňce, počtářům Honzovi a Lukinovi, a také Jirkovi Nymburskému, který nám opět poskytl elektronický přihlašovací systém. Nesmím zapomenout ani na pomocníky z řad našich "kroužkových" dětí, prostě díky všem, kteří se na akci jakkoliv podíleli.

Modelů bylo lehce přes 600 a návštěvnost byla také velká. My jsme spokojení ;-)
Zde přikládám odkaz na pár fotek https://eu.zonerama.com/novotnymarek/Album/8189867 :-)
V případě zájmu o výsledkovou listinu můžete psát na: papirovi.modelari.brno@gmail.com

Papírové Království 2022 je mrtvé. Ať žije Království 2023.

Marek
Odpovědět

Zpět na „Ohlédnutí za akcemi / Photos from paper shows“